-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Ile Lemonkowych fotek:)....portreciki pysia booooskie:loveu: -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Faktycznie piękny pies z Lemona:loveu:...a wagę odzyska, najważniejsze że juz jest bezpieczny...:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny (i chłopaki:)) :mdleje:dla Was...:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Ufff......czyli podróż bez sensacji i chłopak na miejscu.... -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Trzymamy mocno....:) Powodzenia:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
No to teraz czekamy na wieści od dziewczyn..... Lemon sprawuj się.....;) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Ok, w takim razie wieczorem przeleję jakiś grosik Lemonkowi... -
[quote name='gusia0106']Ciotki.... ......dostałam najpiękniejszego na świecie Psiego Anioła............ .....mam swojego własnego.................................................... .....materialnego.................................................................... .....drugiego........................................................................... .....pierwszego mam w psim niebie................................................... Nie mam pojęcia od kogo..... Ale bardzo, najpiękniej jak umiem, z całego serca - [COLOR=blue][B]DZIĘKUJĘ!!![/B][/COLOR] No i się poryczałam[/QUOTE] Komu jak komu, ale Tobie się Gusiu należał własny, osobisty, czuwający nad Tobą anioł:lilangel: Czekamy na fotkę....:)
-
[quote name='Ewa Marta']Straszne to, ale jedynem, co mogę napisać, to.... musicie przeczekać:-( Nienawidzę tych petard, strzelania, ale ludzie nie rozumieją, że robią krzywdę zwierzakom... albo nie chą rozumieć:-([/QUOTE] ...ich to po prostu nie obchodzi Ewa....strzelają dla własnej frajdy...a to że jakiś zwierzak umiera ze strachu mają wiesz gdzie....:(