dziewczyny, fakt, Miłek nie był szczepiony, ale to nie jest jeszcze jakieś przestępstwo.
Odrobaczamy był. Według zalecen weta z Łochowa. Tabletkę na 2 razy dostał zaraz po przyjsciu do Marleny, potem drugą lekarz kazał podać po miesiacu- i tą już podała Tora&Faro. Marlena nie widziała robali w pozniejszych kupach Miłka. Niestety, to bezdomne szczyle, mogły być zarobaczone jak ta lala. Po zdjeciach jednak też nie widać, żeby go te robaki rozrywały..nie wiem .
Marlena nie zaszczepiła malucha,ale miał się dobrze. Przebywał na dworze i z innymi psami i nie umarł. Moim zdaniem to wykręt Pani Ani. Niestety.
Trzeba pilnie maluchowi szukać domu. Tora- przepraszam za tą Panią Anię i za to, że Miłek ma robaki i nie został zaszczepiony - proszę o PW ile to będzie kosztowało.
Wieś to wieś i tamtejsi weci też.:(