Jump to content
Dogomania

idusiek

Members
  • Posts

    13225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by idusiek

  1. hmmm, pomysł dobry, ale ciekawe jak Nijase zareaguje ;) miałam o Lizaka 1 telefon i cisza jak makiem zasiał.
  2. czarnuszki nie mają brania.... generalnie to w ogole szału nie ma chyba ciocia Ida musi sie wybrać z wizytą do hoteliku:)
  3. sunia jest w Warszawie :) mariola- zrobię dzisiaj wieczorem ok?
  4. Ty nie kracz Mariola ok? jak chcesz, załatwię Ci dzikusa od ręki :)
  5. i na rączkach, na rączkach :)
  6. czyli zdziwiony ale zachwycony?:)
  7. [quote name='Lida']Widziałam Lulkę :-) I jutro też ją zobczę :-) Jest malutka. Waży tak ze 3,5 kg. Jest słodka!!!!!!!!!!!! Dziś latałam po pracy i szukałam jej domku. Efekt kiepski. Domku nie znalazłam, a mnie biorą już za wariatkę ;-) E tam, czego się nie robi dla takiej iskierki...[/QUOTE] jakby to był fejs to bym kliknęła- lubię to :)
  8. no własnie male zainteresowanie czymkolwiek :( ech , cioteczki przybywajcie...
  9. zapraszamy w odwiedziny... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213551-NIE-ma-bogatego-męża-NIE-pracuje-WSPOMÓŻ-FLORCIĘ-GROSZEM.-a-my-poszukamy-jej-domu."][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5933/034ww.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213161-Malutka-LULKA.-Połamany-ogonek.-Potrzebuje-DOMU-i-POMOCY"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2059/213gp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212328-Lenox-podrzutek.-POTRZEBA-OGŁOSZEŃ-i-pomocy-we-wszystkim...."][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3233/364iq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213163-LANDRYNKA.-Sama-słodycz.Potrzebuje-szczenięcej-karmy-i-witamin"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5253/lizakilandrynka18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213162-Koko-Dżambo-i-do-domu.-Dwa-czarn******-na-tropie...."][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3078/unled1eq.jpg[/IMG][/URL]
  10. nieee....... nieeeeee. nie przyjmuję do wiadomości. [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5933/034ww.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213161-Malutka-LULKA.-Połamany-ogonek.-Potrzebuje-DOMU-i-POMOCY"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2059/213gp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212328-Lenox-podrzutek.-POTRZEBA-OGŁOSZEŃ-i-pomocy-we-wszystkim...."][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3233/364iq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213163-LANDRYNKA.-Sama-słodycz.Potrzebuje-szczenięcej-karmy-i-witamin"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/5253/lizakilandrynka18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213162-Koko-Dżambo-i-do-domu.-Dwa-czarn******-na-tropie...."][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3078/unled1eq.jpg[/IMG][/URL]
  11. suuper ! Dzieki wielkie kochana!
  12. Koko natomiast jest troche dzikusem.... zmieniło się coś ludwa? wiesz moze?
  13. około 3 miesięcy ma. nieduża będzie, na niskich łapach- przerosnięty jamnior. Fajna, odważna, rezolutna, próbuje wdrapywać się na łóżko i najlepiej czuje się na czyiś rękach. Mała rozdarciucha- ale myślę, ze to wynika z tego ,że była najmniejsza i z tym ogonkiem:/ Słodka, szybko się uczy, wszędobylska. dogaduje się z psem. No i rączki rączki - nosić psa, nosić i koooochać :)
  14. ladybell, nie zauważyłam tego tekstu- zobaczyłam go dzis jak przeglądałam ogłoszenia= łza mi się w oku zakręciła normalnie....
  15. tym razem to duet damsko-męski :)
  16. [INDENT][CENTER][SIZE=5]i po książeczunie na nasze psioniunie[/SIZE] [SIZE=5]zapraszam...[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213271-****Zacne-KNIGI-od-10-pln-nowe-fajne-kolorowe!-dla-ostowiaków-do-31-08-godz.20?p=17485119#post17485119"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8813/53520460.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/INDENT]
  17. [CENTER][SIZE=5]i po książeczunie na nasze psioniunie[/SIZE] [SIZE=5]zapraszam...[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213271-****Zacne-KNIGI-od-10-pln-nowe-fajne-kolorowe!-dla-ostowiaków-do-31-08-godz.20?p=17485119#post17485119"][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8813/53520460.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  18. zrobie, wieczorem, w pracy nie mam warunków :/
  19. bo wiekszość takich w schronie - czarne podpalane albo bure.. :)
  20. one są piękne, ale wiadomo powszechnie, że czarne psy szcżęscia nie mają oby sie tfu tfu nie sprawdziło :P
  21. ciotki i wujkowie- opanujta się ;)
  22. zapraszam na bazsrek na karmę dla naszych nowych podopiecznych, poniewaz 2 z nich tro jeszvze maluchy- potrzeba witamin i witamin!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213271-****Zacne-KNIGI-od-10-pln-nowe-fajne-kolorowe!-dla-ostowiaków-do-31-08-godz.20?p=17485119#post17485119[/URL]
  23. no moje moje...... bo ja uwielbiam szorściaki i wcale się z tym nie kryję! ha!
×
×
  • Create New...