-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.animated-gifs.eu/floaties-75x125-fauna/0001.gif[/IMG] :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jaki to tam zaszczyt :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zaszczytem było móc Cię ... Ty wiesz co :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] :calus::calus::calus:[/quote] nuuuuu :cool1: Ty wiesz i ja wiem :diabloti: czyli wiemy obie :cool3: Miło mi naprawdę :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
:splat:och zapomniałam, ale mnie dzisiaj z rana zaszczyt kopnął Żonkilciu :cool1: bardzo się cieszę :multi: a Ty wiesz z czego.....:loveu::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: :calus: :calus: :calus: -
Cze Ala [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] ;) Bardzo mi sie podoba ostatnie zdjęcie Ozulka :evil_lol: skóra pomarszczona, nogi dziwnie powykręcane, jest boski :multi::loveu:
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
czeeeeeee :multi::loveu: przyszłam zobaczyć co i jak :cool1: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='jbk']Dokładnie tak ;) A czemu tylko dwie łapki skopiowałeś? Trza było całą linię z łapkami :bluepaw:[/quote] :niewiem: bo więcej chyba nie umiał :roll: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:cool1: a Tz dalej przy tym cienkim pracuje, że Ty w weekend przy kompie siedzisz? :cool3: :eviltong: [SIZE=1][COLOR=lightblue]troche się stęskniłam za Tobą[/COLOR][/SIZE] :roll: :loveu: [SIZE=1][COLOR=lightblue]ale nie wyobrażaj se za dużo[/COLOR][/SIZE] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Goździkowa to dla mnie pryszcz:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :-o oj masz pryszcze :roll: biedulka :roll: :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='evaxon']witam z rana :cool3: miłam wstac o 9 i sie uczyć :grin: buahahahhaaha taaaa co u was??:razz::evil_lol:[/quote] cze Efffff :multi: a my ....eeee jedna pracować, a druga szykować się do pracować :diabloti: to czego nie wstałaś? :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Tomcugowa, jak alkohol postawi, to człowiek od razu świat w innych kolorach widzi:evil_lol:[/quote] zna sie Tomcugowa na alkoholach :diabloti: , szczególnie na.....kolorowych [IMG]http://www.animated-gifs.eu/kitchen-drinks/0003.gif[/IMG] :cool3: :cool3: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Jasno, ale jak jutro będę też miała globusa to co?:cool3: To będę Twoją plagiatoreczką:lol::loveu::lol::loveu::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote] pfyyyyyy codzienny globus to nuda jest :roll: :evil_lol: plagiatoreczka buahahahahaha dobreeeeeeee :multi: [URL="http://www.animated-gifs.eu/birds-chicks-5/001.htm"][IMG]http://www.animated-gifs.eu/50-animals/chicks-5.gif[/IMG][/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']No nie, widziałaś ty fioletową szczeżuję:cool3::cool3::cool3:? Gdzie. Chyba po denaturce Tomcugowej:evil_lol:[/quote] :hmmmm: myślę, że po tej denaturce to......wszystko jest możliwe :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Dziś nie mogę:shake::shake:. Mam globusa i pustkę w mózgu:diabloti:. Będę Cię wiernie naśladować:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] oj Biedulka :glaszcze: no dobra dzisiaj się podwieś :roll: jakby co, ale od jutra to [I]se[/I] sama wymyślaj swoje własne wymysły, a nie przeze mnie wymyślone wymyślania wymysłów :eviltong: jasno wytlumaczyłam co? :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Ale się naszczerzyłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:.[/quote] :crazyeye: to Ty teraz taka .......szczerzyca jesteś :evil_lol: żeby nie powiedzieć......szczeżuja :diabloti: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Kurczaki:roll:, chyba też nałapkuję, bo i naczej :mad::mad::mad: Menrzusiu:loveu::mdrmed::grins:[/quote] eeeeeee Ty się pod moje pomysły nie podwieszaj :eviltong: sama coś wykombinuj :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: bereczek [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :cool1: ładny banerek Ala ;) Ozuś taki.......czołgowaty na nim :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']O cioteczko, aleś nałapkowała:loveu:[/quote] Biluś :loveu: a nałapkowałam :cool1: żebym później takich tekstów nie widziała jak ten :roll:...... [quote name='Menrzuś'] Aaaaa tam - wchodzi na dogomanię, a tu odcisku łapki nie zostawia :shake: [/quote] więc jakby coś to łapeczek mam na .....zaś :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ach :splat:zapomniałam................jeszcze uśmiech :roll: oooooooo proszę ............[IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć :loveu: :loveu: :loveu: Przyszłam zostawić ślad łapek :roll: żeby znowu nie było, że....:roll:.......a potem obrzucanie mnie kalumniami przez takiego Jednego :eviltong: zresztą w ogóle niesłusznymi :obrazic: :roll: oooooooooooo proszę.....[IMG]http://www.animated-gifs.eu/floaties-75x125-fauna/0001.gif[/IMG] :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
jakoś to będzie...[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG] Spokojnej nocki Wam życzę :loveu: ja biorę książeczkę pod pachę i lecę do łóżeczka ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Bardzo źle czy troszeczkę? :buzi::calus:[/quote] nic takiego się nie wydarzyło, mam tylko takie eeeee......babskie humory :roll: :oops: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No coś ty......a to zoUza:mad:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [quote name='Menrzuś'] delikatnie powiedziane :mad: [/quote] :roll::roll::roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A to powyżej to o Tobie :eviltong: Że niby co? :crazyeye:[/quote] szybko zaaopinowałeś i zołzą(pośrednio) mnie nazwałeś :-o pstro :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']A gdzieś ty była, jak cię nie było?:mad:[/quote] :roll: jestem, a jakby mnie nie było, więc gdy mnie nie ma to jakbym była :roll: a prościej.......mam nieciekawy humor, więc lepiej jak się nie pokazuję i innym go nie psuję :roll: