Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='joaaa']Wg. którego wariantu? ;)[/QUOTE] wg wariantu "ile psów widzę na zdjęciu" czyli te co widzę na kocykach i pod kocykami, no i jeszcze na fotelu ;);)
  2. 7 :roll: :cool3:
  3. Dzień dobry :loveu: ooooo to w takim razie czekam na zdjęcia ;);)
  4. [quote name='Alicja'] [B][COLOR=Navy]tak właśnie o tobie pomyślałam będąc tam i jeszcze dziewczynom mówiłam że supcio by było pojechać w Bieszczady[/COLOR] ;)[/B][/QUOTE] nie wie co góry mają takiego w sobie ;) ale dla mnie są najpiękniejszym z widoków :loveu: Wybierzcie się Alu w Bieszczady - polecam :happy1:
  5. Ładną wycieczkę miałaś Alu :p :loveu: a widoków zazdraszczam :roll::roll::roll:
  6. Co u Nutki? Urodziła, czy sterylkę robiłyście?
  7. Stan kociąt się zmniejsza ;) jesteście bardzo mobilne ;)
  8. Fajny brzdąc :loveu: dobrze, że trafił do porządnych ludzi :loveu:
  9. Fajne zdjęcia :loveu: a te papiloty ciągle mnie rozwalają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Śliczne zdjęcie :loveu::loveu: [url]http://img407.imageshack.us/img407/5531/dsc00721z.jpg[/url]
  11. Emigrantko, jak dzisiaj zdrówko, lepiej? Musisz dużo pić płynów, żeby się nie odwodnić, pamiętaj :mad:
  12. co za świat, jedna pójdzie do adopcji to w jej miejsce nowa bieda :shake: A maleńka jest śliczna :loveu: oby jej się też tak powiodło jak Poli :loveu:
  13. a zdjęcia kocurków są superanckie ;);)
  14. śmiech to zdrowie :eviltong::evil_lol: paliłam 20 lat :roll:, aż pewnego ranka się obudziłam i powiedziałam sobie "od dziś nie palę" i tak też się stało :cool3: Ale nie było łatwo, o nieeee:shake: Byłam bliska popełnieniu kilku morderstw, bo miałam taki kiepski nastrój, cała rodzina jak mnie widziała to uciekała w popłochu w najciemniejsze zakamarki w domu, psy też :roll:. Nikogo nie lubiłam, wręcz nienawidziłam :roll: o kurcze to był meksyk :roll:, ale po miesiącu było już mi troszkę lżej, a potem coraz lepiej i lepiej. Nie żałuję swojej decyzji mimo, że dosłownie przeszłam piekło psychiczne i fizyczne, ale tym bardziej sobie cenię teraz moje nie palenie i wiem jedno - nie warto było palić :angryy:
  15. [quote name='Emigrantka']POwtarzam sobie jak mantre: NIE BEDE WCHODZIC NA ZADNE BAZARKI "TYLKO POPATRZEC" NIE BEDE WCHODZIC NA ZADNE BAZARKI "TYLKO POPATRZEC" NIE BEDE WCHODZIC NA ZADNE BAZARKI "TYLKO POPATRZEC" NIE BEDE WCHODZIC NA ZADNE BAZARKI "TYLKO POPATRZEC" NIE BEDE WCHODZIC NA ZADNE BAZARKI "TYLKO POPATRZEC" NIE BEDE WCHODZIC NA ZADNE BAZARKI "TYLKO POPATRZEC"[/QUOTE] dawno się tak nie uśmiałam :roflt::roflt::roflt:
  16. ale śliczności zdjęcie :loveu::loveu: [url]http://img842.imageshack.us/img842/9963/p1050383.jpg[/url]
  17. [quote name='kasiek0502']no to ja już nie wiem...[/QUOTE] Kasia ja też nie wiem ;) Myślę, że prowadzący bazarek ma teraz duże wyzwanie z tym czasem zakończenia bazaru :cool3:
  18. [quote name='kasiek0502']albo jeszcze prościej: bazarek trwa do 23.00 jako ostatnią ważną uznaję się licytację z godziny 22.59:razz:[/QUOTE] taaaa i jako że nie ma naliczania sekundowego to może się zdarzyć, że będzie parę postów z 22.59 i zaczną się znowu dywagacje, kto jest zwycięzcą :roll: ;) Ja nie wiem, wcześniej nie było takich problemów na bazarku, dopiero ostatnio jakieś takie zawiłości są wyciągane :hmmmm:
