-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Na każdego przychodzi taka pora, taki czas, że nawet najbardziej skryty człowiek w końcu musi z siebie wyrzucić co go boli. Każdy robi na ile go stać i fizycznie i materialnie. Nie zawsze możemy robić to co chcielibysmy z różnych względów. Ważne jest żeby w ogóle coś robić, próbować mimo, że nie zawsze wychodzi tak jak chcielibyśmy. Ludzie tyle rzeczy potrafią w koło zepsuć, że ciężko innym to naprawiać, ale najważniejsze, że w ogóle tacy są i.....chcą :loveu:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:roll:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:oops:czy Jabco musi się sqpiać na twoim blogasie :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Jabcokowa ;)........[IMG]http://yelims.free.fr/Pipi/Toilette01.bmp[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Selkecikowe :multi::loveu:z Iv :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] cze Ala [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG] dawno Cia tu nie widziałam :roll:, gdzie się szlajała co? :evil_lol: -
Ciężko jest jak choroba w domu się zdarzy, czy ludzka czy zwierzęcia. Czasem wydaje nam się, że już nie podołamy, że wszystko nas przerasta, ale bywa, że wystarczy podzielić się klopotami i jakoś nabiera się sił do dalszej walki z przeciwnościami losu. Człowiek to bardzo silna istota i nigdy do końca nie wie na co go stać. A bez zwierząt nasze życie byłoby dużo uboższe i takie .....nijakie. Dasz sobie radę Joaaa, bo masz wspaniałe serducho dla tych co ich inni odrzucili :calus:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
tadammmmmmmm :bigok: Dzień dobry ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:roll: ja zawsze tłumaczę jasno wszelkie zawiłości :eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmm :hmmmm:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bez większych problemów jestem druga...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a zarazem też pierwsza..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]druga dzisiaj a pierwsza po śnie...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cóż tu więcej mówić ---> jest dobrze nie ma co psuć :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :loveu::loveu::loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no i wielkie brawa dla Ciebie Iv_ :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :oops: dziękuję jonQuilla :multi: jakoś tam mi się wyjątkowo udało :cool3: ale, że Ty jesteś druga a jednocześnie pierwsza nie będą pierwszą, a drugą to jest dopiero wyczyn :crazyeye: :multi: Gratuluję :loveu: Witam :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='joaaa']Witaj Iv na naszym wątku i bardzo dziękujemy za pomoc! :loveu: Bunia rzeczywiście ma przepiekne oczy, takie wyraziste. I tak patrzy nimi na człowieka, prosto w oczy... quote] Witam witam :loveu: tak sobie tu zaglądam :cool1:, żeby zobaczyć co u Buni się dzieje :razz: Te oczka ma naprawdę takie pełne wyrazu, że aż za serce chwytają jak się w nie patrzy.
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No cóż - pudło :shake:.....:eviltong: [B]nie pierwsze i nie ostatnie[/B] :eviltong: Z kurczaczka oczywiście - mięsko było dla psiaków :placz: [B]oddałeś im[/B] :-o No co Ty - umiem czekać na rezultaty.....aż taki niecierpliwy to ja nie jestem :eviltong: [B]myślałby kto, że i prawda[/B] :roll: No to nie wiem czy my sie jutro dogadamy :diabloti: [B]dogadamy jakoś[/B] :eviltong::evil_lol: Musze już śmigać - dobrej nocki :loveu::hand:[/quote] Dobrej i kolorowych snów :loveu::diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jeszcze jest ktoś, kogo szokuję :multi::evil_lol: Jadłem tylko rosółek, a winko się jeszcze robi :eviltong:[/quote] od razu szokuje :roll: za daleko poleciałeś w tym mysleniu :eviltong: Ciekawe z czego ten rosołek był :roll:.... winko robi..... uuuuuuuu i nie próbowałeś jeszcze? :razz: Ja jutro będę część naleweczek filtować......mmmmmmmmm :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A kpiarz o drogę już nie może pytać? :razz::eviltong:[/quote] Strasznie