Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3593/newdscf4880.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5407/newdscf4923.jpg[/IMG] Na łonie natury:) [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5761/newdscf4974.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9607/newdscf5079.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4764/newdscf4648.jpg[/IMG] Śpioch:) [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/430/newdscf4741.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/9560/newdscf4814.jpg[/IMG] Ruszamy się;) [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/509/newdscf4858.jpg[/IMG]
  3. Niespodzianka:) dostałam właśnie fotki Frodo, cieszę się jak głupia bo strasznie długo na nie czekałam:) warto było.... Żeglarz;) [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8901/newdscf4408.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5205/newdscf4487.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9207/newdscf4526.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/5392/newdscf4592.jpg[/IMG]
  4. I z tego się cieszymy:) kochana sunia:loveu:
  5. [quote name='mysza 1']Ponad tydzień chyba. Trzeba na wątku poszukać ale jakaś śpiączka mnie ogarnia i słabo na oczy widzę;), przez to wstawanie ranne :( Nie cierpię.[/QUOTE] Jakoś mi się wydawało że to już tak długo, zobaczymy jak będzie dalej.
  6. Usiłowałam policzyć ile dni Emi już wytrzymuje bez krost na brzusiu....ale ni cholery nie wiem:roll:
  7. [quote name='Neigh']Jak Ciebie przeraziło, to wyobraź sobie, jak ja się dziś czuję.......Gerard, Morela - kurcze......[/QUOTE] Mogę sobie tylko wyobrazić...naprawdę szkoda tych zwierzaczków...
  8. Przeraziło mnie to co piszesz Aga....:( Dziewczyny trzeba jakoś kasę zbierać, kolejny bazarek, allegro? sama nie wiem co....
  9. Przyszłam w odwiedziny do Tosinki:) Widzę że dziewczynka ma problemy ze stawami.... mam w domu taki preparat Arthroflex, prawie całą butelkę (kupiłam mojej Torci ale okazało się że nie ma potrzeby podawać). Jeśli podczas konsultacji przypadkiem wet by akurat to zalecił, mogę Wam sprezentować:) Arthroflex http://www.krakvet.pl/arthroflex-250ml-p-533.html
  10. [quote name='Nutusia']Uffff... nie ja jedna - tyle, że ja to już taka głupia jestem, że aż się bałam przyznać :)[/QUOTE] Toć tu sami swoi :evil_lol: nie ma co się krępować;):)
  11. [quote name='3 x']bedzie imprezka? ;)[/QUOTE] Gosia a lubisz tort wątróbkowy?;):cool3:
  12. [quote name='gusia0106']Jeszcze tak ;) Ale Asia coś mi wspominała o zmianie ;)[/QUOTE] Jakiś czas temu wspominała chyba o Fafiku, ale nie wiem czy to jeszcze aktualne;)
  13. [quote name='mysza 1']Dzięki pracusiu :loveu: Wczoraj pogadałyśmy a dzisiaj już znowu pusto u Emi.[/QUOTE] Chyba wszystkich odstraszyłam tym bazarkiem;) bo u Wiśni wątek rozruszany aż miło:)
  14. [quote name='3 x']o to, że mogłabys przygarnąc gusię na tymczas i to tz by ją bez wyposażenia wydał i [B]B[/B]ez [B]C[/B]eny [B]M[/B]inimalnej ;)[/QUOTE] [quote name='gusia0106']Że jak ja bym sprzedała Kajaka na spacerze, to zaraz potem Rafał mnie na allegro bez ceny minimalnej ;)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: trochę dzisiaj kiepsko kumam;) muszę się wreszcie wyspać:evil_lol:
  15. [quote name='gusia0106']I bym została wystawiona natychmiast na allegro w opcji BCM ;)[/QUOTE] Ale o co chodzi?:evil_lol: bom głupia:roll:
  16. Wątek Soni mnie przeraża...strach się tam odezwać żeby nie być posądzonym o to że nas Marta nasyła:shake: Ciągłe zastrzeżenia, brak zaufania...to widocznie tak się dziękuje za opiekę nad naprawdę trudnym psem.
  17. Ale nagadałyście...a ja ciężko pracowałam;) Zapraszam na bazarek dla Emisi i Amigo:) http://www.dogomania.pl/threads/194395-Fajne-ciuchy-w-du%C5%BCych-rozmiarach-%29-mega-bazar-dla-potrzebuj%C4%85cych-psiak%C3%B3w-do-20.10.?p=15529340#post15529340
  18. Tiaaaa...na pewno kopniemy;) Aga wystarczy że skopiujesz to co mam w podpisie, a potem opcja: edytuj sygnaturę i wklejasz:)
  19. Jak tam Rekiniątko się miewa? ktoś tu coś o fotkach wspominał;)
  20. Dziewczyny poreklamujcie proszę Malwinkowe allegro, szkoda żeby tam takie pustki panowały:shake:
  21. Sunia zaczęła kojarzyć do czego służy trawka:loveu: będzie dobrze:)
  22. Przyszłam sprawdzić co u Emi:loveu:
×
×
  • Create New...