-
Posts
13225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by idusiek
-
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
najpierw to ją musimy zabrac- myślę, że potem na pewno !!! -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
Boze, Boze sama słodycz !!!!!! :loveu: -
Czy mozecie mi dać zdjęcia Ledy i Sonika ?- wrzucę do metra a moze coś sie uda akurat?;) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] plizzz :razz: dzis wrzucilam Azorka ( kontakt do gdgt) i Punia ( kontakt do esperanza) - jakby sie udalo ,to jutro gorąca linia u Was na telefonach :D ( mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko...) P.S z moich informacji wynika ze z moich brokowskich to 2 mają juz domek zaklepany- więc zostaną only 3 :cool3:
-
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
czekamy jeszcze na zdjęcia jeszcze 3 dziewczyn i chłopaka- to to dopiero są misiaki !!:loveu: -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Z oswajaniem małych nie ma problemu- juz szczekają i machają ogonami na moj widok.:razz: Gorzej z mamą...dzisiaj np do mnie podeszła do ręki - ale to podchodzenie jest na zasadzie " i chciałabym i się boję"- czyli podejdzie, wąchnie i odchodzi szybko ...i tak w kółko :roll: Sunia coraz mniej interesuje się małymi, mam wrazenie ze przychodzi tylko na karmienie, może spędza tam noce- ale pewna nie jestem. Dzisiaj musialam ją prowadzić do małych, bo wcale sie nie wybierała.. Tak jak pisalam, małe zaczynają chodzic, szczekają, drapią się, gryzą przewracają- istne kino z nimi:loveu: dodatkowo, dzisiaj dałam im do spróbowania jedzenia - i o dziwo- wszystkie dopchały się do miski i zaczeły wcinać ryzyk z puszką karmy:multi: Jak na 3 tygodnie to chyba szybko, nie?Druga teoria brzmi- mam ich nie karmi, ale nie wygladają na zabiedzone.. Za tydzien przyjezdza na działkę Pani W. - Boję się, że sunia przestanie tam przychodzić zupelnie, bo będzie się bała. Z drugiej strony, będzie miała małe pod kontrolą ( co jest wazne, skoro zaczynają zwiedzac świat...) -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
No pewnie ,ze śliczna rodzinka ! A oto po kolei: Chłopak1 - z krawatką: [IMG]http://images29.fotosik.pl/254/1f8882fa7f0ca510med.jpg[/IMG] Chłopak 2 ( odwrocil się na złośc !:) ) - z krawatką i białymi koncówkami łapek: [IMG]http://images25.fotosik.pl/254/4ef72e3c78b0f6e4med.jpg[/IMG] Chłopak 3- cały czarny : [IMG]http://images33.fotosik.pl/332/feabbe85425bff8bmed.jpg[/IMG] dziewczyna 1- mniejsza : [IMG]http://images31.fotosik.pl/331/45fc83890a82a1a5med.jpg[/IMG] dziewczyna 2- największa ze wszystkich:) : [IMG]http://images34.fotosik.pl/324/f96df7b9cfb7fdb4med.jpg[/IMG] -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Prezentuję całą psią rodzinkę :) ( zdjęcia lekko naświetlone...nie wiem czemu :/) Mama - Sunia : [IMG]http://images32.fotosik.pl/324/09423a313efa13e8med.jpg[/IMG] i cała grupka :loveu: [IMG]http://images30.fotosik.pl/255/a0bd122b20b5c987med.jpg[/IMG] jutro pokazę więcej :cool3: -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
WOW :) W Broku nikt by tak nie zareagował...:-( -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
ludwa- miało byc "piszczą" :) Literówka taka mała...;) gdgt - Co do Pani W.- opowiedziała mi historię, jak sama uratowala szczeniaki 2 od śmierci i dzieki temu ma psa Miśka :loveu: i ze jest mi bardzo wdzieczna, że szczeniaki są u niej na podwórku a nie np. utopione w Bugu...(odpukać !!!:angryy:) Pytala mnie juz czy ona będzie jadła karmę suchą, jak małe podrosną - chce suczce udostepnic inne zadaszenie - przybudówkę przy tej chatce. Ja jej wierzę. -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=3]Byłam wczoraj u suni…[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Jak zwykle przygotowałam jedzonko, wsiadłam na rower i jadę…dojeżdżam do opuszczonej działki a tam : furtka otwarta, dom otwarty…i szczena do ziemi u mnie ..[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Wchodzę do środka i słyszę: „ O ,dobrze, że się Pani zjawiła, musimy porozmawiać…” a moja szczena jeszcze bardziej na dół i mętlik w głowie …[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Zaczęło się od tego, że Pani ( okazało się, właścicielka posesji ) chce mnie do sądu pozywać za notoryczne włamania na jej posesję,….a po godzinie wyjaśniania i skruchy doszłyśmy do tego, że ona weźmie jedno maleństwo, jej koleżanka drugie a dla 3 pozostałych będziemy razem szukać domu:lol:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Pani przyjeżdża za 2 tygodnie na działkę na wakacje- obiecała zając się troskliwie małymi i sunią, trochę ją bardziej przekonać do siebie ( może jej jak będzie na stałe się uda ).[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Koniec końców – jak na razie, skoro nikt im nie dokucza ( i miejmy nadzieję, że tak też będzie do końca ) będą przebywały na działce u Pani W. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Małe mają się dobrze- nie wiem jak to się stało ,ale nie mają już takich pcheł strasznych i oczywiście doskonale już widzą i zaczynają już podnosić się na własnych łapkach i troszkę chodzić. :loveu:Piszczą* ( jeszcze nie piszą, dopiero poznaja alfabet ;) ), mruczą i generalnie nadają jak radio :) Mama również ma się dobrze :cool3:[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Kolejne wieści – w sobotę ! Zrobie im też zdjęcia :razz:[/SIZE][/FONT] -
Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów
idusiek replied to Fundacja Medor's topic in Już w nowym domu
no to razem z moimi to będzie 9+3 ( bo 2 maja juz zaklepane domy) = 12. A skad ten lekarz się wziął - ktoś po niego dzwonil czy jak? -
Bezdomna rodzinka- WSZYSCY JUŻ W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END :)
idusiek replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Jutro dam na pewno znac, bo będe je widziec.;)