przesylam fotki 4 szczeniaczków, o ktorych pisała ludwa - wszystkie dziewczyny :) sodkie, nieśmiale, ale będą z nich ludzie :) Moim zdaniem szybko potrzebują chociaż DT, bo choróbska szaleją....
kandydatka nr 1 :loveu:
[IMG]http://images23.fotosik.pl/227/18dbf13ffb4d0797.jpg[/IMG]
dziewczynka nr 2:loveu:
[IMG]http://images34.fotosik.pl/281/f5f602a23b1af09e.jpg[/IMG]
d[URL="file://\\ziewczynka"]ziewczynka[/URL] nr 3:loveu:
[IMG]http://images31.fotosik.pl/281/b0881963ce69973a.jpg[/IMG]
no i słodzinka nieśmiała 4-eczka :loveu:
[IMG]http://images32.fotosik.pl/281/59dc7457911f912f.jpg[/IMG]
[IMG]http://images29.fotosik.pl/227/b9659870476c80a1.jpg[/IMG]