-
Posts
14444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Iv_
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: zobacz Menrzusiu jakie znalazłam okurary na bazarku :cool1: może Gacusiowi takie? :razz: [URL]http://img150.imageshack.us/img150/4683/okularyes0.jpg[/URL] ale by fajnie wyglądał, jak tajniak :cool1: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']O:lol::multi::loveu: i dwie cioteczki są:multi::multi::multi:[/quote] :cool1: ciotek to zawsze sporo się tu kręci :evil_lol: tylko jeden Rodzynek jest :roll: przydałby się jeszcze jakiś, żeby ........była konkurencja, to może Rodzynek bardziej by się starał :diabloti: :diabloti: :diabloti: ale jestem wredna :crazyeye: ale lubię podrażnić Menrzusia :multi: czeeeee Bila :cool1: :loveu: :p -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]sałateczka to starte marcheweczki na większych oczkach , starte ogóreczki konserwowe [ do tego można dać ząbek czosnku , szczypioreczek , bądź cebulkę , można wzbogacić groszkiem lub kukurydzą] przyprawić i zasosikować śmietanką jogurtową bądź majonezem ....pychotka jest :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dziękuję :loveu: najbardziej zaintrygował mnie ten zestaw marchewka - ogórek konserwowy :razz:, bo już reszta składników to typowo sałatkowa. Więc moja próba dotyczyć będzie tych dwóch składników :evil_lol: Jak któregoś dnia nie pojawię się na dogo to znaczy, że...............sałateczka mi nie posłużyła :roll: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B] sałateczka marchewkowo ogórkowa ....pycha :p[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :hmmmm: zaintrygowała mnie ta sałateczka, Alu poproszę coś bliżej o niej;) a zdjęcia super :multi: obiekt jest baaardzo fotogeniczny :cool1: :loveu:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć Gaduły :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja też lecę ;) jakieś aniołki krążą mi po głowie więc.......trochę pomacham pędzelkiem, a potem może przed pracą jeszcze tu zajrzę :razz: [SIZE=1]Chyba dojrzałam wewnętrznie do........nastepnego bazarku[/SIZE] ;) [SIZE=1]przemyślałam pewne sprawy i przypomniałam sobie jedno zdanie jednej osoby stąd "nie będzie I**** pluł na w twarz" ano nie będzie[/SIZE] :cool1: :diabloti: [SIZE=1]biore się za robotę[/SIZE] :p Paaaaaaaa :loveu: :loveu: :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Iv_ replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a co do tego co Ci wysłałam i chciałam żeby to się znalazło tam gdzie mówisz że się znalazło ....to idę to sprawdzić czy przypadkiem mnie nie oszukujesz :diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie dam z siebie zrobić wariata :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='Selket'] Aaaa..........to co mi przysłałaś już jest tam gdzie chciałaś by było i powiem, że jest bardzo ładne i tam jest zadowolone, że ma to co mieć powinno:loveu::loveu:[/quote] a ja wiem o co chodzi już :evil_lol: byłam tam i obejrzałam to co było tam do obejrzenia, bo znalazło się tam jako że miało tam znaleźć, mimo że jakieś tam było niedowierzające niedowierzanie, ale w sumie jest jak jest czyli ......ślicznie jest :multi: a raczej śliczne są :cool1: te......kaszeby :diabloti: ufffffff jasno chyba wytłumaczyłam :roll: a poza tym jestem bardzo bystra i inteligentna, bo z takiej gmatwaniny słów i myśli odszukałam tą właściwą i sama umiałam znaleźć to co zostało tam umieszczone :diabloti: Jestem super :B-fly::B-fly::B-fly: -
Dzień dobry :p Rzeczywiście ogon Ozulca tutaj sterczy jak antena :evil_lol: [URL]http://images49.fotosik.pl/48/f0f370df0bb0e027.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Muszę już śmigać do wetki, bo później kolejki się zrobią Paaaaaaaaaaaaaaaa:loveu::loveu:[/quote] :thumbs: to ja trzymam za 2 psiuny :loveu: paaaaaaaaaaaa :multi::loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A Ty znowu coś kombinujesz :shake: W tym przypadku to się nie sumuje tylko potęguje :eviltong::evil_lol:[/quote] nie, nie kombinuję, stwierdzam fakty tylko :eviltong: dziwne zasady i przypadki :roll: a już myślałam, że będzie dwa dni słoneczne w jednym :placz: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Też se kup spryskiwacz i szalej:multi::evil_lol:. Nie bądź gorsza:diabloti:[/quote] taaa przygód z samochodem to ja ostatnio mam dość:roll: jak zaczęły się te mrozy to nie wiedzieć dlaczego:niewiem: ......zagubił mi się korek od zbiornika z olejem w samochodzie i cały się wychlapał i na wnętrzności samochodu i na ulicę :roll: dobrze, że ktoś to zauważył i zrobili szybko akcję ratowania mojego staruszka :placz:, bo jak bym jeszcze nim wróciła do domu to zatarłby się na amen silnik :shake: a tak to dalej se jeźdzę :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A co Tobie tak stópka lata? :razz: No to mamy słoneczny dzień :multi:[/quote] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG] to moje powątpiewanie na Twoją radość z mojego widoku :eviltong: Taaaaaa Ty masz słoneczny dzień i ja mam słoneczny dzień to w sumie mamy 2 słoneczne dni :eviltong: jakoś tak matematycznie mi wychodzi :hmmmm: :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Witankooooo :sweetCyb::sweetCyb: Tobie tez tak słonecznego jak u mnie :multi:[/quote] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG] słońce jest i u mnie :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Och nasz druga gwiazda:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] :cool1: dzisiaj to Jabłkowa będzie bardziej gwiazdorzyć jak ja, bo........ona z tym spryskiwaczem będzie po ulicach szaleć :crazyeye: :diabloti: :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cześć [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/129fs370785.gif[/IMG] Miłego dnia ;) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Śmigam spać - rano Gackowa kontrola. Mam nadzieję, że wetki nie zagryzie :shake:.....i jakieś porady na Sylwę - jakieś ostatnio małe kłopoty z nią mam. Dobrej nocki :multi::loveu:[/quote] Powodzenie jutro! :multi: Spokojnych snów :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aleś się nauczyła :diabloti:[/quote] :eviltong:miałam dobrego nauczyciela :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zawsze wygodniej - wiadomo co jest i czego sie spodziewać ;)[/quote] w zasadzie tu najlepszą odpowiedzią byłaby taka..............bez komentarza :p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Realistycznie :eviltong:[/quote] taaaaaaa nie ma to jak realizm w życiu :eviltong: logika i uporządkowanie :razz: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']....raczej chronię swojego doopalona :p:evil_lol:[/quote] jak zwał tak zwał :roll: zachowawczo zachowują się facety :roll: :eviltong: :eviltong: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']...i bym był zbanowany :diabloti:[/quote] wiesz co.................normalnie się wymigujesz :roll: takie to............facetowskie :eviltong: :eviltong: :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Bardzo delYkatne słownictwo - zawsze można gorzej powiedzieć :eviltong:[/quote] pfyyyyyy :eviltong: podaj 3 [I]naprzykłady [/I]np,[I] :roll: :cool3:[/I] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale ten świat jest popieprzony :diabloti:[/quote] :mdleje: ale słownictwo u Pana psze Pana :roll: :eviltong: :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aaaaa......sama się wklikŁa? Rozumiem :evil_lol:[/quote] taaaa Ty rozumiesz :eviltong: a ja nadal nie :niewiem: dziwne jakieś :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Iv_ replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No to co to za minka? :roll:[/quote] sama nie wiem :roll: