Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Naprawdę mogliby już przestać....szału można dostać:shake: Gusiu co tam u Was?
  2. Fajowe masz stadko:loveu: nie dziwne że Brunuś tak się wpasował:) A Sarcia jakie oczka ma mętne....:) Pana w tle nawet nie zauważyłam...hihihi
  3. Pyszczydełko kochane.....i te łapki......:loveu:
  4. fotki fotki fotki!!!!!!! pięknie poproszę znaczy;)
  5. [quote name='Ewanka'] Dziewczyno, nawet nie wiesz, jakie to szczęście (w nieszczęsciu) ... wg wszelkich przesądów, to "na pieniądze" - wobec tego widzę koniec wszelkich problemów finansowych - czego serdecznie Ci życzę!!! ... no i nam wszystkim naturalnie też!!! :D[/QUOTE] I oby tak optymistyczne nastawienie towarzyszyło nam przez cały Nowy Rok;):)
  6. Tak jest.......Szczęśliwego....dla nas i naszych czworonogów!!! [COLOR=Silver]Idę na drina....znieczulić sie trzeba.....;)[/COLOR]
  7. Godzina zero już za moment.....może później będzie lepiej......oby......
  8. Ja kombinuję jaką porę wybrać żeby JAKOŚ psy na spacer wyciągnąć...może nad ranem się trochę wyciszy to strzelanie....:(
  9. [quote name='asiaf1']odnalazłam wątek, śliczny jest:-)[/QUOTE] Prawda?.....śliczny, kochany Brunuś:loveu:
  10. [quote name='Greven']E tam pusto. Ja jestem.[/QUOTE] ja tyż póki co;)
  11. A tu żadnych nowych wieści od Lemonka niet...... Wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku życzymy.... Gosia&Tora i Faro
  12. Tia...na bal się szykujemy.....i marzymy tylko o tym żeby ten sylwester skończył się jak najszybciej..... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Kochani...... Gosia&Tora i Faro
  13. Moja w domu też znosi.....ale próba spaceru to była totalna porażka..... Oby ten Nowy Rok był lepszy.....tego życzymy Wam Kochani..... Gosia&Tora i Faro
  14. Jaka niunia fajna....kurde skąd DT wytrzasnąć.... Problem z łapkami ma związek ze zmiażdżeniem kręgu, czy to coś innego?
  15. Dobrze że Brunuś lepszy....przynajmniej jedna dobra wiadomość dzisiaj.... Kurcze finanse chłopaka trzeba jakoś poprawić....
  16. ....przykro....nawet bardzo.....na coś takiego nigdy się nie jest gotowym....:-(:shake:
  17. Tygrysku... [*] Neigh....:-(:-(:-(
  18. Czekamy na wieści....i trzymamy kciuki bardzo mocno..... Trzymaj się Aga :glaszcze:
  19. [quote name='Ewa Marta']Robiłam dzisiaj od 19 trzy podejścia do spaceru z Samem. Porażka totalna:-( Poczekam jeszcze moment i choć padam na twarz, wyjdę jeszcze raz. Może już ci strzelający poszli choroba spać:-( Chyba jutro pójdę do dr Czajki i poproszę o ten xanax, bo pies pęknie od niezałatwiania się (siusiu na szczęście jakoś zrobił) i zejdzie mi na serce. Ewentualnie zabije go samochód, bo jak zaczyna uciekać, to gna na oślep przez ulicę:-( Ostatni spacer był na smyczy, stresował się jeszcze bardziej. No kurcze blade, żeby nie powiedziec mocniej, bo aż się na usta ciśnie!!![/QUOTE] Mam nadzieję że Wam się powiodło..... Na mokotowie w nocy było w miarę spokojnie...uskuteczniałam spacery i obyło się bez większych stresów...za to jak pomyslę o dzisiejszym wieczorze, to......:shake:
×
×
  • Create New...