Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hmm...a nie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale o co tu fochować...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]macie czego chciałyście :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :mdleje: :cry::cry::cry:
  2. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]<foch> nie gadam ani z Tobą, ani z Tobą ...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ani też z Tobą więc tak się nie uśmiechaj!!! :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc Gonzik i Selkacik...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tylko Wy jesteście dobrzy :calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] oooooooo....... booooo.......... ooooooooo_______:roll:
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]<foch> nie gadam ani z Tobą, ani z Tobą ...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ani też z Tobą więc tak się nie uśmiechaj!!! :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc Gonzik i Selkacik...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tylko Wy jesteście dobrzy :calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :roll::roll: :obrazic:
  4. [quote name='Ziutka']Normalnie to silniejsze ode mnie :mdleje: :evil_lol:[/quote] Prawie mi Ciebie żal :evil_lol:, że nie możesz się oprzeć tej sile :razz::diabloti:
  5. [quote name='Ziutka']Qrde...no wiem, że obiecałam, że już :shake: będę.......ale jakoś nie mogłam się powstrzymać no :diabloti:[/quote] Masz szczęście, że Twój psiun taki piękny ;), bo już byś oberwała :mad:, za nie dotrzymywanie obietnic :eviltong: :evil_lol:
  6. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przysnęłam :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]idę spać... :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nie gadam z Wami :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] gadaj gadaj :calus:
  7. no i co? :niewiem: :evil_lol:
  8. Dzisiaj 00:00Iv Dzisiaj 00:00Ziutka :roll::roll::roll:
  9. chyba falstart :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Do biegu........gotowi........START!!! :multi: :multi: :multi:
  11. :hmmmm: te 5 minut chyba wytrzymam jeszcze :roll::roll: :diabloti:
  12. Ja się dzisiaj chyba poddam :roll: i to przed samym finiszem :roll: Jestem tak śpiąca, że co i raz oczy same mi się zamykają :roll: i nie wiem , czy wysiedze do 00.00
  13. :mad: Żonkilcia, czaisz się już przy drzwiach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake::shake::shake:praffda jaka ta młodzież teraz niemożliwa :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ano praffda :roll:, niemożliwa, ale przy tym jaka zabawna jednak, a przynajmniej ta tutaj :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  15. :turn-l: to One One :biggrina::biggrina::biggrina:
  16. ale znowu ja zaczęłam nową stonę :eviltong:, też w końcu to jakieś pierszeństwo :roll: :diabloti: :eviltong: :diabloti:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]pierwsza po południu :grins::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahhahaha ale wymyśliła :cool3: to ja w tej konkurencji druga :roll: :diabloti:
  18. Trzecia :roll: Cześć :loveu: :loveu: :evil_lol:
  19. [quote name='łapeczek']dzis siestety 6 ;[[/quote] uuuuuuu :evil_lol: jaka dzis kolejka tu :diabloti: jakieś zawody czy cóś.....:p:diabloti:
  20. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]piąta :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]heja selkeciki i Iv.... Iviki??? :hmmmm: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] cześć :p no kombinuj mała kombinuj :cool1:, dobrze Ci idzie hahaaaa :evil_lol:
  21. :crazyeye: obie jesteście o 00.00 a więc równocześnie :multi: a ja niestety trzecia :roll::roll::roll:
  22. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobra biorę się w garść...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]plan jest taki![/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Ty bierzesz tych z lewej, ja biorę tych z prawej i pierwsze dwa miejsca dziś należą do nas :diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] :cool3: dobra, umowa stoi :evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a wczoraj to nie był hazard to było spacerowanie z psem :roll:[/B][/COLOR][/FONT] Łokej :eviltong: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no skoro zapewniasz że dzisiaj też jest północ to kamień mi spadł z serca :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam cieplutko :multi::multi::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :roll: no własnie u mnie coś tak huknęło :-o, a to ten kamień pewnie hahaaaa:diabloti: :diabloti: :diabloti: :eviltong:
  23. :-o a ja zaczęłam nową stronę :multi: to też jakiś sukces w końcu :eviltong: :evil_lol: :cool1: :eviltong:
  24. [quote name='jonQuilla']:mad:[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:mad::mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wyprzedzacie mnie wszyscy :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak tak dalej pójdzie to wkrótce nie będę w tej konkurencji brana pod uwagę :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :mad: Żonkila-skup się, bo wszyscy nas wyprzedzają :placz::placz: Skończ z tym hazardem przed północą :cool3:, albo nastawiaj "przypomnienie" w telefonie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...