Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]no to first :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czas znów to uczcić :) :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :multi: :multi: :multi: gratuluję Żonkilcia :loveu: ja mam zaszczytne drugie miejsce :cool1::p
  2. [quote name='Menrzuś']Nawet jak pod łóżkiem zwali koopalona, to na węch biorę i zawsze trafiam :diabloti: Ale musze przyznać, że już wie po co są między innymi spacerki - robi wszystko na początku, żeby potem cieszyć się szaleństwem :lol:[/quote] Boszsz to mały śmierdziuch on jest :-o ale inteligentny przy tym :evil_lol:
  3. [quote name='Menrzuś']Jak mogę cUś sprzedać jeżeli to cUś nie jest moje? :roll: Argon jest Twój? :razz: biorę jego :evil_lol: Dlatego taką sesyjkię zrobiłem, bo niewinność tego zbója mnie rozłożyła :evil_lol:[/quote] Bo on jest niewinny :-o, przecież to każdy widzi gołym okiem :diabloti:
  4. [URL]http://img293.imageshack.us/img293/6531/obraz214ly8.jpg[/URL] [URL]http://img293.imageshack.us/img293/990/obraz215ig1.jpg[/URL] Fantastyczne :loveu: :loveu: :loveu: Powiedziałabym, że masz talent w robienu zdjęć, ale......to piękne zdjęcia dzięki obiektom :evil_lol:
  5. [URL]http://img244.imageshack.us/img244/7294/obraz201nb8.jpg[/URL] Normalnie rokładają te zdjęcia :mdleje: są takie cuuuuudneee :multi::loveu::loveu:
  6. [quote name='Menrzuś']Szybko zdanie zmieniasz - jeszcze nie tak dawno od zakałgo wyzywałaś :eviltong: Niestety, ale nie jestem właścicielem, więc Ci nie mogę go dać :shake::cool3:[/quote] :-o ja od zakał pfffyyyyyyy eeeeee yyyyyyy łeeeee noooooo :roll: Kobieta zmienną jest, więc ma prawo :eviltong: "Niestety"-jak to zabrzmiało.......triumfująco powiedziałabym :eviltong: Sprzedasz? :cool3:
  7. [quote name='Menrzuś'] Taaaa.....komary. To on jest tym komarem :evil_lol:[/quote] :mad: a co Ty takie złośliwości rzucasz na tego kochanego maluszka :eviltong: Nie lubisz go czy jak?:roll: Jakby co to ja chętnie go wezmę :evil_lol: Dasz? :razz:
  8. [quote name='Menrzuś']Gwiazda - też coś :p.....będę mu musiał chyba kaganiec kupić, bo normalnie Argon jest terroryzowany tymi chwytami zębami za jajka :shake:[/quote] :-o kaganiec temu słodkiemu maluszkowi? :roll: Może tylko Ci się wydaję, że on tymi ząbkami eeeee......:evil_lol:, być może on tylko komary odgania od Argonowych części ciała :diabloti:
  9. [quote name='jonQuilla']:hmmmm: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a o co chodzi? [/B][/COLOR][/FONT]:niewiem: Rozbawił mnie ten lans :cool3: to się i pośmiałam :evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]spamujemy :multi:[/B][/COLOR][/FONT] lubiam tu spamować :oops:............:diabloti: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]idę spać :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dobranoc i dzień dobry :multi::loveu:
  10. :shake: a tu Gacuś ma jakieś takie zaczerwienione ślipka, nic mu nie jest? [URL]http://img390.imageshack.us/img390/1861/obraz192ti9.jpg[/URL]
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][B][COLOR=olive]<lansuje się w fotelu> :smokin:[/COLOR][/B][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czilałt! :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hahahahaa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  12. [quote name='Menrzuś']No wiesz - to są MOJE chłopaki :evil_lol: Śmigam już - dobrej nocki :loveu::hand:[/quote] Chwalipięta :eviltong:, ale masz solidne podstawy-to fakt :evil_lol: Kolorowych snów :loveu:
  13. [quote name='Menrzuś']No ja myślę :lol:.....szkoda tylko tych Argonowych uszu - z nimi to dopiero był przystojniak :razz:[/quote] Z takimi jakie ma, też jest cudny :loveu: Wyglądają na tym zdjęciu bosko :evil_lol: inne też są całkiem całkiem-piękne ;)
  14. :-o o matko, dwóch najpiękniejszych chłopaków jakich w życiu widziałam :loveu: [URL]http://img390.imageshack.us/img390/1015/obraz191hy0.jpg[/URL] :evil_lol:
  15. [quote name='Ziutka']Druga :multi:[/quote] gratuluję :loveu:
  16. Ostrożnie uchyla drzwi i......rozgląda się cichutko :cool1: i co................ jestem pierwsza :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :diabloti:
  17. [quote name='Menrzuś']..... wieczór :razz: To Alfa co wieczór mizia psiaki. Jakoś sobie daje radę dwiema rękoma :p Dobry wieczór :multi:[/quote] To Ty ich nie miziasz? :-o Taki leniwy jesteś, czy wygodny? :evil_lol: Dobry wieczór :loveu:
  18. [quote name='jonQuilla']:hmmmm: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a dawaj się tutaj pościskamy tak przy wszystkich[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:calus::calus::calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no to oć Żonkilka :calus: :calus: :calus:
  19. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie no bez obaw...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]już raz u Jabłkowej obiecałam --> jeden post na dzień ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i było mi z tym bardzo źle.. :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]więcej tego błędu nie popełnię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Huraaaaaa :multi: :multi: :multi: Fajnie, bo lubiam z Tobą pisać :loveu:
  20. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]wszędzie gdzie nie pójdę tam mi zarzucają spam...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]więc chyba czas się zamknąć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Nie zamykaj się :crazyeye:, koniecznie musisz tutaj spamować :evil_lol:, bo świetnie Ci idzie :multi: Cześć :loveu::diabloti:
  21. [quote name='Menrzuś']To było tradycyjne, wieczorne mizianko :razz: Witanko :multi: [/quote] Mizianko:-o to chyba Ci rączek zabrakło :eviltong:, bo Gacka nie miziałeś na tym zdjęciu :mad: Ja rozumię, że on jest zakała, ale troszkę pieszczot mu się też należy :razz: Dzień dobry :loveu:
  22. [quote name='Asia&gordonisko']Ale spamujecie :-o:-o Normalnie do niemożliwości :razz:[/quote] Uważasz, że nasze rozmowy to..............spamowanie? :roll: Chyba nam zazdraszczasz naszej elokwencji i erudycji :eviltong: :mad: :razz: :diabloti:
  23. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]śpi??? :crazyeye::crazyeye: o tej godzinie?? jak kura???:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nooo se fundłam taką nową fryc :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ano wiesz, to dziecko jeszcze :cool1:, to śpi :evil_lol: taka bruneta, lekko .....rozczapirzona :diabloti:
  24. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]se przyjszłam :cool1: jak wampirzyca ... po nocy [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-302.gif[/IMG] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]HEJA!!! :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cze Wampirzyca :multi:, Selket śpi, ja w zastępstwie witam :cool1: :cool3: Gustowna ta fryzurka....:diabloti:
  25. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ja nadal się napawam radością z wczorajszego bycia pierwszą...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo widzicie moje drogie kochane istotki...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ten zaszczyt trzeba umieć docenić... :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dobrze Żonkilcia prawisz :cool3: trzeba umieć docenić to co się ma, a to jest sztuka :evil_lol:
×
×
  • Create New...