Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. propozycje DT? u kogo? Za ile ? Transport- płatny /bezpłatny?
  2. jest szara to się szarogęsi ;) a towarzystwo ma super!
  3. ja zaglądam :)
  4. jej, nie widziałam jeszcze takiego szczura ! Ale fajny:) A Prada jak malowana....:)
  5. Migotka ma przyjaciół Bellę oraz Rudolfa. Do zabawy również 2 koty i 3 dzieci. Wszyscy zwierzolubni. Dom z ogódkiem, kanapę do spania i po prostu kochającą rodzinę !:) Zamieszkała w Izabelinie.
  6. a teraz to już mozna chyba napisać- MIGOTKA JEST W NOWYM DOMU:) OTO FOTORELACJA : [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9628/035np.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/158/037vj.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6748/039gd.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6763/044ma.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1428/047ys.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2037/050pg.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Psiolubna']Wobec bezwstydnej krytyki więcej zdjęć nie będzie: fochuję:D[/QUOTE] noooo nieeeee. tak nie można !! To godzi w moje serce :( Prosimy o więcej :)
  8. wstzd i hańba ! Robić zdjecia jak pies nieuczesany......
  9. no właśnie, jak tam z nowym domem?
  10. no on jest nowy :) Całkiem nowy i całkiem podobny do nikogo :) Kudłate cuś, tak jak pisze mała czarna- pewnie miał być z niego onek ale nie wyszedł..
  11. ale to dodatkowe tak? oprócz tego co napisałam?
  12. jezu, same wydatki tylko... z mojego bazarku na czysto będzie 100 zł.
  13. poczekaj ludwa, bo nie rozumiem. 3 x - 90,01 3 razy wydałaś 90,01 czy jak? :/
  14. Karolina, musi byc dobrze. Roman wyszedł to i Kora się nie da!
  15. a z mordy to on podobny całkiem do nikogo ....;)
  16. moj Roman miał w niedzielę wylew. Wczoraj w nocy dostałąm info od Karoliny, że Kora też miała :( Koszmar :(:(:(:( Trzymajcie kciuki za niunię...
  17. Czyli brać wolne na 18 ,tak?:)
  18. koosiek, a byłaś tam moze w sobotę?
  19. cudo z niego ! [URL="http://imageshack.us/g/805/dsc04377.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9117/dsc04405i.jpg[/IMG] [/URL]
  20. [quote name='beka']Nie wychodzę z żadnego założenia poza tym że pies potrzebuje pomocy:(. Prosiłam tylko o jeden telefon, Idę, nie Ciebie. Zeby wiedziec czy ten pies jeszcze tam jest. Bardzo smutny ten watek, bardzo.[/QUOTE] dlaczego prosisz mnie o telefon? juz piszę ci PW- zadzwon i się dowiedz. beka, Przeciez stwierdziłaś mi w smsie , że mam psa w dupie - więc nie rozumiem skąd nagle ta prośba. Feli też wyślę PW. niech ma biedna numer, skoro go nie posiada.
  21. zrobiłam nowe ogłoszenia- i znowu cisza.... pech jakiś :/
  22. biedna Zosia - Tosia , nie dadzą się psu najeść.... a ona 3 lata musi odrobić ! :(
×
×
  • Create New...