Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. Coś z Mazur...........;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4518/mazury1xh2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7187/kalamancja1sj8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5610/gonzik1vi6.jpg[/IMG][/URL] z poprzednich wakacji fotki :cool1:
  2. [quote name='Rybka_39']Cześć Gonzikowa! Spóżnione gratki! Gonzik super z wywalonym ozorkiem!:loveu:[/quote] Dziękujemy w imieniu Selketowej :loveu: ja i Gonzik :evil_lol:
  3. [quote name='Tengusia']bylam na takich wakacjach trzy lata temu ... wspaniala sprawa, jeziora, lasy, codziennie inny port :loveu: oj zazdroszcze i to bardzo :loveu: my bardzo chcielibysmy sie na jachty wybrac tylko nie mamy z kim a w dwojke to tak nudno troche i trzeba by mniejszy jacht brac i wogole :-([/quote] Ja też byłam na takim pływaniu, trzy lata pod rząd :loveu:, wprawdzie krótkim czasowo, ale całe dnie na wodzie spędziliśmy :cool1:, super było:loveu: Selketowa poprzednie lata to miesiąc(cały) wakacji spędzała na pływaniu po Mazurach i nie nudziła się :-o, pływając we dwójkę :razz:, ale mieli jeszcze psa ze soba to ...........może dlatego :evil_lol: Oj Tengusia-wymyślasz chyba :roll:, jak bardzo się chce to................sama wiesz :diabloti:
  4. [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]bry bry und noch einmal bry [/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]od nas też gratuleeejszyyyn!! [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]wiedziałam, że masz coś do zdania, w sensie, że egzamin, kciuki trzymałam.. teraz wiem, że zdałaś, wiem, że na studia... ino jestem nie na czasie i nie wiem na jakie :eviltong:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=black]Nuuu...egzamin na studia ;)kierunek weterynaria :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]widzę, że pławajesz na łodkie :cool3: ino pamiętaj wiosełkiem przebierać [/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=black]na tej łódce nie przebiera się[/COLOR][/B] [B]wiosełkami, tylko pływa na żaglach:eviltong:, a jak jest flauta to włącza silnik i płynie dalej :diabloti:[/B] [B][COLOR=purple]i Gonzika widziałam też bezpańciowego obecnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=black]Gonzik ma zastępczą pańcie-mnie:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://img292.imageshack.us/img292/4913/niunio3fm0.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]widać... widać po twarzy, że synu tęskni... [/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=black]tęskni-fakt :roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]wracaj nam tu, bo nam też tęskno!! [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]cmokale!! :loveu:[/COLOR][/B] [/quote] Chyba już wszystko wyjaśniłam ;):razz::evil_lol:, tak mniej więcej oczywiście ;)
  5. [quote name='Tengusia']a gdzie ta Selkecikowa sobie plywa ??? powiedz pozazdroscimy jej troche :mdrmed:[/quote] Pływa sobie po Wielkich Jeziorach Mazurskich :multi: Mieszka na łódce i codziennie gdzie inndziej jest wraz ze swoim pływającym domkiem :razz: Takiej to dobrze echhhhhh:roll:.................:loveu: :loveu: :loveu:
  6. Tęskni za swoja Pańcią ..............:-(
  7. Cześć :loveu: Wprawdzie nie ma Selketowej, bo..............pływa sobie na łódce, ale......Gonzales jest nadal tu...............:cool1: Sami zobaczcie ............:diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/7695/niunio1cv6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://</p><p> </p><p>i tu..............</p><p> </p><p>[URL=http://imageshack.us"][IMG]http://img381.imageshack.us/img381/5898/niunio2ov6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack</p><p> </p><p>tutaj też............</p><p> </p><p>[URL=http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4913/niunio3fm0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1259/niunio4np7.jpg[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti:
  8. :roll:znowu Ci się jakoś udało:evil_lol:
  9. [quote name='Selket']No wiesz......wcale byś mi tak nie zrobiła:eviltong: Cześć:multi::multi:[/quote] Ale nie możesz być tego do końca pewna.....:eviltong::eviltong::eviltong: :diabloti::diabloti::diabloti:
  10. Zdała zdała :multi: potwierdzam to :evil_lol: no, jakby na tyle nauki spróbowała nie zdać to........:mad:wygarbowałabym porządnie skórę :diabloti::eviltong: [B][I][SIZE=7][COLOR=white]Hurrrrrrrraaaaaaaa[/COLOR][/SIZE][/I][/B] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  11. [quote name='Kara.']Jakoś zawsze trafia na mnie;) Zażądam opłaty za sekretarzowanie:evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114849[/URL][/quote] :crazyeye::crazyeye: czy Ty masz jakiś monopol na wiedzę o bazarkach :cool3: Oj, Ciotka jesteś bardzo operatywna :evil_lol: Jak coś zapomnę to wiem już, pod jaki adres się udać ;):loveu: :diabloti:
  12. :roll: Selkecik pojechał zdawać egzamin :roll: i wcale się nie denerwował :roll: i my też nie :roll: ooooooo nooo :roll:
  13. :-o znowu .......pierwsza :multi: Gdzie TA co zawsze się tu meldowała? :roll: Nudno tak być raz po raz pierwszą :diabloti:
  14. [quote name='Rybka_39']Cześć Gonzikowa, dobrze, że chociaż Waszą galeryjke zostawili w spokoju:razz: Buziaki!:loveu:[/quote] :-o coś majstrowali z galeryjkami :crazyeye: no no :mad:
  15. Cześć :loveu: :-o a Żonkilastej nie było jeszcze dziś tutaj :roll: chyba dalej przeżywa to..........."[COLOR=white]druga[/COLOR]":eviltong: Żonkilciowa, nie przejmaj się.....zazwyczaj to Ty jesteś tu [B]pierwsza :p:diabloti:[/B]
  16. :roll: pierwszaaaaaaaaaaaa :multi:
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]wygląda mi to na bycie pierwszą :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: no i byłaś pierwsza ;), mimo tak późnej pory :cool1: [SIZE=1][COLOR=wheat]Ciekawe kiedy wstanie po nocnym buszowaniu po necie[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [COLOR=black]Cześć :loveu::loveu:[/COLOR]
  18. [quote name='Asia&gordonisko']Ale siaara.... :siara: No wiesz... ja już noszę okulary, ale nie spodziewałam się, że wada musiała drastycznie wrosnąć :placz:[/quote] ojojoj :roll:, Biedulko :calus:tak Cię to z nienacka dopadło ;), czasem wystarczy tylko ....przetrzeż okurary, żeby coś zobaczyć ;), wiem to z ..........własnego doświadczenia :diabloti::diabloti:
  19. [quote name='Asia&gordonisko']Hejo Gonzalesowa :multi: Coś dawno u Ciebie fotek nie było :siara:[/quote] :crazyeye: nie widzisz ???:crazyeye: w nocy Selketowa wstawiała nowe foty :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Okurary trza kupić :diabloti:
  20. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]czy ja mówiłam już że jesteś zUośliwa? :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tyle czekania, tyle nadziei i wszystko poszło w las :placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale jutro też jest dzień :diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dobrze, że nie w pi............uuuuuuuuuu :cool3::cool3::cool3: :crazyeye: spóżniła się :roll:
  21. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jeszcze nikt mnie nie postrzelił więc ranna nie jestem a i do ptaszka też mi daleko [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Georgia][COLOR=olive][FONT=Garamond][COLOR=pink](mam bynajmniej taką nadzieję)[/COLOR][/FONT][B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]a to na biało widziałam :mad:[/B] [B]nie ładnie tak prowokować :)[/B] [/COLOR][/FONT][/quote] Prowokacje są fajne :oops: co ja zrobię, że lubię prowokować :roll: [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]jaki ma sokoli wzrok-tylko na kolorkach się nie zna pfffiiiiii, jaki to biały jest :eviltong:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] :crazyeye:[COLOR=black]chyba Cię nie obraziłam Żonkilasta?:placz::placz:[/COLOR] :diabloti::diabloti:
  22. Dobry dzionek wsiem :loveu: i tym co humory mają :roll: też :eviltong::evil_lol:
  23. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam się drugi raz dzisiaj....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]teraz już jako wypoczęty Żonkilek, nie ziewający :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dobrze, że nie napisałaś.....witam z rana :roll: Buahhaaaaaaa ranny ptaszku :eviltong: :diabloti::diabloti: [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Muszę ją troszkę podrażnić, wtedy fajne teksty pisze....:diabloti:[/COLOR][/SIZE]
  24. [quote name='jonQuilla']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]wstaję tylko dlatego że Salsa wymaga ode mnie spaceru na poranne siQ :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Pies to dobry wynalazek :evil_lol:, przynajmniej :shake: nie zależysz się w wyrze na amen :cool3::eviltong:;)
  25. Cześć rannym ptaszkom :evil_lol: i śpiochom też :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...