[quote name='Florentynka']No dobra, ja już po wizycie u Maggie_z - jest OK, OK, bardzo OK !!! Spokojnie dawać tam sukę, będzie jej dobrze!
Przy okazji sprawdziłam stosunek mojego tymczasowicza do dzieci - też dobrze poszło, no pasmo sukcesów, po prostu.[/QUOTE]
youuuuuuuuuuupi!!!!
Florentynka- dziękuję bardzo w imieniu Koki ;)