Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Niesamowity filmik:loveu: Malutka taka radosna, wyraźnie odżyła:loveu:
  2. Moja sunia wcina kostki Primexu - mix dla dorosłych psów, okazyjnie jagnięcinę (granulat), a ostatnio wypróbowałyśmy nawet śledzia. Niestety ceny są u nas wyższe niż podajecie, bo za mix płacimy 11 zł/kg. Dodam jeszcze tylko że ten sposób karmienia bardzo nam służy, praktycznie skończyły się jakiekolwiek problemy zdrowotne, psiak jest w super kondycji, no i doczekać się nie może aż michę dostanie;):)
  3. [quote name='mysza 1'] Wiesz, mimo wszystko ;) nie żałuję, że tyle tych szczeniąt zabrałyśmy ;)[/QUOTE] Ja to się normalnie wzruszyłam zmieniając tytuł;)...cały czas mam przed oczami jak siedzisz w tym kojcu ze szczeniorami i zastanawiamy się które zabierać.....
  4. Ja też się cieszę:loveu: z przyjemnością zmienię tytuł wątku:) PS do kogo napisać w sprawie przeniesienia wątku?
  5. Oj Nutusiu....czuję że łezkę uronisz;) jezu jaka ja byłam z siebie dumna że nie poryczałam się odwożąc Nelly do domu:evil_lol: A Wiśni i innym psiakom się nie dziwię, muszę właśnie iść na wieczorny spacer ze swoimi paskudami, a tak mi się nie chce że szok.....
  6. Może po drugim zastrzyku będzie lepiej. A właściwie to gdzie można kupić taką rybę? (tak z ciekawości pytam;))
  7. Dobrze że jeszcze mamy z Myszą co wystawiać;) na szczęście wiele osób pomaga:loveu:
  8. To allegro to super sprawa:) A jak tam śliczna Emi?:)
  9. Jakie chudziny:( Neruś dostał wpłatę od Beta&Czata - 50 zł:loveu:
  10. [quote name='mysza 1']Eklerek grzeczny, przespał całą noc ale przestraszony. Nie chce jeść, na szczęście pije. Na spacery też średnio chętnie ale jakoś wychodzi. Pani kupiła szelki. Teraz odpoczywa w łożku z 3-latką ;) Chyba przełamali lody.[/QUOTE] Musi się oswoić z nowym miejscem....fajny domek mu się trafił:)
  11. Gienek to jakoś tak.......nie teges:evil_lol: VIP jest fajnie;)
  12. Trzymam kciuki za sunię...
  13. Faktycznie, dzięki za przypomnienie:) Zaraz wyślę numer konta.
  14. No masz wesoło z tą kocią gromadką:shake:
  15. To dzisiaj wielki dzień Nefri:) kciuki nadal trzymamy, na wszelki wypadek;)
  16. [quote name='3 x']zdjęc z nowego domu? ;)[/QUOTE] To fakt, zdjęcia psiaków w swoich własnych domkach zawsze niesamowicie cieszą:) A Rekin to chyba za bardzo nie szuka...;)
  17. Kochany Eklerek już w domku...czego chcieć więcej:loveu:
  18. Jakby przybladło.....ale wolno jakoś idzie tym razem;)
  19. Będzie dobrze:) Ależ ona piękna:loveu:
  20. Nigdy nie przestanie mnie dziwić jacy ludzie są durni....przepraszam ale inaczej chyba się nie da powiedzieć o kimś kto próbuje zrobić biznes na krzywdzie zwierzęcia:shake:
  21. Iwonko o której jesteś umówiona ma Eklerkową wizytę?
  22. Własnie przeglądam wątek, dopatrzyłam się dwóch póki co: Skitter i Yumanji
  23. A mamy jakieś stałe deklaracje? nie pamiętam już czy był gdzieś spis...
×
×
  • Create New...