-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Staruszek Morgan po 5u latach dostał szansę - Morgan za TM
3 x replied to Hossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Pr Specjalnie dla Ciebie: Morgan długowłosy :D [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/6400x4800q90/841/odh1.jpg[/IMG][/QUOTE] wymiekłam bu ha ha :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']to plotka. jak u mnie był, to się nie ruszał.[/QUOTE] przyświateczna rozmowa z moja mama o Fredzie Mama: gosia ale on się nie rusza? ja: no i ? Mama: ale on już trzy godziny tak leży ja: no i ? przeszkadza Ci to jakoś? wolałabyś, żeby się kręcił pod nogami? Mama: no nie ja: to daj mu spokój, za godzinę powinien przewrócić się na drugi bok :evil_lol: [quote name='Gremlin']No tak... wtachaliśmy go na któreś piętro, położyliśmy, a wychodząc zabraliśmy :D[/QUOTE]sam się wtachał i sam sie połozył :mad: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
być może z Prodziakiem inaczej się nie da? może on dorośleje i zaczął się bawić: [B]"na Fredzia" [/B]? czyli minimum własnego ruchu maximum ruchu współbawiacza tudzież współbawiaczki :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bS1M2H7I4bA/UwMbvf_QAuI/AAAAAAAACqE/IW5Teq509CQ/w416-h555-no/m_DSC01935.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-g4yrJIpwM3o/UwMb1ARHG-I/AAAAAAAACqU/7bExGKBcSr0/w600-h450-no/m_DSC01936.jpg[/IMG] żeby nie było że Prodziak tylko na dole ;) czasami częściowo jest na górze :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-AZTnUE3NgQ4/UwMdMrCI4iI/AAAAAAAACqs/rTpm0ZhoR_8/w600-h450-no/m_2014-02-16+10.30.08.jpg[/IMG] edit. przy Kota dodałam animację jaką zrobiła mi picasa ;) maciaszek, widzisz? tam widać nawet że Fred się rusza :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
więc coby wstydu nie było mówie do Grema: [I]rób zdjęcia ale jak Prodziak jest na wierzchu[/I] :evil_lol: tja, powiedzmy że się udało/posłuchał :mad: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cObr6gImBXo/UwMdMm-_qtI/AAAAAAAACqw/g4b9vZ-N7JQ/w600-h450-no/m_2014-02-16+10.29.32.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ihbw8V878ko/UwMdNLx6LwI/AAAAAAAACrI/gB9UHVMSCwM/w600-h450-no/m_2014-02-16+10.41.03.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5VDZ5FCLum4/UwMdNZcCvtI/AAAAAAAACrE/q5v1Ewyn-sA/w600-h450-no/m_2014-02-16+10.41.11.jpg[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='dOgLoV']:roflt::roflt::roflt::roflt:uwielbiam was czytać :loveu:[/QUOTE] polecamy sie na przyszłość ;) mamy w lesie fufnla anglika [IMG]https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTgj5qo0LXGZwjvOgclOYUCb4xYEXXMskcVB-bAWqKfzhaiS24kpRkyv5Vs[/IMG] na szczeście dla nas zachowuje sie tak samo dostojnie jak i nasz tybetan ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Al-3D3g8I40/UwMdMtjbhJI/AAAAAAAACq0/8MxHTgGzTb4/w600-h450-no/m_2014-02-16+10.40.29-1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZlBO-iOdLU0/UwMdM3pZy9I/AAAAAAAACrM/MXbk8lq86Ys/w600-h450-no/m_2014-02-16+10.40.29-2.jpg[/IMG] ale jakby nie było jest ciut mniejszy (i lżejszy niewiele) od Prodziaka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tzPLMbHrcHE/UwMdN9RtXwI/AAAAAAAACrU/srtoIlGMXxI/w600-h439-no/m_2014-02-16+10.41.25.jpg[/IMG] -
