Jump to content
Dogomania

Tora&Faro

Members
  • Posts

    5446
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tora&Faro

  1. Rozliczyłam wreszcie bazarek książkowy przeznaczony na szczeniory, Biankę/Larę i Misia który robiła Wisełka, uzbierało się z niego 132,00 zł więc do konta maluchów można dopisać 44 zł:)
  2. Rozliczyłam wreszcie bazarek książkowy przeznaczony na szczeniory, Biankę/Larę i Misia który robiła Wisełka, uzbierało się z niego 132,00 zł więc Misio otrzymuje z tego 44 zł :) Chętnie poogłaszam słodziaka:loveu:, nie wiem tylko gdzie ma już ogłoszenia.
  3. Rozliczyłam wreszcie bazarek książkowy przeznaczony na szczeniory, Biankę/Larę i Misia który robiła Wisełka, uzbierało się z niego 132,00 zł więc Lara otrzymuje z tego 44 zł:)
  4. [quote name='gusia0106']No mam, ale kijowe. Modelka to z niej nie jest. W domu wstawię. Te z ogłoszenia są bardzo dobre.[/QUOTE] Dobra, to dalej ogłaszam z tymi które są:)
  5. [quote name='mysza 1']Dziękuję :loveu:, na razie zbieram deklaracje, jak będą stałe to poślę numer konta. Jeszcze się wstrzymuję.[/QUOTE] Oki, to czekam na sygnał:)...rozliczę dzisiaj dwa ostatnie bazarki i pomyślę co wystawić dla Jaspera (ładne imię ma chłopak:loveu:):)
  6. Ciasteczka Gusi wymiatają....moje psy zwariowały na ich punkcie;):loveu: Dzisiaj jeszcze poogłaszam Larcię, Gusiu masz może nowe fotki?:)
  7. Cholera ja też miałam już nie dawać stałych deklaracji....póki co jednorazowo wpłacę 50 zł (do kogo?)i zabieram się za jakieś bazarki....
  8. Tia....jeszcze Brutusek do towarzystwa...mieszkanie by roznieśli w 5 minut;)
  9. Jeśli chodzi o Frodo to fotki powinnam mieć już jutro bo przecież jadę w odwiedziny:) A Teoś chyba się zaczyna zadomawiać bo pół dnia stał dzisiaj na balkonie i obszczekiwał przechodzące psy:);) Był też na "przeglądzie" u weterynarza, a najlepsze jest to że nie załatwia się w domu...tylko że nowi państwo wychodzą z nim co dwie godziny na spacerek:) Fajnie.....:loveu: PS Kicia od wczoraj koczuje na lodówce:evil_lol:
  10. Dzisiejsze ogłoszenia Larci:): olx.pl gumtree.pl morusek.pl petsy.pl pajeczyna.pl petworld.pl kupsprzedaj.pl pineska.pl ojej.pl alegratka.pl szerlok.pl psiamania.pl wstawaj.pl adsy.pl owi.pl cdn....
  11. Naprawdę:(.....kurcze oby jakieś miejsce się znalazło, kasę się jakoś zorganizuje....
  12. Dzięki za tekst:) postaram się wieczorem ruszyć z ogłoszeniami:)
  13. Sama się nie spodziewałam że tak pięknie się wszystko ułoży:) Poprosiłam Natalię o rozliczenie chłopaków za pobyt w hoteliku, zamykam też dwa ostatnie bazarki...trzeba zrobić wreszcie porządek:)
  14. [quote name='Ellig']Kajko , kochany , masz domek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz musze zapamietac Twoje nowe imie:)Bardzo sie ciesze, czy to znaczy ,ze mam juz wycofac ogloszenia na Allegro?[/QUOTE] Myślę że allegro można już zdjąć...chociaż z podpisem jeszcze czekam, niech minie kilka dni....:)
  15. Super wyszło...Misiowi się pychol śmieje na tej fotce:loveu:
  16. Super dziewczyna:):):) Jeśli mogę to poproszę o tekst do ogłoszeń, nie ma na co czekać...:)
  17. Zdjęcia będą mam nadzieję:) już zapowiedziałam Państwu że liczę na kontakt mailowy i fotki:)
  18. [quote name='Wisełka']Tralalalalaaaaaaaaaaa, a Kajko już w domuuuuuuu :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] [quote name='obraczus87']KAJKO powodzenia :) Ciesze sie bardzo :)[/QUOTE] [quote name='gusia0106']No wieści cudne :)[/QUOTE] [SIZE=2]Ano cudne... [/SIZE] [SIZE=2]Wczorajsza wizyta przedadopcyjna wypadła tak dobrze, że Kajko dzisiejszą noc spędził już w swoim nowym domku :) Państwo stwierdzili że nie ma powodu aby maluch dłużej przebywał w hoteliku skoro zgodnie stwierdziliśmy że wszystko jest ok:)[/SIZE] [SIZE=2]Chłopak mieszka teraz na Kabatach, rzut beretem od lasu:) Państwo mają duże mieszkanie z wyjściem do ogródka więc warunki są naprawdę dobre:) w ciągu dnia na zmianę są w domu, a maluch ma do towarzystwa kicię (również z adopcji) więc nudzić się nie powinien ;)[/SIZE] [SIZE=2]Przed chwilą rozmawiałam z p. Martą, noc minęła im bardzo spokojnie, Kajo spał jak zabity, a rano wgramolił się do łóżka:) czyli już wie co dobre ;)[/SIZE] [SIZE=2]Umówiłam się że później zadzwonię jeszcze raz....[/SIZE] [SIZE=2]Aha...Kajko to od teraz Teodor Junior:) Odziedziczył imię po psiaku siostry p. Rafała którego Państwo mieli przez długi czas pod opieką jak siostra przebywała za granicą.[/SIZE]
  19. [quote name='Ewanka']Kciuki zapewnione ... oby domek był na poziomie :)[/QUOTE] Naprawdę mam nadzieję że będzie....za chwilę jedziemy:)
  20. Trzymaj Ciocia, trzymaj....ja za Was też trzymam:)
  21. [quote name='mala_czarna']Nic się nie stało Ciotka ;) A ja miałam telefon w sprawie adopcji Kosteczki i poszukuję kogoś do sprawdzenia domku w Tomaszowie Mazowieckim :)[/QUOTE] Trzymam kciuki żeby domek okazał się godny Kostuni;):)
×
×
  • Create New...