[quote name='beka']Nie wychodzę z żadnego założenia poza tym że pies potrzebuje pomocy:(.
Prosiłam tylko o jeden telefon, Idę, nie Ciebie. Zeby wiedziec czy ten pies jeszcze tam jest.
Bardzo smutny ten watek, bardzo.[/QUOTE]
dlaczego prosisz mnie o telefon?
juz piszę ci PW- zadzwon i się dowiedz.
beka, Przeciez stwierdziłaś mi w smsie , że mam psa w dupie - więc nie rozumiem skąd nagle ta prośba.
Feli też wyślę PW. niech ma biedna numer, skoro go nie posiada.