-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Zawsze jak widzę Halbinkę, to se poklikam w ten fioletowy :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To była odpowiedź Habince - co podglądasz? :diabloti:[/quote] Sam kiedyś mówiłeś "to forum-każdy może czytać" więc teraz nie dziw się :evil_lol: Oj obmyślę ja coś na różowo, oj :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale nie ja tą burzę rozpętałem - stwierdziłem tylko, że jest niedopracowany technicznie i trzeba go zmienić :p Zawsze się przed tym kolorkiem broniłem - nie lubię Dody :p :eviltong::diabloti:[/quote] To niby ja rozpętałam :crazyeye: no nieeeee :mdleje: zemsta będzie ......różowa :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Sama je wypowiedziałaś :eviltong: Nic o kolorach nie mówiłem, tylko o czerni i bieli....o zieleni też nie wspomniałem[/quote] jesteś przewrotnym mącicielem :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
oooooooooooo znawca [COLOR=magenta]różowego[/COLOR]? :-o nie widziałam :evil_lol: w takim razie muszę Ci coś [COLOR=magenta]różowego[/COLOR] podesłać :hmmmm: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To tylko dla avatarka tu przychodzisz? :crazyeye: [SIZE=1](to się nie przyznawaj :diabloti:)[/SIZE] To dalej czerń i biel, tylko wymieszana :eviltong:[/quote] no no, ale masz o mnie zdanie :roll: bez komentarza :roll: a co ja ze "ścisłym umysłem" o kolorach będę rozmawiać, jak nie ma o tym zielonego pojęcia :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No nie przesadzam - dzisiaj już nie zdążę :diabloti: Nie znam trzeciej opcji - albo jest czarne, albo białe :shake:[/quote] ale jesteś......:roll: chyba przestanę tu zaglądać :roll:([SIZE=1]tylko nie mów, że brzmi to jak szantażyk, bo się nie przyznam[/SIZE]) :eviltong: Ty na kolorach się nie znasz? :-o o szarym kolorze nie słyszałeś? :mdleje: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A co niby miałem robić? - jutro przyjdzie na niego czas :diabloti: Ależ zgodne mysli :evil_lol:[/quote] Jutro? nie przesadzaj :roll: Czasem zgodne mamy :razz:, czasem całkowicie odmienne, a jeszcze kiedy inndziej................. :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A bo mój :eviltong:......dooooobra - niech jeszcze trochę powisi. Ale jak wszystkie poprzednie i na niego przyjdzie czas :eviltong: bez komentarza :diabloti:[/quote] Grzeczny chłopczyk :evil_lol: i po co to było się tak opierać i pyskować :evil_lol: Twój to uzgodnione-ale my dalej go oglądamy :razz: To ja bez komentarza na Twoje "bez komentarza":roll: hahaaaaa :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Miałaś szansę pod moją nieobecność się tego avatarka naoglądać. Muszę znaleźć coś lepszego :eviltong:......ostatecznie to mój avatarek :p Boszszsz...... bez komentarza :shake::razz:[/quote] no i oglądałam :eviltong: Twój Twój(egocentryk) :roll:, ale w jakimś sensie i nasz i nie ruszaj go :mad:, chyba że chcesz nam na złość zrobić :eviltong::angryy: Najpierw komentuje, a potem mówi "bez komentarza" :roll: :roll: :shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No taaaaak......ja tu już jestem niepotrzebny :shake:[/quote] :mdleje: łooo matko, przecież Ciebie już witałam wcześniej :roll: Chcesz być dopieszczany widzę, co? :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] Obrazowo też mi się podoba, ale jest taki technicznie do...... Chyba jednak go zmienię. [/quote] Ani waż się go zmieniać :mad:, jest piękny :loveu:, a technicznie to nikt go tu nie ogląda, tylko wizualnie :eviltong: Nie ruszaj go :lmaa: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']:shake:[FONT=Arial][COLOR=red][B]psom wolności żałował :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000][COLOR=black]fecety takie som[/COLOR] :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witajcie :bigcool:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć Ala :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Już ten jęk słyszałem, tylko nie zdążyłaś napisać :evil_lol: Aaaaaaach te kobietki :p[/quote] eeeeeee nie bądź mądrzejszy od telewizora :eviltong:, jasnowidztwem chcesz się zajmować? lepiej nie, bo kiepsko Ci to idzie :evil_lol: Jęków nie było :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wiedziaaaaałem.......tylko pisz, opowiadaj i foty wklejaj.....eeeeech :shake:[/quote] ani słowem nie jęknęłam o fotach :-o, ale nadinterpretujesz :roll: Facet echhhh :mdleje: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No nie mów, że nóżkami przebierałaś i nie mogłaś się doczekać :razz: A ile w tym słowie jest treści :evil_lol: Urlopy minęły - można się rozsiąść :evil_lol:[/quote] pfffyyyyyy, aż tak to nie czekałam :eviltong:, nie pochlebiaj sobie :evil_lol: Rozsiadaj się, rozsiadaj :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Te parę dni zleciało przecież jak z bicza strzelił :lol: Witanko Ivko :multi::loveu: Było fajnie :diabloti:[/quote] :roll: komu? chyba Tobie :eviltong: I tylko tyle powiesz? :-o "fajnie" łeeeeeeeeeeee tyle czekać, żeby jedno słowo usłyszeć :roll: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Wreszcie :mad: ile można czekać :eviltong: Witaj Menrzusiu :multi: :loveu: :multi: I................opowiadaj co i jak :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:crazyeye::crazyeye: ale śliczne widoczki :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no to sobie wypoczęłaś ładnie i oczka nacieszyłaś ładnymi widokami :) :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] eeeee:roll: odpoczynek-wędrując po 8-9 godzin dziennie szlakiem hmmm.....trochę był męczący :evil_lol:, ale wysiłek był wart widoków jakie mogłam zobaczyć i porobić zdjęcia :loveu: Bieszczady są CUDNE!!!! i NIEPOWTARZALNE!!! :multi: Polecam :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9154/bieszczady6az6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8013/bieszczady7ib5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5789/bieszczady8hf3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2866/bieszczady9is2.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3055/bieszczady2mi4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4716/bieszczady3dn2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3131/bieszczady4bv9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7927/bieszczady5xm6.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
Mądra dziewczynka :loveu: w nagrodę pokaże Ci gdzie byłam na urlopku........... :cool1: :razz: :diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5238/bieszczady1pw8.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]to ja przychodzę dopiero teraz :eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie wpadłam na podium bo wczoraj miałam kiepski dzień i szybko poszłam spać O !! :) :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam serdecznie :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widziałam ślicznego Gonziczka i pulchniutkie obłoczki :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] :roll: zły dzień, to trzeba było przyjść na tulenie :calus: O!!! Cześć Zagubiona :loveu: :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:niewiem: zaginęli w "akcji" a raczej lasach kaszubskich :evil_lol: a my tu płaczemy z tęsknoty :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: za..........................:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='AngelsDream']Ja chętnie. ;)[/quote] ooooooo:-o jest chętna :cool3: :loveu:Chodź-zapraszamy do zajęcia trzeciego miejsca na podiumie [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] Hurrrrrraaaaaaaaaa jest komplet wreszcie :multi: :multi: :multi: :diabloti: