Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Ziutka']Chyba tak trzeba zrobić bo to jest nie do pomyślenia, że tak sobie w kulki z nami leci :mad: :diabloti: i miejsce na podium wolne :razz:[/quote] :mdleje: dziwny ten świat :roll:, do tej pory były wyścigi, żeby na podium się załapać :razz:, a teraz miejsce wolne :roll: i może trzeba będzie :modla: żeby ktoś go zajął :mad: :diabloti:
  2. [quote name='Ziutka']No nie ma :niewiem: Liczyłam na Żonkilkę ale hmm........:hmmmm: olała nas :lmaa:[/quote] :lmaa: trzeba jej będzie bęcki sprawić jak przyjdzie :cool3: to nie będzie zapominać :p :diabloti:
  3. [quote name='Ziutka'][CENTER]Yea :ylsuper::ylsuper::ylsuper: [/CENTER] [CENTER]:B-fly::B-fly::B-fly:[/CENTER] [/quote] :cool3: ale feta :multi:, ale nie ma trzeciej do kompletu :roll:
  4. [quote name='Ziutka']To ja się wcisnę jeśli można :cool3: :eviltong:[/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] dawaj tutaj :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. :diabloti:Ala, na pewno jak przyjdzie to coś wykombinuje i będzie na jej stronę :cool3:
  6. Żonkila już odpadła :cool3: i załapać się nie może :eviltong:
  7. :smhair2: Ziutki nie ma jeszcze :roll:
  8. :cool3: miejsca na podiumie jeszcze wolne .......[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG]...zapraszam :evil_lol:
  9. :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wpadnę na masazyk :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Zapraszamy na masowanko plecków :mad: :mad: :mad: nową-mało inwazyjną metodą :cool3: bejsboloterapią lekkodotykową :diabloti:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]plecy od dxwigania mnie rozbolały :razz::razz:musiałam sie postarać ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahaaaa no proszę ;), tylko teraz nie chcij, żeby Ci te plecy reperować :roll: :p Cześć :loveu: :multi: :loveu:
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:znow 3cia [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool3: ale na pudło się załapałaś ;) nie musiałaś swojego targać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='Ziutka']Druga :hand::hand::hand:[/quote] Gratuluję :multi: :loveu:
  14. :crazyeye:oooooooo:B-fly::B-fly::B-fly:PIERWSZA :cunao:
  15. Zobacz jaka ta Ala cwana :cool3: swojego podiuma przywlekła :evil_lol:
  16. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]czy wypada mi się pchać dwukrotnie na podium jednego dnia? :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]raz na pierwszym miejscu a za drugim razem na trzecim :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a co tam ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]TRZECIA z rana :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jak jest miejsce na podium to trza stawać :evil_lol: Cze Żonkilasta :loveu:
  17. :sweetCyb:druga.....:sweetCyb: Dzień dobry :cool1: :cool3: :diabloti:
  18. Idę spać :roll:, może jutro będę szybsza :evil_lol:, uważajcie :mad: Gratuluję szybkości :cool1: :loveu: Dobranoc :loveu: :diabloti:
  19. [quote name='Ziutka']Co siem stanęło ???[/quote] :shake: nie załapałam się :roll:
  20. [quote name='Selket']ooo...........skąd wiedziałaś, że dziś na wycieczce byłam??:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] :roll: tekst Żonkilci był do mnie, a nie do Ciebie :eviltong:
  21. [quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=black][B]Ahhhhhhhhhhhhh................to jeszcze 3 dni ..........ahhhhhhhhhhhh [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :cool3: Coś tęskno Cioteczce ;)
  22. Rozkoszna gromadka :loveu:, a faceci :roll: to i tak zawsze mają dobrze, to Fen nie jest taki znowu pokrzywdzony śpiąc na podłodze :eviltong:, podejrzewam nawet, że jest mu zdecydowanie chłodniej jak hrabinom w betach :evil_lol:
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmm...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zmuszacie mnie do bycia pierwszą :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] koniec tego dobrego :mad:, wróciłam :cunao: to żech jaaaaaa :B-fly::B-fly::B-fly: Dzień dobry :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
  24. :roll: ale macie mnie na tydzień z głowy, nie będę się ścigać :evil_lol:mam urlop i wyjazd :eviltong: ale jak wrócę :mad: to będę tu pilnować kolejki :multi: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...