dzisiaj wygadany jesteś :eviltong::p nad podziw powiedziałabym nawet :razz:, jadłeś coś specjalnego, albo może piłeś? winko już zrobione? :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To taka specjalistka od psich zachowań jesteś? :razz:[/quote] kpisz czy o drogę pytasz? :eviltong::roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Gacek jeszcze nie warczy :evil_lol:.....ale nie wiem co to później będzie[/quote] zawsze będzie zachowana u nich hierarchia wieku, a więc Sylwa mu nic nie zrobi, bo to gówniarz, a on jej nie bo ona ta starsza ;) Tak jak u mnie, duży pies(mlodszy) "kuca" przed takim maleństwem, wręcz drobiną bo starsza :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale krzywdy mu nie robi.......nawet jak go ściga zębiskami, jak odgryzuje mu kończyny, jak łapie główkę w paszczę - Gacek wychodzi z tego w całości :p[/quote] wiem wiem, Gonzo robi to samo Mikci. Całą głowę jej chwyta w pysk, albo łapie ją za noge i podrzuca do góry :roll: a ta jak na niego warknie w końcu, bo ma dość tych pieszczot :roll: to ten wielki pies zaczyna ziewać, ogon pod siebie i udaje, że mu się bardzooooo chce spać i zmyka do siebie :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img56.imageshack.us/img56/2919/23fy5.jpg[/URL] tu też świetni wyszli-obydwoje :evil_lol: a co robił w tym czasie Argon? bo go nie widać :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Za dużo się wiercił, to go przyszpiliła do podłogi :evil_lol:[/quote] Bo Sylwa jak każda kobieta potrafi wybrnąć z sytuacji :evil_lol:, jak nie sposobem to.......innym sposobem :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://img411.imageshack.us/img411/2444/13sb5.jpg[/URL] "trupek Gacuś" super zdjęcie :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:-o cichutko tu zerkam i co.....................jestem pierwsza :thumbs::sweetCyb::cunao: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Miłego spaceru :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A nie będę Ci ułatwiał :eviltong:.....grunt, że wrzesień już niedługo :razz:[/quote] :mdleje: ciągle rzucasz mi kłody pod nogi :eviltong: to o jakim ułatwianiu można w ogóle pomyśleć :mad: Pożyjemy-zobaczymy :p :diabloti: może kartki w kalendarzu mi sie posklejają :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ludek z transparentem przy jakimś płocie nie robi na mnie wrażenia :eviltong::p[/quote] hahaaaahaaaaa :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]wariat[/COLOR][/SIZE] :eviltong: A co robi na Tobie wrażenie? :cool1: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Taaaaaa.....przeoczenie....pppppffffffffffffffff :eviltong::evil_lol: Ban, ale jakiś taki niepewny z tym "?" :razz: :diabloti:[/quote] Bo nie znalazłam takiej emoty jaką chciałam :shake:, była tylko z tym "?" ale poprawię ja tak.............:eviltong: [B][SIZE=7][COLOR=red]!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]:ban:[B][SIZE=7][COLOR=red]!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Zadowolony już?[/COLOR][/SIZE] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dobra, dobra - jedna chińska podróba do mnie trafiła :eviltong::evil_lol:.....teraz czekam września :razz:[/quote] oj :oops: to jakieś przeoczenie :roll:, bo dla CIBIE specjalnie sygnuję :p na inne jestem za leniwa coś :evil_lol: A we wrześniu przypominam-masz :ban: :diabloti::diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No to 1/3 sukcesu..Trzeba mieć pomysł i być dobrym fotografem...Jak ja:diabloti:[/quote] to gratuluję :bigok: pięknie robionych zdjęć :happy1: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A czy aby to żeś Ty? :hmmmm: Witankoooooo :multi:[/quote] :-o a myślisz, że jakaś chińska podróba? :roll: Ja jestem jedyna i niepowtarzalna i................nie do podrobienia :eviltong: :evil_lol: :p :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']No ja właśnie fotkę robiłam:placz: Przeca to strasznie trudne zrobić taką wspaniałą fotkę :obrazic: Cześć:diabloti:[/quote] :-o trudno? jak ma się taki świetny aparat :cool1: :eviltong: