Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Magda to my w tych bazarkach pomożemy....tylko weź mamę :help1:
  2. [quote name='gusia0106']Nie sądzę. To osioł jest nie pies ;)[/QUOTE] Biedny Kajak....dobrze że nie widzi co się tu o nim wypisuje;)
  3. Czyli plan jest....oby do niedzieli.....a mama jak rozumiem zostaje, czy coś mi umknęło?
  4. Kurcze widzę że został już tylko jeden maluch do zagospodarowania...no i mama....musi się udać, nie wyobrażam sobie żeby tam zostały:(
  5. Znowu napisałyśmy w tym samym czasie:) jak zwykle:loveu:
  6. Wiadomo już kiedy to będzie? wiem że prawdopodobnie w weekend, ale gdyby były jakieś konkrety to poproszę:)
  7. Piękne to allegro.....widać ile Tosia przeszła:( wzruszające naprawdę.....
  8. Ma apartament dla siebie to się cieszy dziewczynka:):):)
  9. Jak Mia się miewa? nie smutno jej bez Simonki?:)
  10. Kochany Wisienek, doszedł do siebie po chwilowej niedyspozycji:) Fajny ten Pik kurcze, pamiętam jak po samochodzie skakał:)
  11. Pokazuj się Maleńka!!!!!!!:)
  12. Ja mam nadzieję że ktoś się jednak zdecyduje dać tymczas tej dwójeczce:( jak zabrać 5, a dwa zostawić:(
  13. [quote name='idusiek']MAM TYMCZASY DLA 5: 2 PAULINA 2 MARLENA 1 TORA (pewnie jeszcze o tym nawet nie wie ;) ) [B][COLOR=red]SZUKAM PILNIE JESZCZE MIEJSCA DLA 2.[/COLOR][/B] JA ZAPEWNIE OGŁOSZENIA, BEDZIEMY ZBIERAĆ NA KARMĘ I ODROBACZENIE . pomózcie ciotki , błagam !!![/QUOTE] Już wie;) zdecydowałyśmy z Myszą że jednego maluszka przygarnę:)
  14. Wpadłam do mojego ulubionego "baleronika":):loveu: coś mi ostatnio czasu brakuje na wszystko;)
  15. Kochana ja Cię absoltunie nie poganiam, nie spieszy się...napisałam że nic nie dotarło bo myślałam że gdzieś maila wcięło;) Cieszę się że możecie zacząć kurację:loveu: będzie dobrze, wiele osób się martwi o Tosinkę:)
  16. O mamo....nie wiem czy jestem na to gotowa;)
  17. Już się pozachwycałam Malutką na wątku Wiśni, ale i tu muszę......normalnie cudo:loveu:
  18. Piękna radosna Emisia:loveu: naprawdę serce rośnie jak się patrzy na przemianę sunieczki:)
  19. Ale fajowe fotki:) Wiśnia to model pierwsza klasa a Azja taka radosna:loveu: super:multi:
  20. [quote name='ronja']no smutno zawsze tak samo[/QUOTE] Tak to jest jak się każdemu psiakowi oddaje serce, a Wy oddajecie:loveu:
  21. Nutusiu fotki nie dotarły, nie mam żadnego maila od Ciebie Kochana.
×
×
  • Create New...