Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='mysza 1']Zagadałam Cie i teraz masz tyły ;) W ogłaszaniu mogę pomóc. Jest jakiś tekst? Bo ja beznadziejne piszę ;)[/QUOTE] Fajnie było pogadać:) a bazarek już się wyprodukował;) Teksty piszesz wyśmienite Kochana, ja zawsze z Twoich korzystam:loveu:
  2. Jak potrzebna jest karma dla Emi to wiecie gdzie można taniej kupić:) się polecam:)
  3. Proszę bardzo:) i oczywiście serdecznie zapraszam:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192878-Mini-bazarek-dla-Grizy-%29-do-23.09.-do-godz.-20.00?p=15384774#post15384774[/url]
  4. [quote name='megii1']Ale szybka akcja:)Ja jestem już zainteresowana albumem:)[/QUOTE] Postaram się zaraz trzasnąć fotki i wystawić:)
  5. Kurcze tak mi żal tej Maleńkiej:( Rekin zuch chłopak!!!!!!!!!! znaczy się wyluzował....;)
  6. W górę Słoneczko!!!! :)
  7. Pokazuj się Wisienko!!!! :) coś tu pusto....
  8. Nelly i Farcio:loveu: trochę kiepskie bo z komóry ale mnie rozczuliło...chyba się troszkę lubią;) [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7776/20100915518.jpg[/IMG]
  9. [quote name='koosiek']Właśnie zauważyłam, że Nelly jest w Metrze :) Były jakieś fajne telefony?[/QUOTE] Niestety póki co nie bardzo...
  10. Melduję że odebrałam podręczniki i album od Asi...wieczorem wystawię:)
  11. To kiedy chłopak jedzie do domu?:) chyba mi umknęła informacja....
  12. Jakoś tym razem słabo jeśli chodzi o Metro....
  13. Fajny jest chłopak, naprawdę:) aż miło patrzeć jak się zmienia...
  14. Kurcze ale one wszystkie są śliczne, bez wyjątku:loveu:
  15. [quote name='Neigh']Bardzo bardzo Ci dziękuję:-). Masz u mnie dług wdziecznosci. Wiem ze jeszcze jakieś rzeczy na bazarek ma przkazać Beata - która nasłała na mnie Rudasa z Kosiarzy:-)[/QUOTE] Dzwoniła do mnie w ubiegłym tyg:) mamy się zdzwonić jak się ogarnie z tymi bazarkowymi rzeczami:) oczywiście wystawię. PS mam też jeszcze sporo ubrań dla dzieci od Ciebie...muszę się tylko zebrać żeby to wszystko obfocić;)
  16. Jest trochę tych szkrabów...:) jeśli się nie mylę to Nutka miała wczoraj jechać do domku.
  17. Trzymam kciuki żeby to nie były larwy:( biedna Malutka:(
  18. Obiecany bazarek:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192838-Mix-różności-)-dla-kociaków-pod-opieką-Neigh-do-23.09.-godz.20.00?p=15380728#post15380728[/URL] jeśli coś zmienić czy dopisać to mówcie:)
  19. Mógłby się już ten Rekinek wyluzować kurcze...na zdrowie by mu wyszło;) szkoda że tak się męczy... Nutusiu dzięki:) na razie boję się zapeszać, ale w razie czego będę się uśmiechać;)
  20. [quote name='mysza 1']Oooo, a to Ci sami, którzy już dzwonili? Trzymam kciuki.[/QUOTE] Tak to Ci sami, Pan dzisiaj dzwonił i potwierdził przyjazd:)
  21. Pisałam już chyba że miałam pierwsze telefony w sprawie Nelly;)...no więc w sobotę przyjeżdża potencjalny domek żeby poznać Malutką (Państwo przyjeżdżają pociągiem z Łodzi). PS strasznie mi żal tych Maluszków...:(
  22. No cudny....:) i te wszystkie koty zostaną u Agi?
  23. Kurde to ekstra....:-o :multi: będzie niezły zastrzyk gotówki dla Wisienki:multi::loveu: Gosia jesteś Wielka:loveu:
×
×
  • Create New...