  19. [quote name='taks'][SIZE=3][B]W jezyku polskim istnieje forma czasownika dokonana i niedokonana o czym warto pamiętać[/B][/SIZE];) Co innego oznacza : bazarek jest [B]zamykany( [/B]kończy się, trwa do[B]...)[/B] o 10.30 co oznacza czynność trwającą , w tym wypadku domyślnie minutę i znowu domyślnie- mozna przypuszczać że czynność ta zostanie wykonana i o 10.31 bazarek z zamykanego zmieni się w juz zamknięty a co innego oznacza stwierdzenie że bazarek jest [B]zamknięty[/B] ( skończony, nieczynny...) o 10.30 ( co oznacza czynność zakończoną , dokonaną wraz z wybiciem godziny 10.30) i analogicznie jest róznica : licytacja [B]będzie kończona[/B] o 10.30 i licytacja [B]będzie zakończona[/B] o 10.30 dlatego aby informacja o której mówimy była precyzyjna i jednoznaczna lepiej unikac formy niedokonanej. a więc nie "bazarek trwa do 10.30" a lepiej " bazarek będzie/zostanie zamknięty o 10.30"[/QUOTE] Myślę, że tu jest wiedza podana w pigułce ;) warto przeczytać ze zrozumieniem i zapamiętać :evil_lol:
  20. o maj Got :crazyeye: jakie wspaniałe wieści :multi: Polcia :loveu::loveu::loveu: Macie dobrą rękę dziewczyny do adopcji :loveu: :happy1:
  21. cudny :loveu: [url]http://img815.imageshack.us/img815/1774/pele80.jpg[/url]
  22. To ja jestem ta ..... odwiedzająca :cool3: Wybrałam się na wariackich papierach, bez przygotowania w pośpiechu, bo Joaaa wypatrzyła gdzieś deszcz czy śnieg w przyszłym tygodniu :evil_lol: Trasa wg Joaaa miała mieć niecałe 100 km, a okazało się 148 :mad: niech żyje oznakowanie naszych dróg w pewnych regionach kraju :roll: Ale wracając do sedna, w końcu poznałam tą sławną Joaaa :diabloti::loveu: z całą Jej gromadką zabijaków :diabloti: Ja nie wiem :niewiem: tutaj na wątku ciągle mówi się o staruszkach, o oddziale geriatrycznym u Joaaa, a okazało się, że to żadne staruszki, a takie żwawe istotki, że ja nie nadążałam ich głaskać :placz: Zrobiłam trochę zdjęć to fakt, ale najpierw wyślę do Joasi, żeby wyraziła akceptację ich wstawienia tutaj :cool3: Jabłkami nie wzgardziłyśmy, tylko jakaś rozkojarzona byłam i w końcu zapomniałam, o czym mówiłam w powrotnej drodze do Selket, że ze mnie trąba sklerotyczna, no ale cóż w moim wieku to się już zdarza :roll: Wracając do psów. Poznałyśmy je wszystkie. Są to niesamowite zwierzaki. Takie przytulaki - miziańce, no może poza wyjątkami :roll: Maseczka(Massi) jest jak na razie troszkę trudnym psem i potrzeba jej jeszcze czasu, żeby mogła tak jak inne psiaki ze stada, być otwartą i przyjazną ;) Przed Feniksem czułam respekt i to duży :oops: Myszka z tym swoim ADHD wystawiła moje ręce na niezły wysiłek, żebym nadążyła ją głaskać :evil_lol: Kefirek, biały boksio o śmiesznym wyrazie pynia :razz: Igo, wspaniały i majestatyczny boksiol :p Babcia(Lala), ślepa i głucha staruszka, dzielnie dająca sobie radę w dreptaniu na spacerku :loveu: Bajerek, mały śmieszny kundelek, taki spryciarzyk :cool3: Kubuś - Pan Ząbek taki spokojniutki i grzeczniutki boksiol :lol:, ponoć to tylko pozory :roll:ale ja jakoś nie wierzę :shake: :evil_lol: no i Pisia - Małpisia, chuda, maleńka, bezzębna boksiolka :loveu: taka sunieczka, która chce pokazać człowiekowi jaka jest grzeczniutka i tak bardzo się stara. Potrzebuje miłości i bliskiego kontaku. W dodatku cały czas coś mruczy, burczy, ma coś do powiedzenia. Urzekła mnie i podbiła serce na całego :loveu::loveu: O każdym psie mogę dłużej opowiadać, ale już nie dziś, bo padam na nocha i muszę się położyć. Ale na koniec muszę powiedzieć jeszcze słowo o .......... Joaaa ;) Powiem wprost i otwarcie - cudowna istota :loveu: Kochająca zwierzęta i kochana przez nie:loveu: Dziękuje, że Cię mogłam poznać Joaaa :Rose:
  23. E-S, relacja kocykowo - spankowo - jedzeniowa rozwaliła mnie na kawałki :evil_lol: pękałam ze śmiechu czytając i oglądając zdjęcia :cool3: Śliczna sunieczka tak swoją drogą :loveu: a jaka wygadana w dodatku :diabloti:
  24. Ależ cudne zdjęcie :loveu::loveu::loveu: [url]http://img820.imageshack.us/img820/5434/dsc00635u.jpg[/url]
×
×
  • Create New...