Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='ronja']pojechała po południu...[/QUOTE] Oooo....pojechała:) pewnie Ci smutno:calus: to zrozumiałe, była z Wami bardzo długo. Będzie dobrze Martuś:)
  2. Bardzo się cieszę że Tosca ma się troszkę lepiej:) martwi mnie natomiast że bazarek tak cienko nam idzie:( Poreklamujcie jesli możecie dziewczyny, kilka stron wcześniej wstawiałam link....
  3. Świetna jest:loveu: Marta to Simonka jeszcze u Was?
  4. Tak, Emi ma się dobrze:loveu:....jednak nadal potrzebuje pomocy, bazarki niestety nie załatwiają sprawy. Rzeczywiście dobrze byłoby zmienić tytuł.
  5. [quote name='mysza 1']My i to nasze zamiłowanie do porządku:evil_lol:[/QUOTE] A jak:evil_lol: w końcu jesteśmy panny;)
  6. No to mamy odpowiedź, wszystko jasne:) nie ma co się martwić na zapas;)
  7. Może jakieś preparaty wspomagające? pojęcia nie mam...
  8. I co tam u Kajusia? doszedł do siebie?;)
  9. Melduję że widziałam się z Beatą, podrzuciła sporo bazarkowych rzeczy:) dzięki:loveu: Jak tylko ogarnę bazarek z ciuchami zabiorę się za następny dla kociaków.
  10. [quote name='gusia0106']Oficjalnych decyzji jeszcze brak ;)[/QUOTE] Asia rozsądna jest, pewnie chce być w 100% pewna:) ale szczerze to nie wyobrażam sobie żeby go mogła teraz oddać;)
  11. [quote name='mysza 1']Tak, będziemy jej szukać domu ale najprawdopodobniej jeszcze po drodze zalicy pobyt u Gusi, która nauczy ją jak się przyzwoicie w mieszkaniu zachowywać;) I styrylka oczywiście.[/QUOTE] Bez tego ani rusz;) porządek musi być, a chętnych domków pewnie będzie sporo:)
  12. A jak się Wisienka czuje tak ogólnie? zachowuje się jakoś inaczej?
  13. Wygląda na to że ostatni lek zdaje egzamin:multi:
  14. Dopiero przeczytałam.....:( biedna Tosinka:shake:
  15. To zostaje ten Rekin czy nie? :) u Asi czy zostaje się pytam....;)
  16. Mam nadzieję że już będzie ok.
  17. No ładnie:evil_lol: ja się martwię że do Emi mało kto zagląda, a tu prawda wyszła na jaw...zagadałyśmy wątek;):evil_lol:
  18. Zaglądam do Mii:) szalony dzień mam znowu;)
  19. Mam dla Was coś fajnego;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192687-SZKODNIKI-czyli-doce%C5%84-zwierza-swego-bo-mog%C5%82a%C5%9B-mie%C4%87-gorszego[/URL] bezbłędny wątek:)
  20. Ciotki chodźcie do Emi.....:)
×
×
  • Create New...