Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Trzeba wątek rozreklamować:) i za kolejne bazarki się zabierać;) A fotki jeszcze masz? bo mi mało:evil_lol:
  2. Pysio uśmiechnięte:) cała Emi:loveu:
  3. Wiśnia babski król normalnie:loveu: buziak z Azją jest bezbłędny:)
  4. O rany jak ona siedzi:evil_lol: bomba!!!!:loveu:
  5. Zaznaczam sobie sunię. Straszna bieda:(
  6. [quote name='mysza 1']I to jakie, Piotrkowi ciekło po policzku, aż się obruszył i kazał wycierać moim szalikiem:evil_lol: Wszystkim rozdawał, kochana Wiśnia :loveu:[/QUOTE] Na Wiśnię to zawsze można liczyć, nigdy nie zawiedzie:loveu:
  7. A Ciocia Mysza dzisiaj odwiedziła dziewczynkę:loveu:...i nic się nie chwali;)
  8. Jasne że fantastyczna:) słoneczko kochane:loveu:
  9. [quote name='mysza 1']A ja dzisiaj widziałam Wisienkę :loveu::loveu::loveu::eviltong:[/QUOTE] Wiem że zazdrość to brzydka cecha;)...ale zazdroszczę:loveu: buziaki dawał?:)
  10. Jestem:loveu: zaraz poczytam, najpierw musiałam się zameldować;) Edit. poczytałam...teraz czekam na fotki:)
  11. [quote name='mysza 1']Jakoś mam oko do fajnych psów.:evil_lol: Normalnie cudeńka :loveu:[/QUOTE] No masz, nie da się zaprzeczyć:loveu::loveu::loveu:
  12. Przyznaję się ze procenty dzisiaj spożywałam, to i ma prawo się ciut mieszać;)...też zrozumiałam Martuś że jeszcze balujesz:evil_lol:
  13. Najpierw się pozachwycam......fotki cudne:loveu::loveu::loveu: kilka dni nie zajrzałam i jak zwykle spóźniona jestem:roll: Dla mnie Brunek może robić najcudaczniejsze miny i tak był, jest i będzie moją sympatią, wierna jestem;) Tylko chyba szkolenie było za krótkie skoro buta uśmiercił...w sumie nie jego wina:evil_lol: Btw. ja też ostatnio straciłam ulubione buty, pracowe takie cholender;) A za Sarcię mocno trzymam kciuki, musi być dobrze:)
  14. Bruneeeek chłopie....buty rzecz święta!!!!!;)
  15. Jak zwykle;):loveu: O to to...święta prawda:)
  16. No właśnie sobie uświadomiłam że głodna jestem przez ten kącik kulinarny;) Marta do domu marsz!!!;)
  17. Kobiety za Wiśnią szaleją:loveu:
  18. Ooo...jak ambitnie:) a mnie sie urlop kończyyyyyyy
  19. Emi i Misio to duet nie do przebicia:) z tym puszczaniem to chyba możesz, no bo co zdziałają:evil_lol: a Wiśnia jeszcze bardzo teges?;) Iwonka, a my jak zwykle to samo;)
  20. Kurde super:multi: że się kolorowa znalazła:multi: Aga w takim razie pozostałe 50 zł też leci do Ciebie:)
  21. Zgadzam się:) kurcze piękna jest dziewczyna:loveu: i w sumie wygląda na dosyć zadbaną, ciekawe jak na żywo....
  22. Mnie nie musisz;)....ja tu gadam wciąż że kocham Emi:loveu:
×
×
  • Create New...