PILNIE SZUKAMY DOMOWEGO HOTELU W OKOLICACH WARSZAWY.
[B]MAMY PROBLEM Z HANIĄ, NIUNIA JEST PRZERAŻONA PO SCHRONIE.[/B]
Była w nim od dziecka. Za kratami czuje się dobrze, ale ma ogromniastego stracha, żeby wyjść poza,boi się ludzi - to dzik....
w kojcu głaskałam ją, podchodziła, zaczepiała łapką. Od soboty jest blokada na maxa.....[COLOR=red][B]POTRZEBUJEMY POMOCY![/B][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204673-*-*-*-*Hanka-i-Tosia-w-schronie-od-urodzenia-na-wybiegu-Warszawy.-Prosimy-o-pomoc*-*/page2[/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/737/3cc78a541b4298d7med.jpg[/IMG][/URL]