-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Iv_ replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
A co Ty Ela, myślałaś, że one muszą o tym głośno mówić :roll: przecież każdy o tym wie :eviltong::eviltong: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Iv_ replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='panbazyl'] I przestań analizować czego nie zrobiłaś! Bo zrobiłaś dużo a nawet więcej. popatrz na te pierwsze zdjęcia. A nie musiałaś robić nic. A czego nie zrobiłaś? Pewnie u fryzjera nie byłaś, nie kupiłaś perfum, lakieru do paznokci, nowych korali.[/QUOTE] Bardzo mądre słowa! -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]przyznaj się że Ty też :grins: A u nas LEJE i cały czas grzmi :diabloti:[/B] [/FONT] [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=5][B]ZAPRASZAMY z Ozzulkiem na bazarek dla boxiaków [/B][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/QUOTE] Ja nie :shake: jakaś niedorajda jestem :oops::roll: U mnie słoneczko świeci i duszno jest :p
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]chyba czas iść spać....przeczytałam prostytutek :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='fioneczka']leżę i kwiczę ... ja też tak przeczytałam :roflt:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::diabloti:
- 78403 replies
-
Pinuś młody, cudny kudłacz nareszcie ma WSPANIAŁY DOM!!!!
Iv_ replied to tomcug's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Madziu, napisz, co u naszego Pinka i może parę fotek prosimy.:cool3:[/QUOTE] Też chętnie poczytam i popatrzę :loveu::loveu: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Iv_ replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Daliście mu 6 lat miłości i to najważniejsze, miał chłopak szczęście :calus: Reksiu [*] -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Iv_ replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Za Fifi :kciuki: -
Czekam na wyrok, oby był jak najsurowszy! :angryy:
-
Piśka się czai :loveu: :evil_lol: [url]http://img853.imageshack.us/img853/7107/bodziorudypisia.jpg[/url] Ładny ten białasek, a futro to rzeczywiście musiał mieć przygrube patrząc po tej wyczesanej kupie kłaków ;)
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Iv_ replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Reksiku :kciuki: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Iv_ replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Halizko, ja widzę, że wam wszystkim trzeba trochę dyscypliny :mad: na spacerkach :cool3: a kocur to jakaś rasa niedźwiedzia ;) :diabloti: -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Iv_ replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Grosz na Dunie wpłacony. Myślę, że jej się uda, bo tyle dobrych dusz wkoło niej się zebrało :loveu: :loveu: -
Alu :loveu: pozwolę sobie zostawić u Ciebie na wątku linki do dwóch moich bazarków :oops: [U]ceramiczny:[/U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/209753-lt-lt-Ceramika-na-koty-Joli_K-do-27.06.11-do-godz.-22.59-lt-lt?p=17093219#post17093219[/url] [U]kosmetyczny:[/U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/209770-lt-lt-lt-lt-Kosmetycznie-na-koty-Joli_k-do-28.06.11-do-22.59-lt-lt-lt-lt[/url] Zapraszam ;);)
- 78403 replies
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Iv_ replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Każdy zwierzak swój rozum ma i umie kombinować ;);) -
Alusiu, wszystkiego Najlepszego z tej Okazji dla Ciebie i pana C :loveu::loveu: [IMG]http://www.prezenty4u.pl/galerie/k/kubek-na-25-rocznice-slu_192.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Iv_ replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Pozwoliłam sobie zrobić i drugi bazarek na rzecz podopiecznych Joli ;) Tylko w taki sposób mogę pomóc. [url]http://www.dogomania.pl/threads/209770-lt-lt-lt-lt-Kosmetycznie-na-koty-Joli_k-do-28.06.11-do-22.59-lt-lt-lt-lt?p=17094662#post17094662[/url] -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
Iv_ replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Z przyjemnością zawiadamiam, że popełniłam bazar na podopiecznych Joli ;);) [url]http://www.dogomania.pl/threads/209753-lt-lt-Ceramika-na-koty-Joli_K-do-27.06.11-do-godz.-22.59-lt-lt?p=17093219#post17093219[/url] -
Boże, co za smutna wiadomość :-( Myszka [*] Joasiu :calus:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Iv_ replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
A tam nie zapomniały, tylko na pewno zabiegane ;) Halizka, Ty nie przeginaj z jedzeniem :mad::mad: bo utuczysz sierściuchy tak jak kocura :eviltong: i nie dość, że masz mega kota (nota bene cudny:p), to będziesz miała mega psy :diabloti: Trzeba spacerować i spacerować.... :painting::painting: :cool3: -
Emi, jak Twoja wysypka? plamy poznikały? Kartka doszła? ;) Pani na poczcie powiedziała mi, że będzie szła 3 dni :mad: :roll:
-
Alu, a może wrzuć sobie link do petycji w podpis, to więcej osób podpisze.
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']hahah dokładnie :) [COLOR=red][B] PROSZĘ WAS BARDZO !!! Podpiszcie się na TAK pod tą petycją .... to dotyczy resztki terenów zielonych wokół Rybnika ..min okolic nasze ,,żółtej rzeczki ,,nad którą Ozzy miał takie cudne foty ....[/B][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][URL]http://www.petycje.pl/petycja/7407/w_obronie_parku_krajobrazowego_na_%C5%9Alssku_.html[/URL] pamiętajcie o weryfikacji podpisu na maila [/U][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Zweryfikowane, podpisane :p
- 78403 replies
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
Iv_ replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='haliza']Wszystko na zamówienie :roll::evil_lol: - obiecałam, że będą jak dorwę się do aparatu :razz:[/QUOTE] Udało Ci się :mad::eviltong::p Zwierzyniec masz super :evil_lol: wnusia przesłodka, taki cukiereczek :loveu:, a w dodatku jaka pomocna w kuchni :crazyeye: :diabloti: