Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='auraa']W sprawie Nefri ciągle cisza! Mała jest wspaniała. Wesoła, nie podgrya. Wspaniale reaguje na ludzi. Zmieniła się fizycznie. Uszy poleciały w dół a sierść się wydłużyła i na grzbiecie zaczęła jej lekko falować. W ubiegłym tygodniu ważyła 6kg. Apetycik pannie dopisuje. Niestety wciąż kaszle. Znowu będziemy badać kupę.:shake:[/QUOTE] Tak myślę że jutro znowu wrzucę Nefri na kilka najbardziej popularnych portali ogłoszeniowych, może akurat ktoś Malutką zauważy:) A może udałoby się zrobić kilka aktualnych fotek? musi kapitalnie wyglądać z klapniętymi uszkami:loveu:
  2. Miałam już pierwsze telefony w sprawie Nietoperka...zobaczymy;)
  3. [quote name='auraa']W sprawie Nefri cisza! Nikt nie dzwoni........[/QUOTE] Nie rozumiem dlaczego kurcze...ja już dzisiaj miałam telefony w sprawie Nelly...
  4. Podręczniki mogę spokojnie wystawić jeśli nie ma kto tego zrobić:)
  5. Zapraszamy serdecznie na allegro cegiełkowe dla Emi:loveu: - przecudownej ONki która walczy z paskudną chorobą i kochanego Misia:loveu: zabranego z budowy (zwanego też Wiśnią Wiśniowieckim;)), który w hoteliku czeka na dom.... [URL="http://allegro.pl/alarm-nie-skazuj-misia-na-schronisko-pomoz-i1214618382.html"][SIZE=3][COLOR=indigo][B]Cegiełki dla Misia - [COLOR=darkorchid]KLIK[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/URL] Link do wątku Misia: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183882-Kochany-Misio-z-budowy-nie-ma-deklaracji-nie-ma-domu-(-prosi-o-wsparcie[/URL]... [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1215279123"][SIZE=3][COLOR=#4444ff][B]Cegiełki - Pomóż Emi w walce z chorobą! - [COLOR=navy]klik[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/URL] Link do wątku Emi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188177-SZKIELET-ONka-Emi-3ma-łapami-na-tamtym-świecie.-Walczy-o-życie[/URL].
  6. [quote name='3 x']łoj nie bo zapomnialam o tym wątku do dzisiaj ale jak trzeba to dorzuce chyba ze mnie Tora ubiegnie ? :cool3:[/QUOTE] Chyba Cię nie ubiegłam:evil_lol: no chyba że jeszcze nie wrzuciłaś;) Edit. a jednak ubiegłam :evil_lol: już tam umieściłam info o allegro:)
  7. Jakoś pusto u Emisi...
  8. No co Ty Kochana...nic mi nie wisisz. A nie, przepraszam...wisisz mi lody które razem mamy jeść;):)
  9. To ja czekam na fotki Twojego nowego nabytku:) bazarek wyprodukuję jak już będą;)
  10. Ja też zaglądam do Nerusia:) cieszę się ze wyjaśniła się sprawa tej wpłaty;)
  11. [quote name='mysza 1']Coś Wam pokażę, wczoraj odszukałam po zmianie dogo, wątek i historia mojej ukochanej Zuzi, ślepka mojego. Zainteresowanych zapraszam, biedna była bardzo :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/107112-Szczenie-Leonbergera-Suzi-niepotrzebna-bez-Oczu!!!-w-wa-u-Mnie-Dt-adopt.przez-Mysz%C4%99[/url][/QUOTE] Ja zajrzę, lubię takie historie z happy endem:)
  12. [quote name='mysza 1']Tajne :eviltong::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. Chyba rzeczywiście lepiej poczekać z ogłaszaniem Malty do sterylki...to piękna sunia, na pewno znajdzie dom:) Ja może poogłaszam dzisiaj Molly, Nelly i Eklerka. Bo póki co cisza....
  14. [quote name='mysza 1']Wczoraj Luna Asi, ta chudzinka, która jest u Magdy była i nie zgadniesz kto chce ją adoptować :evil_lol: Dzisiaj Asia jedzie na wizytę, ciekawa jestem Jej opinii.[/QUOTE] Kto? nie mam zielonego pojęcia....
  15. [quote name='mysza 1']Niedługo jakieś papiery mysliwego dostaniemy za te polowania ;) Postaram się dzisiaj.[/QUOTE] Ja też spróbuję, może nam się uda;)
  16. Właśnie sprawdziłam Metro, nie ma naszych psiaków...trzeba znowu zapolować;)
  17. Poprawiłam link, mam nadzieję że teraz jest ok. Współczuję tej rozmowy;)
  18. Przyzwyczajamy się do szeleczek;) [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3676/newimg1449.jpg[/IMG]
  19. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Rekinka, Eklerka i Malty:) [U][COLOR=#0000ff][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192720-Fajne-czytadła-i-nie-tylko-)-dla-Rekinka-Eklerka-i-Malty!-do-20.09.-godz.-20.00[/URL][/COLOR][/U]
  20. A ja zapraszam serdecznie na bazarek dla Rekinka, Eklerka i Malty:) [U][COLOR=#0000ff][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192720-Fajne-czytadła-i-nie-tylko-)-dla-Rekinka-Eklerka-i-Malty!-do-20.09.-godz.-20.00[/URL][/COLOR][/U]
  21. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Rekinka, Eklerka i Malty :) [U][COLOR=#0000ff][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192720-Fajne-czytadła-i-nie-tylko-)-dla-Rekinka-Eklerka-i-Malty!-do-20.09.-godz.-20.00[/URL][/COLOR][/U]
  22. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Rekinka, Eklerka i Malty :) http://www.dogomania.pl/threads/192720-Fajne-czytadła-i-nie-tylko-)-dla-Rekinka-Eklerka-i-Malty!-do-20.09.-godz.-20.00
  23. Ale śliczne te Maluszki:loveu: A ja zapraszam na bazarek dla Rekinka, Eklerka i Malty:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192720-Fajne-czytad%C5%82a-i-nie-tylko-%29-dla-Rekinka-Eklerka-i-Malty!-do-20.09.-godz.-20.00?p=15366742#post15366742[/url]
  24. No rzeczywiście piękna jest Malta!!!:loveu: Mysza będzie miała z czego wybierać:)
  25. Na koncie Nestorka była wpłata od od p. Doroty P. z Gdańska - 50 zł, to pewnie Twoja, tak? przepraszam ale nie zauważyłam że prosiłaś o przeniesienie jej na konto Nerusia i przelałam całą kwotę Myszy na nasze pozadłużane psiaki. Wobec tego oddaję 50 zł do puli Nero, zapiszesz Mysza?:) Mam nadzieję że teraz będzie ok:oops:, jesli coś nie tak piszcie proszę...
×
×
  • Create New...