Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Emi się nie da nie kochać:loveu:
  2. Ja też... [*] Trzymaj się Martuś:glaszcze:
  3. I ja przyszłam do ślicznej Emi:)
  4. Obejrzałam filmik....to zupełnie inny psiak:loveu: jaka metamorfoza:loveu:
  5. [quote name='rufusowa']a do kiedy Gusi nie ma?[/QUOTE] Jutro wracają.
  6. A Kajuś pozdrawia wszystkie Ciocie prosto z Bieszczad:) [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7580/utf8qzdjc499cie00662ejp.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Neigh']Kolorowa najstarsza zwiała z domu tymczasowego. Na razie nie chce mi się z nikim i o niczym gadać. Sorry[/QUOTE] O rany....:-(
  8. Jakiego psiaka?:evil_lol:
  9. Super jest dziewczynka:loveu: Martuś a Azja pozwala się wyprowadzać na jakieś dłuższe spacery czy nadal nie bardzo?
  10. Chyba trzeba spokojnie do sterylki zaczekać, jak wszystko będzie ok to można domki sprawdzać:) z tego co widać zainteresowanie Maltą będzie spore;)
  11. Strasznie pusto.... Podniosę Wisienkę:)
  12. Nikt nie zajrzał......
  13. Jak tam kociambry się miewają?:)
  14. Tutaj to dopiero pustki.... Magda jak tam Malta się miewa?
  15. [quote name='auraa']ciotka, nie bądź taka dowcipna!;)[/QUOTE] Toć Ona tak z troski;)
  16. Ja też mam zamiar wypróbować...zobaczymy;) inna sprawa że moja Tora za jedzenie to by się dała pokroić...
  17. Śliczna jest:loveu: Rzeczywiście chudzina straszna, kości jej wystają....miejmy nadzieje że szybko ciałka nabierze.
  18. Malwinka słodziak niesamowity:loveu: Nutusiu....:calus:
  19. Strusia i koniny jeszcze nie miałam odwagi wypróbować...wszystko przed nami;) generalnie jestem ostrożna z wszelkimi nowościami bo moja sunia strasznie wrażliwa. Powiem szczerze że zastanawiam się czy drugiego psiaka też nie przestawić na BARFa... A jeszcze podpytam przy okazji, podajecie swoim psiakom dodatkowo jakieś witaminy?
  20. Rzeczywiście Krecik miał niesamowite szczęście że trafił na Nutusię:loveu: bardzo się cieszę że już jest w swoim własnym domku:)
  21. Pustki weekendowe panują;) W górę Emi!!!!!!!
  22. Okazuje się że TZci bywają jednak reformowalni:evil_lol: Aga zakładaj ten hotel póki zdania nie zmienił;)
×
×
  • Create New...