[quote name='idusiek']MAM TYMCZASY DLA 5:
2 PAULINA
2 MARLENA
1 TORA (pewnie jeszcze o tym nawet nie wie ;) )
[B][COLOR=red]SZUKAM PILNIE JESZCZE MIEJSCA DLA 2.[/COLOR][/B]
JA ZAPEWNIE OGŁOSZENIA, BEDZIEMY ZBIERAĆ NA KARMĘ I ODROBACZENIE .
pomózcie ciotki , błagam !!![/QUOTE]
Już wie;) zdecydowałyśmy z Myszą że jednego maluszka przygarnę:)