-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Jubilatko, Cioteczki i Wujaszek :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: -
[quote name='joaaa']Jutro już będzie lepiej, prawda?!!! [/quote] Bunia to twarda sztuka i nie da się, zbyt wielka w niej chęć do życia. Wyjdziecie na prostą dziewczyny. Wszystko będzie dobrze!!! :kciuki:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:Rose: wszystkiego najlepszego Alu z okazji urodzin :loveu: Wszystko co piękne w życiu zdarzyć się może, niech zdarzy się Tobie :Rose: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']eeeeech..... Ładna pogoda dzisiaj była, no nie? :razz:[/quote] czy ja wiem, wieczorem zaczął padać deszcz i do tej pory pada :roll:, to ja wiem czy ładna? :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No już doooobrze :glaszcze:.....coś Ty taka dzisiaj nie ten teges? :razz::p.....tydzień za długi?[/quote] nie teges? a co to niby znaczy? :roll: że nie chandryczyłam się z Tobą, tylko przyznałam rację, czy co? :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ależ nie za ma co ;).....nawet to to rozumiem - po grzbiecie, tak na wszelki wypadek :diabloti:[/quote] nie, nie na wszelki wypadek :shake: źle odczytałam przyznałam się i przeprosiłam przecież :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ale wejście miałas ostre - od razu po grzbiecie :evil_lol:[/quote] przepraszam :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No.....chociaż potrafisz się przyznać do przeoczenia :razz::multi:[/quote] potrafię :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A czy to: "Tylko nie wmawiaj mi, że Iv zjadła :evil_lol:" to jest pomówienie? :crazyeye: Właśnie tłumaczyłem Selketowej, żeby nie próbowała mi wmawiać, że to Ty wtrząchnęłaś ten serniczek :eviltong: Więc proszę tu na mnie nie rzucać kalumNiami :eviltong::evil_lol:[/quote] no nie wiem :hmmmm: może coś źle doczytałam :roll:, albo zinterpretowałam :roll: zdarza się :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']To znaczy, że przyszłaś bez swojej emotki :obrazic::roll:[/quote] Przyszłam tak jak chciałam :roll: i z tym co chciałam :roll: dlaczego mnie tak pouczasz? :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Ktoś musi pilnować porządku i kultury:roll:. A Ty jakaś nie [U][COLOR=red]subskoordynowana[/COLOR] [/U]dzisiaj jesteś :niewiem: Poza tym przy witaniu używa się swoich emotek, żeby z daleka było widać kto to jest.[/quote] a to sub......to co to znaczy? :roll: dzięki za wszelakie pouczenia :roll: subordynowana to wiem co znaczy :roll:, ale tamto wyżej nieeeeeeeeeeee :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Tylko nie wmawiaj mi, że Iv zjadła :evil_lol:[/quote] :roll: ja dopiero tu dowiedziałam się, że jakiś sernik gdzieś był :roll: więc go zjeść nie mogłam :eviltong: rzuciłeś na mnie oczerstwa, kalumnie i pomówienia :roll: teraz to odkręcaj :obrazic: :p [SIZE=1]Łatwo nie ulegnę :roll:[/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Masz inną gwiazdorską emotę:roll: O ta jest Twoja [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG][/quote] dzięki za przypomnienie :roll: ja nie gwiazdorzyłam tylko się witałam, a to różnica :eviltong:, ale Ty nie masz o tym pojęcia jak widzę :roll: :niewiem: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila'] My kulejemy, jednak nie szkło, tylko pazur, złamał się tak, że trzeba było cały ściągnąć:shake::shake:. Kuna:shake:[/quote] Biedny Bilbuś :glaszcze: teraz za biszkopta trzymam kciuki :kciuki: ale da sobie radę i szybko z tego się wyliże, bo to twarda sztuka, nawet ilość zeżartych jabłek go nie powaliła :evil_lol: Będzie dobrze :multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb:cześć :sweetCyb: super, że z Argonem wszystko jest OK :loveu: wymiziaj go ode mnie :p :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć :sweetCyb: cześć :sweetCyb: cześć :sweetCyb: :diabloti: Argon :kciuki: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Spokojnych snów :loveu: i powodzenia na kontroli :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Dobranoc:loveu::loveu:. Ja też lecę spać, bo nie wiadomo, czy w nocy nie będę lecieć:angryy:. Biszkoptowa gadzina zeżarła dziś tyle jabłek (2 dostał, dwa ukradł) i może cuś z tego być... smierdzącego. papaty:hand:[/quote] o kurcze :roll: nie brzmi to najlepiej ;) Spokojnej nocki :loveu: i bez........jakieś katastrofy :roll: paaaaaaaaaaaaaaaaaaa:multi: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Ale czemu żółw?:roll: Ja myślałam o śwince morskiej, ta to jest samodzielna:multi: Ja nigdy nic nie kombinowałam :obrazic: [SIZE=5][COLOR=yellow]Iv, prawda???????????????????????:placz::placz::placz:[/COLOR][/SIZE][/quote] ja nic nie wiem :roll: na niczym się nie znam :roll: ja tu tylko tak sobie eeeeee noooooooo przyszłam popatrzeć :roll: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']wtrajaj :mad:.....za mamusię :evil_lol:[/quote] Buahahahahahahah buahahahahahah rozwaliłeś mnie teraz :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='shirrrapeira']Wiecie co, duzo pomogla mi rozmowa z Wami i zwlaszcza rada jednej z forumek, ktorej z calego serca dziekuje. Jutro ide na psychoterapie. Dziekuje.[/quote] Bardzo dobra decyzja Shirrra. Wiesz, człowiek to taka istota, że do końca nie zna swoich możliwości. Tego co może jeszcze w życiu osiągnąć. Myślę, że jesteś na dobrej drodze, żeby wziąść swój los we własne ręce i zacząć żyć dla siebie i na swój rachunek. Życzę Ci z całego serca powodzenia :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór Cioteczki i Wujaszku :multi: :loveu: :multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']właśnie :diabloti:.....ależ Ją mamusia rozpuściła :evil_lol:[/quote] nooooo :roll: te matki teraz to tak ......bezstresowo wychowują i prosze są :roll: :diabloti: -
Czekamy na wiadomość, jak czuje się Bunia?