-
Posts
5446 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tora&Faro
-
[quote name='mysza 1']Miałam telefon w sprawie adopcji Bruna. Pani (młoda), ma dziecko 3-letnie i jest w ciąży z drugim. Nie pracuje. Mieszka w mieszkaniu. Ma konia, będzie psa zabierała do tego konia... Poprzedniego psa oddała siostrze, bo nie lubił dzieci. Mówiłam, ze Bruno nie lubi być sam- powiedziała, że przez 2 lata jest w domu a potem pomyśli. Ma się zastanowić i zadzwonić. Co sądzicie?[/QUOTE] hmm.....myślę że warto spróbować....tylko że (docelowo) dwoje małych dzieci i taki żywiołowy Brunuś.....ciekawe czy oddzwoni...
-
[quote name='gusia0106']Właśnie zobaczyłam... Gosia, wielkie, wielkie dzięki!!!! Podziękowanie jest super, bardzo wyczerpujące informacje i w ogóle! Bardzo dziękuję:) I dobrze, że zareklamowałaś kaukazy[/QUOTE] Ja też własnie dostałam podziękowanie:)...rzeczywiście jest że tak powiem eleganckie...dzięki serdeczne:loveu:
-
MAAASA ONKÓW W OSTROWI - prosimy o pomoc w ogłoszeniach!
Tora&Faro replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewanka']Czytam, że hotelik załatwiony chyba dla Klary, a ta młodziutka sunia rozumiem, że jest jeszcze do zaopiekowania :)[/QUOTE] A to nie tą właśnie sunię wzięła pod swoje skrzydła Mysza i ma iść do hoteliku megii1? Może coś pokręciłam....:oops: -
[quote name='gusia0106']Nie mamy...na jutro Piotr się przemówił. W aptece Kreon już czeka na odbiór ale apteka nieczynna bo jest awaria komputerów... Jakiś taki dziwny ten dzień Ze światełkiem daliśmy radę;) W domu głośno muzyka, a spacer dużo później więc w zasadzie bezstresowo;)[/QUOTE] Oooo....to średnio...oby reszta tygodnia była lepsza...;)
-
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Tora&Faro replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
Ale on się garnie do człowieka.....widać że przylepa:loveu: