-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Ahy...................... No ja już sobie coś na pewno wymyślę:diabloti: A ten dżemik cukiniowy to smakuje jak z pomarańczy:evil_lol:[/quote] :-o:-o:-o a skąd wiesz? już łapy tam wepchałaś :mad: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']lewoskręt ust, przewrót oczym i wyszczerz zębów...Jak to interpretować :niewiem: [/quote] :siara: interpretacja dowolna :roll: :eviltong: :eviltong: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry ;) Oglądając ostatnie filmiki można podziwiać cierpliwość Sylwy-iście matczyną do tej małej zakały jaką jest Gacek :mad: Gacek jest wprawdzie słodki, ale strasznie drański przy tym :evil_lol: i wszystko uchodzi mu siągle na sucho :roll: Piękne jest życie szczeniaka :multi: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:roll: a ja wczoraj poszłam o 23 spać :roll: Dzisiaj tu przypilnuję biznesu :evil_lol::eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Realne.....supermarktey mają dobre rzecz Phi, egoistka :obrazic: :obrazic: :obrazic: Poza tym dzielnie Ci pomagałam :obrazic: A te cukinie nadziewane to zapomnij..........:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] :siara: :siara::siara: :siara::siara::siara: :roll: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Nie pchałam :obrazic: A kuchenkę wyszorowałam:diabloti::diabloti: A pewnie, że pójdę do supermarketu,a Tobie ślinka stanie dęba na te cudownośći:diabloti: Ale dżemem z cukini się podzielisz, so?????:mad::oops: [/quote] pfffyyyy supermarket i coś smacznego :roll: to nierealne :evil_lol: :niewiem: co do dzielenia, zbyt dużo szkód poczyniłaś w robieniu moich domowych zapasów :mad: :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Ja nigdzie łapek ne pchałam:shake: Ty nie lubiasz wiśni, więc i tak będą dla mnie:eviltong:A w markecie kupiem najlepszy dżem świata z czarnych porzeczek....pycha:multi::multi: A ostatnio widziałam dżem z fig z pomarańczą:cool1:[/quote] Pchałaś :mad: i jeszcze wszystko wkoło było ciągle obryzgane tymi wiśniami :roll: Wiśnie ja uwielbiam :loveu:, a Ty marsz do marketu :mad: i kupuj sobie te cuuudowności tam, a od moich konfitur wara! :evil_lol: :mad: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']A tak ku ozdobie sobie ją codziennie malujemy na malinowo:eviltong: Te smażone to po prostu wyparowały, zgodnie z prawami fizyki:roll: Za dlugo je smażyłaś:roll:[/quote] Za często łapska do nich wpychałaś :mad: i zeżarłaś zapasy na zimę :roll::roll: te resztki co zosytały będą dla mnie, a Ty sobie kup konfitury w markecie :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
albo wiśnie :roll:, jakoś w tych co smaże ubyło mi :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: piękniś słodziak :loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a co on ma taką różowawą łapkę? :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Wpadł w maliny :eviltong: :evil_lol: :cool3: hahahahaaaaa :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Jakiś taki "anatomiczny" tutaj na fotach Gonzik :roll: w kawałkach :evil_lol: no i ta malinowa łapka, piękna, co? ;) Cześć :multi::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale napewno Twój boksio miał inne umaszczenie :eviltong: No co.....prawdziwa cnota krytyk się nie boi :diabloti: Śmigam spać - dobrej nocki :loveu::hand:[/quote] Tak, miał-piękniejsze :eviltong: cnota hmmm.........:roll:, buahahahaha ale mnie rozśmieszył :evil_lol: Dobrej-kolorowych snów :hand: ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] Nie wiem kogo Ci przypomina. On jest taki dobry, mądry, opiekuńczy..... prawie jak ja :diabloti: [/quote] :-o Argon przypomina mi mojego boksia :eviltong:, jest bardzo do niego podobny :loveu: A Ty chyba te pozytywy, to nie o sobie tu wypisywałeś? :roll: :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']wiesz...zawsze ciężej jest utrafić kto będzie ostatni :diabloti:[/quote] Ponoć :roll: Pierwsi będą Ostatnimi, a Ostani będą Pierwszymi :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']Dobra...to ja jutro tu zajrzę tak o 00.30 mam nadzieje, ze już wszystkie ciotki się zbiorą i będę wreszcie OSTATNIA :bigok:[/quote] :hmmmm: to jakaś nowa konkurencja będzie? :eviltong::evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']No Fak :diabloti: o tym nie pomyślałam, że nie tylko liczy sie kto pierwszy :eviltong: chciałam żeby Żonkilka była 1 :placz: :placz: :placz:[/quote] No cóż, może następnym razem i mnie się uda :roll: :roll: :roll: :diabloti::eviltong::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]grrrrrrrrrrrrrrrrrr................zagapiłam się :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooooo i Ala też się zagapiła jak ja :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
no nieeeee :-o jeszcze Ziutka wpakowała się przede mnie :roll: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Boszszsz :angryy: trzecia..........:roll: :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No oczywiście, że sie boję :p Ściemniam? Jakbym śmiał :shake::cool3: Gacek od ponad miesiąca opanował ten wątek, chociaż przecież nie zapominam o reszcie zwierzyńca, co zresztą na fotkach i filmikach widać :eviltong:[/quote] Śmiesz śmiesz :eviltong: Zdjęcia są urocze, mogę je oglądać godzinami, te słodkie pysiulki, a Gacek no własnie-Gacek, ma w sobie tyle łobuzerskiego uroku, że trudno mu się oprzeć. Argon jest śliczny, przypomina mi wiesz kogo;) Sylwa-jest taaaaka kobieca :p Piękne to stadko, oj piękne! :loveu: A jak oglądam filmiki to śmieje się w głos :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:evil_lol:[quote name='Menrzuś']Założycielka jest okrutna - tylko patrzy, ale jak coś przeskrobię, to zaraz wkracza :evil_lol: No a jak mam grać pierwszoplanową rolę? Ja tu tylko moderuję wątek :eviltong:[/quote] A Ty oczywiście strasznie się boisz tego wkraczania :eviltong: Oglądam już dosyć długo, jak sam wiesz to miejsce i nie zauważyłam jakiś restrykcji. Pewnie znowu mi ściemniasz :roll::mad: Pierwszoplanowa rola to raczej podzielona między trzech aktorów (Sylwa, Aron, Gacuś) ;), chociaż rola główna to zdecydowanie [B]Gacuś[/B] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ależ oczywiście, że skromniutki - inaczej by mnie stąd wywalono :roll:[/quote] :-o a któż by śmiał? :roll: Jesteś rodzyneczkiem raczej tu, chociaż jednak pierwszego planu moim zdaniem nie grasz.........:evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A dobry, dobry :razz:......witam w skromnych progach :multi:[/quote] Skromne progi :razz:, a może właściciel taki :skromniutki: ?:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:oops: Dobry wieczór ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Nie becz... Trza było nie drażnić Żonkilki:mad:[/quote] :mdleje: Zawiązałyście spisek ........:obrazic: :cry::cry::cry: