Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Dziewczyny jakie są plany co do Żabki, jakieś szczepienia itd? czy od razu bierzemy się za ogłaszanie? mogę poogłaszać tylko muszę wiedzieć czy już startujemy. Moltonek płakał w nocy i szukał mamy. Próbował nawet szukać cyca u mojej Tory ale to jędza jest, ucieka od niego (na szczęście póki co znosi wszystko cierpliwie). Zdjęłam z niego dwa martwe kleszcze.
  2. Struś, rybka i baranina u nas idzie tak ze hej:) miska wylizana do czysta;)
  3. Trzeba będzie zacząć ją ogłaszać.
  4. Zobacz, mam łapkę;) [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4314/newimg1705.jpg[/IMG] chciałeś czegoś? [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1126/newimg1696.jpg[/IMG] idź sobie [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8995/newimg1699.jpg[/IMG] taki jestem:) [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8642/newimg1706.jpg[/IMG]
  5. Jak nie zajrzeć do Emisi kochanej...:loveu:
  6. Zaglądajcie dziewczyny, raźniej będzie. Molti jest maleńki, waży dokładnie 930 g tylko futro ma puchate więc wygląda na fotkach jakby był całkiem spory. Dobrze że Wisienek się poprawił:)
  7. A jakie miny stroi na tych fotkach:) prześliczna jest:loveu:
  8. Ja też ciągle żywię nadzieję że tamte maluszki się znajdą jakimś cudem....:( A Molton śmieszny...zaczyna merdać jak do niego gadam.
  9. Zaglądam do dziewczynki:) pustki weekednowe panują;)
  10. Generalnie szczeniory się super wyadoptowują:) mam nadzieję że i nasze szybko znajdą super domki:)
  11. A tak padł biedaczek [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6144/newimg1690.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7919/newimg1691.jpg[/IMG]
  12. Molti i Faro [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/239/newimg1673.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3024/newimg1675.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4571/newimg1678.jpg[/IMG] taki mam brzusio do głaskania:) [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4371/newimg1682.jpg[/IMG]
  13. Domowy Moltonek:) Chwilę po przyjeździe, na kolankach u mojej córy [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/4310/newimg1660.jpg[/IMG] i po powrocie od weta:) [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/1538/newimg1665.jpg[/IMG] z moim Farciem [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6922/newimg1667.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7218/newimg1676.jpg[/IMG]
  14. Ale wieści....:)
  15. Naprawdę mam nadzieję że się znajdą te maluszki....myślę o nich cały czas:( Teraz o Moltonie (biały chłopaczek który jest u mnie) :) Byliśmy w lecznicy, maluch został zważony (waży niecały kilogram), osłuchany i zbadany na wszelkie okoliczności;) Wg weta ma 6-8 tygodni. Uszka są w porządku, brzuszek, serduszko, zatoki również. Natomiast ma dziwnie drażliwą krtań - nawet przy leciutkim ucisku tak dziwnie ni to kicha, ni to kaszle więc dostaliśmy preparat immunostymulujący, który podniesie odporność. Ma też podrażnione spojówki - będziemy przemywać świetlikiem. Chłopak został odrobaczony i odpchlony. Generalnie jest w porządku:) jak czekaliśmy na wizytę zrobił brzydką kupę, ale myślę że to się unormuje, pocieszające jest to że głośno sygnalizował potrzebę tylko ja nie zrozumiałam o co chodzi...ocknęłam się dopiero jak zaczął robić ;) W domu Moltuś pozwiedzał, zjadł namoczoną karmę, popiszczał i wreszcie padł u mnie na kolanach jak zabity, nic dziwnego po takim dniu;) Jest jeszcze bardzo wystraszony, schował się za kanapą jak moje psy zaczęły szczekać. Mamy fotki, zaraz wstawię:)
  16. Melduję że jeden maluszek już u mnie. Później napiszę więcej, teraz muszę się z nim ogarnąć i zaliczyć lecznicę. Cudny jest, takie małe biedactwo:loveu: Ciągle myślę o beżowym i pozostałych:( PS mama została w lecznicy na Kosiarzy.
  17. Oczywiście że się zagląda:)
  18. Jakie one są duże:crazyeye: dopiero przy Kacperku to widać:). Pewnie są zadowolone że mają mamę przy sobie:loveu: Trzymam kciuki za dobre domy!!!!!!!
  19. Ja wierzę że będzie ok, oby tylko maluszki tam były....
  20. Ok, będę już. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak trzeba:)
  21. Ida dajcie jakoś znać o której się Was spodziewać.
×
×
  • Create New...