Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='kasia_jot']Iv, ja też rozpaczam, że ten mały nadal w boksie... Powiem Ci na uszko (a wiem z pewnego źródła :evil_lol:), że Toniś oprócz dachu nad głową, jedzonka i głaszczących rąk ma również zrobione na drutach ubranko :loveu: :multi: :multi:[/QUOTE] o jacieee :crazyeye: jakaś dobra duszyczka wydziergała kubraczek, ale super :loveu::loveu: ciekawa jestem jak nasz maluch w nim wygląda ;), ale najważniejsze, żeby było mu ciepło.
  2. [quote name='eliza_sk']U Tonika też nie lepiej, zimę musi biedak w boksie spędzać :([/QUOTE] Niestety zima to ciężki okres dla zwierząt :shake: Przynajmniej Toniś ma dach nad głową i stałe posiłki, no i oczywiście ręce, które go wygłaszczą i wypieszczą :loveu:, a to dużo dużo więcej niż miał wcześniej. I ciągle ma szanse, że ktoś jednak tą ślicznotę przygarnie. Ma tyle ogłoszeń, może akurat ...ktoś... :kciuki:
  3. [quote name='MaDi']9tego grudnia rozprawa, trzymajcie kciuki.[/QUOTE] trzymam :kciuki:
  4. ale obłędne zdjęcie :loveu::loveu::loveu: [url]http://www.polishplanet.com/_upload/attachments/2010/12/01/20101201_1335.jpg[/url]
  5. [quote name='Agmarek'] [B]Iv_ [/B]btu jak marzenie :crazyeye: ktoś mi juz jedne sprzątnął sprzed nosa :angryy: mam nadzieję że to nie byłaś Ty? :mad: Przygapiłam się w sobotę :roll:[/QUOTE] Agmarek, no coś Ty :crazyeye: jeszcze nie miałam czasu przejrzeć co ten allegrowicz wystawia :roll:, może w weekend pooglądam ;)
  6. Taki śliczny ten Toniś i nikt go nie chce :niewiem:
  7. jaki złotooki chłopak :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i396.photobucket.com/albums/pp47/sabachtanka87/Zdjcie0100.jpg[/url] fajne masz pluszaki Madzia :loveu::loveu:
  8. Jak tam Zafirek czuje się w taką śnieżną zimę? ;);)
  9. i co? ktoś sensowny pytał o Malinkę?
  10. [quote name='Osa']Tak mniejsza połowa...:evil_lol:[/QUOTE] ale masz śliczności :loveu::loveu:
  11. Co za kat go tak urządził :angryy::angryy: a żeby go trafił szlag :angryy::angryy::angryy: Biedy maleńki, oj serce pęka jak patrzę w te oczy :shake:
  12. [quote name='Vitka']http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SvU60eIgb1I/AAAAAAAAZGo/ISi7QeX-SAQ/DSC07805%20%5B640x480%5D.JPG http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SvVMZlU5ItI/AAAAAAAAZuk/T9ZX73nuAuA/DSC03031%20%5B640x480%5D.JPG http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/Svh8mcNJRwI/AAAAAAAAcZs/l0uWzQd83NI/DSC04042%20%5B640x480%5D.JPG http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SvX7IVUtetI/AAAAAAAAb64/WOGZGx04sOg/DSC04866%20%5B640x480%5D.JPG http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SvXH8Mj-QaI/AAAAAAAAbcw/2Nyhz950Q9s/DSC08083%20%5B640x480%5D.JPG Takim go zapamiętam... Ja też .....
  13. Trzymajcie się dziewczyny. Zrobiłyście tak wiele dla niego. Długo walczyłyście, ale teraz najważniejsze jest, że Pachcio już nie cierpi i biega za TM. Dzięki Wam odchodził szczęśliwy, bo był kochany!
  14. Fajne :p [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_6770.jpg[/url]
  15. hhhaahah ja też najwięcej zdjęć moich psiunów, to mam albo ogony, albo krajobraz :roll: :roll:
  16. Ciesze się, że mogłam Ci pomóc :multi: ;) i gratuluję osiągnięć :loveu: teraz będziesz wklejać duuuuuużo zdjęć Tomisia :razz: :cool3:
  17. hmmm przecież powinno się wykasować, ten link :hmmmm: albo poproś Moda, żeby Ci wymazał ;);)
  18. Wprawa czyni mistrza, potrenujesz i będzie ok ;);) aaaa i Twoja sygnatura to też troszkę jest nie teges, bo ten link za banerkami prowadzi do głównej strony dogo, a chyba nie o to Ci chodziło? ;)
  19. huraaaaaa huraaaaaa udało Ci się :multi::multi::multi::multi::multi::loveu:
  20. słuchaj, a jak wchodzisz na ikonkę z drzewkiem to wtedy pokazuje Ci się rameczka i jest w niej napisane http: i może Ty jej nie wymazywujesz? bo ja to nakładam na nią link jaki mam skopiowany, albo usuwam i dopiero wklejam link, może tu jest błąd :hmmmm:
  21. [IMG]http://images37.fotosik.pl/399/6167881399f4b88egen.jpg[/IMG]
  22. moim zdaniem bierzesz zły link :hmmmm: nie wstawiam na fotosiku zdjęć, więc nie wiem jakie tam linki wyskakują po załadowaniu zdjęcia, ale chyba zły bierzesz :shake:
×
×
  • Create New...