Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. [quote name='mala_czarna']O kurde blaszka!!! Obejrzałam zdjęcia i dopiero teraz zobaczyłam jak go Kosteczka molestuje :evil_lol: Co za towarzystwo spod ciemnej gwiazdy. Portos próbuje wykorzystać seksualnie Kostkę, później Trymera, później zamiana ról, normalnie masakra :cool3::cool3:[/QUOTE] Powiem Ci Ciotka że na żywo to wygląda mega odjazdowo:evil_lol:...a Kosteczka wygląda na niewiniątko, a jak przyjdzie co do czego, to ustawia chłopaków jak trzeba;)
  2. Cześć Ciociu Anetko:):):) ale obszerna relacja.....super!!!:):):) zdjęcia które mi przesyłałaś na maila są wsatwione wcześniej - lecą od postu 228...:) czekam niecierpliwie na następne:)
  3. [quote name='Ewa Marta']Boże, jakie słodziaki!!! Tylko smutne bardzo.... Oby to nie była babeszjoza:-( Ja już się boję chodzić po wątkach, bo z kasą krucho, ale jak nie pomóc w takiej sytuacji... Wrzuć mi proszę Tora@Faro numer konta na PW. Wpłacę na dobry początek 50 złotych od siebie, może ktoś jeszcze się zlituje nad maluchami i dorzuci grosik...[/QUOTE] Bardzo dziękuję Kochana:loveu: Maluszków faktycznie strasznie szkoda:( myślę o nich cały czas...
  4. Mam wieści o chłopaku:) Owieczka wypatrzyła u Trymera guzka na brzuchu, jest miękki i bolesny przy dotyku...wet tego nie zauważył podczas badania, być może dlatego że umiejscowniony jest przy siusiaku, w sierści. No i nadal słabo je jak na tak dużego i ruchliwego psa...załatwia się nadal nieładnie. Aneta zasugerowała żeby może na początek kupić mu jakąś karmę z jagnięciną bo jego przewód pokarmowy mocno kuleje. Gusiu zamawiałaś już może?
  5. [quote name='Nutusia']Dajcie znać kiedy planujecie wystawiać, bo mam zepsuty aparat - mogę zrobić max 8 zdjęć na raz :([/QUOTE] wysłałam pw:)
  6. [quote name='Nutusia']Gdybyście robiły bazarek, z czymś się mogę dorzucić... Jakieś książki, płyty czy filmy pewnikiem się znajdą.[/QUOTE] Bardzo chętnie skorzystamy:) właśnie się zastanawiam co by tu wystawić.
  7. [quote name='mysza 1']Dzwoniłam, Paxik jest cały i zdrowy, kochany. Dzisiaj jest na działce, dla bezpieczeństwa chodzi na kilkumetrowej lince, rano o 5 przyszedł do Pana i przywitał całusem w nos ;) Były też zabawy piłką ale nie za długo, bo po większym wysiłku jeszcze kaszle ale już sporadycznie. Jest kulturalny, ładnie się zachowuje. Kochany Paxik :loveu: W tygodniu jadę w odwiedziny.[/QUOTE] Złoty chłopak:loveu:
  8. Maja z "maleńkim" patyczkiem jest jak zwykle boska:loveu:
  9. [quote name='mysza 1']Wszystkie pieski nasze są ;)[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję że mi Marlej wybaczy:loveu: ale zapraszam serdecznie na bazarek dla Supełka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186244-Kolczyki-i-książki-dla-Supełka!!!-ZAPRASZAMY-do-30-maja-do-godz.-00-00[/URL]
  10. Niedaleko jest lecznica, już się umówiliśmy że jutro podjedziemy z maluchami...
  11. Dzisiaj jedzie Przemek podać im aniprazol...ja jadę dopiero jutro.... właśnie myślę o tym żeby przebadać chłopaków....no biedni są:(
  12. [quote name='Ewanka']Szkoda maluchów ... czy one nadal są na tej strzelnicy?[/QUOTE] Tak, chłopaki nadal przebywają na terenie strzelnicy...
