-
Posts
1807 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ponka1
-
Borderowy smutek za krata,pochłania go rozpacz.Taki piękny! MA DOM
ponka1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Coś mnie się wydaje, że Bordera zdjęcie jest w dzisiejszych Anonsach - /ogłoszenie z Ciapkowa/, więc może kogoś zainteresuje. -
KAMIEŃ SZCZĘŚCIA DLA MIKI.Szukamy bohatera :)Trojmiasto.
ponka1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Na spacerku się dzisiaj nie było, tylko nochal z budy wystawał i piękne uszy, na nic moje wołania :mad: a rolę gospodarza Fidel pełnił ! -
Szczeniaki ze studzienki w nowych domach.Teraz czas na mamę-też ma dom.
ponka1 replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Macie niesamowicie zgrany zespół, żeby w tak krótkim czasie akcję przeprowadzić i szczeniakom domki pozałatwiać, tylko pogratulować :multi: Jeszcze pytanie, czy sunia z giełdy da się złapać i co ze sterylką, bo za pół roku będzie ten sam problem. -
Przykro mi, Czartek co razem z Czesiem od lat siedzi miał swój dzień / tylko nie swoich ludzi/. Pomyśleli, że dorosły to wychowany : nie sika i idealnie ułożony będzie, tylko że przez lata w schronie " głupie " psisko zapomniało co to mieszkanie i dywany ! Boję się, że oba te psy są skazane na siebie do końca :placz:
-
Beksa-Czarnula zaadaptowana i jest dobrze !!!
ponka1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zaczyna się kolejna zima, a Beksa tkwi za kratami :shake: -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ponka1 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Witaj Bureczko, w górę pieszczoszko ! -
Kolti ma dom!!! Wreszcie! Kochana księżniczka w domu!
ponka1 replied to Atkaaaa's topic in Już w nowym domu
To masz szczęśliwą rękę do psów jak wcześniej czy pózniej domek znajdują, a jak jeszcze w pobliżu, to fajnie-jak własnego można traktować. -
Kolti ma dom!!! Wreszcie! Kochana księżniczka w domu!
ponka1 replied to Atkaaaa's topic in Już w nowym domu
No, nareszcie wiadomość i szczęśliwa Kolti, fotki widziałam wcześniej na Ciapkowie :eviltong:. Fajna jest, ludzie docenili jej potencjał. / A teraz jaki jest ulubiony psiak, w kolejce do adopcji ?/ -
Oh, Hektorek-Nelsonek , cudownie, te dobrocie mu zaszkodzą. Świetnie, że tak się wkomponował w psią i ludzką rodzinkę. To naprawdę miłe, że ludzie potrafią wybaczyć wybryki i kochają tego staruszka. Teraz jest chyba najpiękniejsza jesień-zima w jego życiu. Ciepło-miłość-pełna micha i spokojny sen, bez stresu schroniskowego. Tak się cieszę, że tego doczekał. Hektorku bądz zdrowy i nie podskakuj P-stwu :nono:
-
Do tej pory nie myślałam, że tyle pekinczyków trafia do schronu. Kiedyś była to elitarna rasa, teraz ludzie zarabiają na krzywdzie tych stworzeń.
-
Szczeniaki ze studzienki w nowych domach.Teraz czas na mamę-też ma dom.
ponka1 replied to Betbet's topic in Już w nowym domu
Super, że takie osoby się znalazły, żeby jeszcze suce dało radę pomóc. Jakie są szanse na sterylkę, jest wystarczająca ilość kasy ? -
pomóż psom ze schroniskaw Głownie!!! ogłoszenia, adoptuj, rzeczy
ponka1 replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
W górę, psy z tamtejszego schronu czekają na pomoc ! -
Pikuś Shih-Tsu-ofiara ludzkiego okrucieństwa-MA DOM
ponka1 replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Coś jakby 9 cegiełek kupionych, ładne allegro, zwraca uwagę. -
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
ponka1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Mała niańka im się trafiła, kto by pomyślał, że Tobi wśród dzieci jak ryba w wodzie. -
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
ponka1 replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żeby ci co pokochali mogli zabrać do domku, aby sunia przez całą dobę czuła obecność swojego człowieka. Czy to takie nierealne, przyjdzie dzień, że przeczytamy o jej odejściu, a wtedy się powie : nie zdążyliśmy, będzie żal, wspomnienia przez parę stron wątku. Binka jest taka maleńka, ona nie zajmie dużo miejsca ani czasu, żeby tylko ktoś był przy niej.:shake: -
psy ze schroniska wieś Kotliska k/Kutna prawie 300-pomocy
ponka1 replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Do góry, po pomoc dla schroniska i wegetujących tam psów ! -
uratujcie szczenięta z obory-schronisko Kotliska-pomocy-mało czasu!!!!
ponka1 replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki pilnie potrzebują domu ! -
KAMIEŃ SZCZĘŚCIA DLA MIKI.Szukamy bohatera :)Trojmiasto.
ponka1 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Każdy owczar ma stróżowanie we krwi, nawet PoN, to i obcych przepędza. Jedyne co Mika ma to wybieg, wie trzeba go pilnować, idzie z wolontariuszką na spacer, więc trzeba jej pilnować / a użreć można po drodze intruzów, nie ważne że pracownik schronu / Fajna ta Mika, oby jej energii i zdrowia na długo starczyło. -
Pekinka Nuka wyciągnięta ze schronu Kotliska-już w domku na podusiach
ponka1 replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Malutka wydobrzej i biegnij po najlepszy domek, obyś szybko zapomniała o minionych smutkach.