Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='ronja']skoro awansowała do rangi dziewczyny, to seks obowiązkowy;)[/QUOTE] No ładnie...przez chwilę mnie nie było a tu się takie rzeczy wyprawiają;):evil_lol:
  2. Ale fajna ta Malwinka:loveu: Tekst na moje oko w porządku bo konkretny, jasno widać jakie domy są poszukiwane...chociaż bez głupich telefonów i tak się pewnie nie obędzie. PS zajrzałam do allegro, póki co nie idą cegiełki:shake:....chyba większa reklama potrzebna.
  3. Do mnie niestety nie...fajny psiak:) te uszy....;)
  4. Ja też po cichu zaglądałam do Misia;):) A z różową piłeczką Wisience baaaardzo do twarzy;)
  5. No tak, dzisiaj Ciocia Ewa Marta odwiedza psiaki:) pogoda super, fajnie:)
  6. Oczywiście że pomogę...żal tych kociaków:(
  7. Biedna Morka...biedny Gerard...:( Rozliczam bazarek, mam nadzieję że w poniedziałek/wtorek będę mogła już przelać to co się uzbierało. Kasa potrzebna na to wszystko... PS Podliczyłam - będzie 190 zł
  8. Melduję że akcja reklamowa Malwinkowego allegro podjęta;)
  9. Domek naprawdę pierwsza klasa, będzie miała dobrze dziewczynka:) Super że tak fajnie dogadała się z sunią Państwa:)
  10. Powiedziałabym że wszystkie cztery łapiny ma już po tej stronie, chyba można zmienić tytuł wątku:) Cudowna jest:loveu:
  11. Słodka Wiśnia:loveu: dzisiaj normalnie byłam zazdrosna bo Misio kochał tylko Ciocię Iwonkę:loveu:;) strasznie śmieszny jest z tą swoją nieodłączną piłeczką:):):) PS świetne fotki do ogłoszeń:)
  12. Azja to świetna dziewczynka:loveu: a jak jeszcze przestanie się bać....domki będą się ustawiać w kolejce:)
  13. [quote name='Nutusia']O... to musiałaś wstać w radosnym nastroju! A piłeczki pod poduszką nie znalazłaś?... :)[/QUOTE] Piłeczki mi Wiśnia nie zostawił.....piłeczka rzecz święta;) ale strasznie fajny był ten sen:loveu:
  14. W przypadku Malty póki co telefony sensowne:) Dobrze że dziewczynka grzeczna:loveu:, zastanawiałam się jak się będzie zachowywać jak już dojdzie do siebie.
  15. A mi się dzisiaj Wiśnia śnił...;)
  16. Pusto u dziewczynki.... W górę Emi!!! :)
  17. Jaki przystojniak:) to z rozwianymi ucholami jest super:loveu:
  18. Pokazuj się piękna Emi!!!!! :)
  19. No to wyjazd się udał;):) Czekamy na fotki:)
  20. Jak on się zmienił, normalnie poważny facet się zrobił:loveu:
  21. Trzymamy kciuki za Maltę i za to żeby była grzeczna:);)
  22. O rety, poznać ciężko....Koffi czy Molly?;)
  23. Smutno tu......jakiś trudny czas dla wszystkich:-(
×
×
  • Create New...