  13. Dzięki że jesteście:loveu::loveu::loveu: Od wczoraj mam w głowie tylko te dwa maluchy, strasznie mi ich żal:( są mega przytulaśne i lgną do człowieka jak tylko mogą.... Dzisiaj robimy im powtórkę z odrobaczania, a jutro zabieramy do weta na jakiś ogólny "przegląd", martwię się bo miały kleszcze..... Kama karma się przyda na pewno, zaraz się jakoś poumawiamy.
  14. [quote name='gusia0106']I się zaczipować jeszcze musimy bo Ciocia 3x nie odpuści ;) A tak, jakby komuś było mało wrażeń, to Ciocia Tora&Faro znalazła sobie wczoraj takich dwóch ... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186258-Dwa-szczeniaki-podrzucone-chore-apatyczne-szukamy-DT-i-%C5%9Brodk%C3%B3w-na-leczenie?p=14738244#post14738244[/URL][/QUOTE] Na kochaną Gusię zawsze można liczyć.....dziękuję Ci z całego serca Kochana:loveu:
  15. [quote name='3 x']a Tora nie miała na mysli metra? [/QUOTE] Miała;):) Marleja miałam szczęście poznać....to prawda, cudo nie pies:loveu:
  16. [quote name='Ewa Marta']Gusiu kochana, pozostało mi jeszcze coś z funduszu, który powierzyła mi Pani Laura, moja sąsiadka. Dlatego chciałabym to, co zostało podzieliś na Biankę i Trymera. Poszukam zaraz Twojego konta, a jak nie znajdę to poprosze Cie o nie na PW i wyśłę 33,30 zł dla Trymera:-) Kwota taka nierówna, ale w końcu liczy sie każdy grosik;-) Pani Laurze jak zawsze najserdeczniej dziękuję za zaufanie i wspaniałą pomoc czworonogom!!![/QUOTE] Dzięki Ewa:):loveu:
  17. Bazarek dla Maluszka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186244-Kolczyki-i-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Supe%C5%82ka!!!-ZAPRASZAMY-do-30-maja-do-godz.-00-00?p=14736588#post14736588[/url] Zapraszamy:)
  18. W końcu dotarłam do moich Ulubieńców:):):)
  19. Chorera a ja go nawet nie widziałam:oops:...ale marlejoschizę mam i ja;):)
  20. Ja też mam taką nadzieję;) Owieczka napisała mi jeszcze że Trymek kładzie się w progu domu, czasem wchodzi do środka ale głównie chodzi za nią jak cień:):loveu: jak wyszła poza posesję to rozpaczał pod bramą:)
  21. Dostałam właśnie sms-a od Owieczki...:) Trymcio został dzisiaj wyczesany i wykąpany chociaż chyba nigdy wcześniej szczotki ani wody nie widział, coraz więcej zjada i nie lubi siedzieć za długo w kojcu. Zaczyna reagować na imię:) jutro dostanę fotki więc będziemy mogły podziwiać przystojniaka;):) Ale miło prawda?:)
  22. a tak podróżowałem... [IMG]http://images48.fotosik.pl/297/12ac807b195adb47.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/296/6830ad131adf5d6a.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/293/67b8788dd0e2f77f.jpg[/IMG] u weterynarza :) [IMG]http://images50.fotosik.pl/297/ff7fe3956a303f21.jpg[/IMG] ..byłem bardzo grzeczny i cierpliwy :))) [IMG]http://images38.fotosik.pl/293/0baf6e481a6e8edd.jpg[/IMG]
  23. cd... [IMG]http://images39.fotosik.pl/293/9bf9037f00a84a29.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/297/3079a5dbabb9e48c.jpg[/IMG]
  24. cd.... [IMG]http://images42.fotosik.pl/209/da34a8a698ab338f.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/297/897c18b1784cf847.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/297/e995b7a2267b251d.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/209/54212bb2e6a08c9d.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/297/b02431e4bff96fb6.jpg[/IMG]
  25. No to jedziemy z fotkami :): [IMG]http://images40.fotosik.pl/292/6c60ca412eb51832.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/297/79fd3ce5ae5130ed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/293/e95bce33658442a0.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/293/429410225a19ba0e.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/151/5eb5e3f5f020dc18.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...