-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
To nie mów....a my po cichutku będziemy kciuki zaciskać....;) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Kto będzie koordynował finanse Lemona jak chłopak już zamieszka w hotelu? Nadal Ty Lemoniado? -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='Finetta']Za pierwszy miesiąc zapłacę całośc,potem deklaruję 150 zl miesięcznie. z tego co jest zapłaccie weta,transport i kupcie dobra karmę(o ile wystarczy).[/QUOTE] :multi::bigcool: -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Ja też wspomogę Lemonka finansowo....przydałaby się Lemoniada, ona powinna wiedzieć ile trzeba dopłacić w lecznicy, a to da nam obraz tego na czym stoi chłopak.... -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
hihi.....dobrze mieć takiego anioła:) -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Aguś możesz podać jakiś link do tego hoteliku? -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Pożar opanowany [B][SIZE=5][COLOR=seagreen]LEMON MA MIEJSCE W HOTELU U MEGII[/COLOR][/SIZE][/B] Można go wieźć choćby zaraz. I teraz pytanie za 100 punktów - kto go zawiezie ze Skierniewic do Serocka????[/QUOTE] :multi::multi::multi: Gusiu złota kobieto....:loveu: -
[quote name='gusia0106']Nie będę owijać w bawełnę. Jestem załamana..... Marlej uwstecznia mi się ze spaceru na spacer. Z psa robiącego małe kroczki do przodu jest psem, który w zasadzie biegnie do tyłu. Wszystko przez to cholerne strzelanie. Zachowuje się tak jak dzień po przyjeździe ze Swarzędza - znowu wychodzę z nim na dwóch smyczach, znowu mam linkę zawiązaną wokół pasa, znowu jest, znowu nie chce wychodzić z domu, znowu na spacerze załatwia się raz a długo a reszta biegiem, znowu boi się psów i ludzi................ W domu dość szybko się uspokaja - może to zasługa DAP? Nie wiem..... Jutro z samego rana jedziemy do mojej wetki. Dawka oxazepamu zwiększona po konsultacji telefonicznej. Dzięki Ewunia na chęć pomocy. Akumulator drugą dobę ładuje się w łazience i poszły mrozy więc myślę, że będzie oki. Obejrzałam wczoraj tą nową bliznę na dolnej szczęce. Robiłam nawet jakieś zdjęcia, może dzisiaj wstawię. To nie jest taka blizna zwykła, to jest rozcięta i nie zrośnięta cała tkanka - skóra, tkanki miękkie i chyba kość, zabliźnione tylko na końcach, normalnie jakby taka na wylot dziura długości 4, może 5 cm. Uważam, że może mu to sprawiać trudność w piciu i jedzeniu. Wygląda koszmarnie :-( Moja wetka jutro to obejrzy[/QUOTE] Gusiu nie wiem nawet co napisać.....tak strasznie mi żal Marleja...... trudno sobie wypobrazić skąd chłopak może mieć tego rodzaju bliznę/dziurę....przynajmniej moja wyobraźnia tego nie ogarnia:shake: Przecież to mu musi bardzo przeszkadzać:-( A tych wszystkich strzelających to bym......:2gunfire:
-
[quote name='mala_czarna'] Moja kochana Wikosława wręcz uwielbiała taki hałas. No niech mnie drzwi ścisną jak kłamię; ona wręcz na dworze leciała tam gdzie słychać było huk, a ujadała przy tym tak, że łeb pękał. Tak mnie na wspominki wzięło, ale szkoda, że nigdy nie nagrałam, jakie ona cuda na kiju wyczyniała, jak przechodziła pod moimi oknami procesja na Boże Ciało. Jak dla draki stawialiśmy małą na parapecie to śpiewała razem z księdzem. Trzeba ją było szybko stamtąd ściągać bo bym miała najazd ministrantów do domu :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] wyobraziłam sobie......:roflt:
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Czasu cholernie mało:(:(:( -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Zobaczymy jakie będą wieści po wizycie u Lemona.....