Jump to content
Dogomania

Iv_

Members
  • Posts

    14444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Iv_

  1. [quote name='Tengusia']jeszcze 22 minuty :diabloti: spac mi sie chce ale teraz to juz sie nie poddam bez walki :evilbat:[/quote] uuuuuuu lubię waleczne kobiety :evil_lol: :evil_lol:
  2. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ale se numer posta przywalil teraz :razz:
  3. :razz: a czujesz ten oddech na plecach?............to inne się skradają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Selket']Cześć Dominiko :diabloti::diabloti::diabloti: Hmmm....................:roll: Ja nie wiem czy to dobrze tak publicznie takie wyznania rzucać:roll::shake:[/quote] :cool3: a myślisz, że ktoś w to uwierzy :evil_lol: :evil_lol: [SIZE=1]może to mała prowokacja :p[/SIZE]
  5. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:icon_roc: a co one tak pogłupły......:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :roll: ja tam nie pogłupłam :eviltong:, zawsze coś miałam z główką :p nie teges :diabloti:
  6. [quote name='Selket']Cześć :multi: Dopsze Japcowa nie powiem nic o spacerkach :grins: pgoda się zepsuła ciutkę, ale i tak jest fajnie :grins: A jutro jadymy przewietrzyć koszyczki z wikiliny do lasu :grins: :grins: Za to do samego rana boli tam pod łopatką i nie mogę głebiej oddychać i się ruszać zbytnio :cry: :cry: :cry:[/quote] :roll: taaaa boli , z powodu, że miałaś myć okna chyba :eviltong:
  7. A tak w ogóle to co Ty im te dupalony ciągle fociłeś? :roll: trochę intymności :mad: Nie chciało Ci się wejść do wody, żeby stamtąd focić :eviltong: :eviltong: :p
  8. Cześć Menrzusiu :loveu:, masz to ptasie mleczko dla mnie? :cool1: [SIZE=1]głowa mnie dziś boli :roll:, mogę być marudna[/SIZE] :roll:
  9. [URL]http://img149.imageshack.us/img149/8715/obraz304fa1.jpg[/URL] boski z tym jęzorkiem :loveu: chyba podglądał Sylwe i teraz próbuje swój jęzorek, czy ma taki sprawny jak ona :evil_lol: :evil_lol:
  10. [URL]http://img380.imageshack.us/img380/5050/obraz305wa6.jpg[/URL] to mnie normalnie powaliło :diabloti: :diabloti: :diabloti: ale zawalił pychem w wodę Argon :evil_lol:
  11. Gaszę światło :candle: i idę :sleep2: Dobranoc :hand: :loveu:
  12. :hmmmm: koniec już monologów, czas chyba spać :p bo nie wstanę na tą kawkę z............... :evil_lol: :evil_lol:
  13. a Menrzuś niech tu rano czeka z kawą i ptasim mleczkiem:mad:, koniec wymigiwania się i podjadania samemu :eviltong: 10 sztuk dla mnie za wczoraj i dzisiaj :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  14. a Gacuś sama urokliwość maleńkiego pieska w "morzu" wody :loveu: [URL]http://img377.imageshack.us/img377/7382/obraz297aa1.jpg[/URL]
  15. Sylwa taka słodka "ogldająca" pyniem wodę:loveu: [URL]http://img54.imageshack.us/img54/8898/obraz293uz5.jpg[/URL]
  16. Argon tu jest taki piękny, majestatyczny, dumny :loveu: [URL]http://img49.imageshack.us/img49/509/obraz269qr3.jpg[/URL]
  17. :-o o tej godzinie jestem pierwsza? :crazyeye: :cool3:Dobrze, że przywlokłam ze sobą podiuma [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] :cool3: jestem [B][SIZE=4]number one :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:[/SIZE][/B] [B][/B] :cunao:uuuuuu....:cunao:lalala.......:cunao:laaaaa...:cunao:
  18. :-o 10-ta godzina, a tu jeszcze nie pachnie kawą i ptasim mleczkiem :roll: po tym urlopie Menrzusiu jesteś jakiś rozregulowany :evil_lol: zdyscyplinuj się troszkę :mad: Witam :loveu:
  19. [quote name='Bila']Tiaaa, ale wydaje mi się, że Joaa wolałaby, żeby Bunia się mniejszą inwencją wykazywała:cool3:[/quote] Bunię rozpiera energia i musi ją gdzieś spożytkować ;) i tu następuje konflikt interesów między nią a pozostałymi, bo...................po prostu nie nadążają za nią :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='Bila']Bunia w kosmetykę idzie, uważaj jak któregoś dnia zastaniesz ją na wyciskaniu pryszczy:evil_lol:[/quote] :cool1: Bunia, jak każda kobieta jest bardzo pomysłowa i ma nie wyczerpany potencjał pomysłów na życie ;) :evil_lol:
  21. [quote name='Menrzuś']Mam i wiem, że będę miał :eviltong: Dobrej :loveu: :hand:[/quote] :hmmmm: skąd ta pewność, masz jakąś receptę na "manie" zawsze czupryny? ;) śmigaj do łózia :sleep2: :evil_lol::loveu:
  22. [quote name='Menrzuś']jak tego, że mam włosy na głowie :evil_lol: Muszę już śmigać - dać sie psom wtulić Dobrej nocki i tęczowych snów :loveu:[/quote] a tego nie wiem czy masz :eviltong: wtulaj paszczaki słodkie :evil_lol: Kolorowych snów :loveu: i bądź.......Ty wiesz co :diabloti:
  23. [quote name='Menrzuś']noooooo....ale przewidywalna :diabloti:[/quote] jesteś tego taki pewny? :p
  24. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: Żonkilowa przyszła powiedzieć dobranoc :) :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Dobrej nocy First Żonkilowa :loveu: :multi: :loveu:
  25. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: Żonkilowa przyszła powiedzieć dobranoc :) :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Chorera :roll: zagapiłam się :splat:
×
×
  • Create New...