-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']A Żonkilka ??? :placz: :placz: :placz:[/quote] :mad: a Żonkilka zaspała chyba :roll: wczoraj jej sie udało to niech się cieszy :cool3: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:cool3: a tak w ogóle to gratuluję szybkości :loveu::multi: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
druga ................:roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]....................................[/B][/COLOR][/FONT] :hand: [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]PIERWSZA:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ala :crazyeye: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No w domku siedzi...... sobie i przy kompiku klika....taki jeden zanczy się :diabloti: Ojć...daj tego awatara..może się da upchnąć:shake:[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: nareperowała :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Wfacel nie zrobił...siamo się zrobiło :obrazic: [/quote] :roll: taaa, grzebał przy nim i zepsuł :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Kulwcie...a żadna z ciotek nie może go napjawić :placz: taki ładny był :loveu:[/quote] :roll: ja nie umię, a ciotka coby umiała, mówi, że nie umie :shake: i nima :niewiem: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] Od razu zepsuł:roll::shake:[/quote] to jak nie zepsuł, to gdzie jest? :niewiem: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Buu....:placz: to dlaciego tak źlobił :mad: i co tejaź będzie :roll:[/quote] Bo ja chciałam nowy mieć :roll: no to mi go niby zrobił, ale nie wyjszedł i starego też nie ma :shake: Teraz nie będzie po prostu nima :niewiem: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Iv...........a gdzie masz avatarek :roll: :roll: :roll:[/quote] :roll: taki jeden przyszedł i mi go zepsuł :niewiem: i teraz nie można go napawić i nie mam :roll: :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Zatłaś się?:diabloti:[/quote] yhy :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']U nas był tylko malutki deszczyk:-( Mała rzecz a cieszy ;) Hmmm...........:p hmmmmmmm:p hmmmmmmmmmmmmmmmmmm:p Oj będzie dziś walka:diabloti: Ha, naiwna...ona Ci chciała powiedzieć, żebyś się cieszyła teraz, bo dziś na pewno Ci nie popuści:diabloti: Dziękuję:oops: Bierzcie przykład z Dobci, tak się chwali zdjęcia:diabloti::diabloti:[/quote] :roll: :roll: :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]u mnie też zachmurzenie i pewnie też będzie padać :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale to nic...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo byłam dziś pierwsza :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] U mnie leje i grzmi :roll: Ale sie chwalisz :eviltong:, ja zapomniałam całkiem o czatowaniu przy drzwiach :roll: a jeszcze nie spałam przecież :placz: Gratuluję Żonkilciu :multi::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Śpiące zdjęcia-rewelacja :razz: Dzień dobry :loveu: -
Bunia jest śliczna :loveu:, ma takie piękne oczy :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Mój wychów :diabloti:[/quote] :-o nie przypisujesz sobie zbyt wielu zasług? :razz: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]jejku ciągle używam pytajników, do czego to doszło [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]:roll:[/COLOR][/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Nie no.....Argon się z zarazkiem bawi, tylko, że ta zabawa własciwie zawsze kończy się na podgryźnięciu jajek :shake:......a Argon przecież młodszych nie bije :p[/quote] Bo Argon to dżentelmen w każdym calu :cool1:, ma klase facet-trzeba mu to przyznać ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:-o Ty dałbyś się zamęczyć tej małej zarazie? :eviltong::p Argonek jest za bardzo spolegliwy i mały już mu wszedł całkowicie na głowę-robiąc co chce :mad::roll: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Okropna jesteś:angryy::angryy::angryy:[/quote] Też Cia lubiam :calus: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Boshe, co za upierdliwy babsztyl:angryy::placz::placz::placz: Nie będzie fcale zdjęć :obrazic:[/quote] No co :roll:, Ty nie masz liściuf w lecie a ja se święce w lecie :eviltong: kto się pierwszy czepił? :-o A zdjęcia wlepiaj :cool3:, w końcu to galeria co nie :eviltong: :eviltong: :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Boshe jakie czepliwe to to:angryy: Zdjęcia som z 01.05.2008:angryy: [/quote] :roll: 01.05 to nie lato :roll:, tylko wiosna :eviltong: Aleeeeeeeeeeeeeee ściemniaraaaaaaa :mad: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']no jak to nie????????? Foty z czerwca albo z końca maja:roll::roll::roll: [/quote] :niewiem: tyle dat podajesz :roll: a liściuf jak nie było tak nie ma :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Jak na letnie zdjęcia to jakoś drzewa coś liściuf nie mają, albo mało :roll: :roll: :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
a co to za zdjęcia nie z lata? :roll: :roll: :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No przeca sama zostawilaś miseczkę...no to chyba do jedzenia a nie ku ozdobie:diabloti:[/quote] ......do święcenia.....:eviltong: