Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Ziutka']Dziękuję :calus::buzi:[/quote] :oops: ooooo jak miło :loveu:
  2. a ja znowu ten sam :roll: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-08.gif[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [quote name='Ziutka']Yyyyyyyyyyyyyyyy :hmmmm:..........się poprawię :diabloti: (czasu nie mam :shake: )[/quote] Proszę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-07.gif[/IMG] :diabloti: :loveu:
  4. [quote name='jonQuilla']:calus::calus: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam jako pierwsza :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] proszę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-06.gif[/IMG] :loveu: :diabloti:
  5. a ja......[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-08.gif[/IMG]
  6. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]brawa brawa :multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Żonkilka [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-07.gif[/IMG]
  7. [quote name='Ziutka']No i która to ja jestem :hmmmm:[/quote] jesteś Ziuteczka [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-06.gif[/IMG]
  8. [quote name='Tengusia']jestem trzecia dobre i to :mdrmed: na medal sie zalapalam :grins:[/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] Hurrrraaaa same medalistki :diabloti:
  9. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]nowy dzień uważam za otwarty :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]gratuluję sobie bycia pierwszą :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] oooo kurcaki :roll: zapomniałam się :placz: To ja też Ci gratuluję Żonkilcia :loveu:
  10. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmm...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to ja dzisiaj może postaram się być pierwsza :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][COLOR=black]Iv_[/COLOR] teraz widzisz jak ja się czuję jak non stop jestem first :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=olive] [B][FONT=Georgia]dzień dobry :multi::loveu::loveu:[/FONT][/B] [/COLOR][/quote] No to się w końcu postaraj :roll: Żonkilcia-masz rację to nie najlepsze uczucie pierwsza i pierwsza :roll:, tym bardziej jak na plecach nie czuje sie oddechu konkurencji :cool3: :evil_lol: :eviltong: Dzień dobry :loveu: :loveu:
  11. [quote name='Ziutka']Ja jestem :eviltong:[/quote] Ziutkaaaa ło matko o tej godzinie :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o tej porze to nawet ja już się tutaj nie włóczę mimo, że jestem nocny włóczęga netowy :cool3:
  12. :niewiem: nikogo nie ma :niewiem:
  13. :roll: wczoraj pierwsza, dzisiaj pierwsza-zaczyna się nudno robić:roll:
  14. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-413.gif[/IMG]
  15. Trochę mnie dziwi fakt, że założycielka wątku w ogóle go nie odwiedza, a bynajmniej jeśli odwiedza to nie wypowiada się. Naprawdę podejrzana sprawa :shake:
  16. :-o jak to? to ona ma niby nadal psa, którego de facto nie ma! Jesteście pewni, że to ten sam piesek? Bo to naprawdę coraz bardziej dziwne wszystko sie robi :roll:
  17. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale z Ciebie czirlidereczka :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :oops: dziękuję, ale to nie ja to.....one :evil_lol:
  18. [CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-413.gif[/IMG] udało Ci się Żonkilcia :multi:[/CENTER]
  19. Ma takie smutne oczka, aż serce się kroi :-(
  20. Nie rozumię co założycielka tego wątku miała w zamiarze karmiąc nas takimi informacjami, w zasadzie sprzecznymi informacjami. Napisała na początku : [U]hodujemy psy[/U]( a więc należałoby rozumieć-hodowca)[U] znaleźliśmy, wzięliśmy, zaniedbany, konający, zapłaciliśmy 300 zł, [/U]Wydawałoby się odpowiedzialny człowiek, śpieszący z pomocą. Tak myslałam tylko przez chwilę, bo potem zaczęło tu już nie grać. Skoro napisała, że wzięła to skąd później informacja, że jest w innym domu u kobiety z dzieckiem(oddać jej pod opiekę konającego psa?) i tu już byłam pewna, że jest całkiem nie tak. Pomyślałam, że jak się odezwę głośniej, że coś tu "śmierdzi" to zostanę zakrzyczna przez innych i znowu wytknie mi sie moja "nowość" na dogo i nieznajomośc reguł i realiów. Nie wiem czemu miał służyć ten wątek, ale wiem jedno, że zostało skrzywdzone Bogu ducha winne zwierze, porzucone na poniewierkę, ból i cierpienie. A tak się nie godzi. Jeśli jakieś sprawy nas zaczynają przerastać, to miejmy odwagę powiedzieć o tym głośno i.....poprosić o pomoc. Jest tak wiele instytucji(lepszych i gorszych), które zajmują sie zwierzętami, są ludzie dobrej woli, którzy nie patrząc na nic, spieszą z pomocą zwierzakom. Naprawdę nie potrafię zrozumieć tego :shake:czyżby tylko chodziło założycielce o zrobienie sensacyjnego wątku, jeśli tak-to przykre. Mnie też jakiś czas temu podbiły serce buldożki, dlatego znalazłam sie na tym wątku zaraz po założeniu jego.
  21. Wszyscy przyszli do Selketowej a jej ni ma :niewiem: :roll: Powiem Wam na ucho......ogórki w kuchni pasteryzuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: (uczy się) :roll:
  22. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-326.gif[/IMG]no gdzie Żonkilcia? ile można czekać [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-215.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-215.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-215.gif[/IMG]
  23. [quote name='Ziutka']Druga :grins:[/quote] Gratuluję [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-539.gif[/IMG]
  24. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-545.gif[/IMG]pierwsza!!!
  25. [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-362.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-362.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-362.gif[/IMG] nie mogę ze śmiechu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-162.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...