olaboga, że też dopiero dzisiaj odkryłam watek ;) [quote name='inka33'] Panna bez wątpliwości [B]jest do odchudzenia[/B] - teraz wygląda (na grubość i futrość) podobnie jak Klucha w dniu powrotu z Radys. Jest też zbliżonej wielkości i podobnie waży. Czarna Klucha. :p [/quote] dysponujemy odchudzaczem w postaci Prodziaka ;) [quote name='inka33'] Ja już chyba wiem, jak to trzeba sobie ułatwiać... ;) Trzeba brać na tymczas pieseły [B]nie w swoim typie[/B] - chodzi mi głównie o osobowość, a mniej wygląd. :grins: [/QUOTE] zgadza się bo potem taki tymczas może się ostać na stałe ;) [quote name='Nutusia']"Nasza" Bajka tak miała - nie załatwiła się po przyjeździe do DS, dopóki Asia jej nie spuściła ze smyczy. Musiała znaleźć bezpieczny, ogrodzony teren, bo chyba by psicy pęcherz pękł... Szkoda, że tak się męczy Owieczka. Ale pewnie jak już się odważy, będzie z górki ;)[/QUOTE] tradycyjnie napiszę, że jakby coś to linką cały czas dysponujemy i z chęcią użyczymy :) [quote name='inka33']Dziękuję wszystkim za wszelkie uwagi, rady, wyjaśnienia i też z drugiej strony próbę zrozumienia. :Rose: Odpowiem hurtem, przepraszam... :oops: Po pierwsze - myślę, że bardziej się przejmuję w wirtualu i rozmowach o Jadze, niż np. na samych spacerach. Nie wiem, jak to jasno napisać... Chodzi mi o to, że spacer to spacer, a nie np. ciągłe namawianie "zrób siusiu". Odkąd Jaga zaczęła odchodzić od nogi (po zlikwidowaniu napięcia smyczy, tzn. ja uważam, że to miało wpływ) na węszenie trawników itp. to nie wstrzymuję oddechu, gdy tylko się znajdzie na trawie w oczekiwaniu na sioo. Rozumiecie...? Wiem, że "spinka", presja i nerwy opiekuna nie pomagają. Staram się więc, aby spacery były całkiem normalne. Natomiast moja (nad?)wrażliwość sprawia, że nie mogę patrzeć, [B]jak Jaga się męczy przez to niesikanie ze stresu.[/B] Ta doba jawi mi się jako taka straszna. Jednak - mam nadzieję - jej tym nie zadręczam, a już raczej moich rozmówców... Po drugie - doszłam do wniosku, że gdyby Jaga trafiła do nas bezpośrednio po Sepci albo Klusi, to moje zaniepokojenie byłoby o niebo mniejsze niż teraz, jak przyjechała po Fionie... Kto zna Fionę, ten jak sądzę bez tłumaczenia mnie rozumie. ;) Wiem, że każdy pies jest inny, Wiem, że każdy pies potrzebuje (mniej lub wiecej) czasu na aklimatyzację. Jednak nie mam zbyt dużego doświadczenia, jeśli chodzi o ilość psów w naszym domu, a tym samym ich różnorodność. Dlatego po Fionie, która potrzebowała moment, Jaga potrzebuje "wieczności". Sądzę, że gdyby Jaga przybyła po Sepii czy Klusce, to by się skończyło tym, że poprosiłabym weta o radę, [B]na ile niebezpieczne jest takie sikanie raz na dobę dla psiego zdrowia [/B]i jeśli by się taka sytuacja przedłużała, to po jakim czasie należałoby interweniować (wspomóc) i w jaki sposób. Potem czekanie. Teraz różnica jest taka, że przejmuję się bardziej, niejako zawczasu. [/QUOTE] luzuj ;) ja podczas remontu łazienki doszłam do takiej perfekcji, że sikłam rano zanim majstry przyszli i potem dopiero o 18 jak już wyszli chociaż nie powiem, zeby było łatwo i nie raz mnie kusiło zboczyć na spacerze za psami w krzaki :evil_lol: jak już łączka wyschnie z błocka to mam nadzieję, ze się nań spotkamy coby się Jaga przyzwyczajała że duże nie gryzie, co ? :)
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4'] No i z nogami to muszę uważac żeby jej w zabawie nikt specjalnie nie potaranował więc jak angielka wybrała sobie Fiśkę jako kumpelkę do harców to nie powiem gorąco mi się zrobiło. :roll: Nie napiszę jak mi się zrobiło jak angielka w radosnych podskokach ruszyła na Migotkę ... :evil_lol: [/QUOTE] mokro? [quote name='Maupa4']:happy1: Tak - głowy chyba identyczne. Korpusy też się za jakiś czas chyba upodobnią. Angielka jeszcze nie ma roku - to dzieciuch ale w ogólnym zarysie są podobne. Tylko "Klara" utuczona jest a Luśka już cały tłuszcz w mięśnie zamieniła bo francuza z niej zrobic chciałyśmy :roll: Luśka to chyba rzeczywiście karzełek anglika bo charakter i zachowania zdecydowanie ma anglika. No i takie specyficzne zachowania wychodzą i widac dopiero jak patrzy się na dwa takie same "w rasie". Luśka i "Klara" jak się bawiły we dwie to jak zawodniczki sumo - czacha, klata, łapa i przesuwamy jedna drugą. A jak "Klara" bawiła się z Fiśką czy Uszką to wyglądały jak zawodnik sumo kontra bokser. W przypadku Fiśki - bokser wagi muszej :mdleje: - "Klara" stała a te skakały ...[/QUOTE] kaukaz! :mad: Luska to kaukaz ;( btw też mamy kumpla anglika w zabawie tak charczy jakby Prodziakowi gardło przegryzał ;) zaraz wstawię u nas zdjęcia -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
a propo obróżek widziałyście maupowy bazar? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251040-Koniec-świata-nastąpił-czyli-Bukowy-bazarek-obrożowy-do-23-lutego-do-godz-20-00"]- klik - [/URL] -
[quote name='dOgLoV']No co Wy , z Mikołajem to ja telepatycznie rozmawiam :cool1:[/QUOTE] głupiaś nie wolałabyś się jednak przejść? ;)[URL="http://i.wp.pl/a/f/jpeg/11312/mikolaj1__9_mm.jpeg"] -klik-[/URL] [quote name='unikatowydiament']nie na piechote chodzi:evil_lol:[/QUOTE] ruch to zdrowie ;)
-
[quote name='dOgLoV']Cos tam jeszcze pamiętam bo w pracy sie podpisuje i wypełniam papiery :diabloti:[/QUOTE] a do mikołaja to co ? majle wysyłasz?
-
Staruszek Morgan po 5u latach dostał szansę - Morgan za TM
3 x replied to Hossa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[url]http://i849.photobucket.com/albums/ab51/Punia2/PSice/Morgan/PICT7821.jpg[/url] zanim przewinełam niżej, myslalam, ze to Morgano się tak skudłacił :evil_lol: -
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-YtGIOzXM8Qk/UrMlaomEjMI/AAAAAAAAFZQ/ZlHCpdXt7qw/s639/Kopia%20DSC_7731.JPG[/url] oj oj oj jak on cudnie łapki rozkłada na boki płetwal :loveu: [COLOR="#A9A9A9"]Michaś też tak robił [/COLOR]
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']jakies dżędery tu uprawiacie. ta żołądź, [B]ten kota[/B], ten wiewiórka. ludzie![/QUOTE] co do Kota to nie mam pewności czy to ten Firanka czy Ta Firanek ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='dOgLoV']Wow , oni tak spokojnie przy tym kocie stali ? Neron nasze koty akceptuje i nawet jest przez nie zdominowany ale jak by obcego zobaczył to by pogonił na pewno , a Qwendi jak to Qwendi , pewnie spojrzała by leniwie oblizała i poszła dalej :diabloti:[/QUOTE] Fred to Fred - i tutaj wszystko jasne ;) a Prodziak, no chciał żeby Kota uciekał ale Kota miał inne zdanie na ten temat ;) więc Prodzinka go obskakał ze zdziwieniem, że nie ucieka no bo jak on śmie nie uciekać przed tybciem ? ;) a Neron zdaje się jest onkiem, a oni mają wrodzone ADHD ;) dlatego onkom mówimy nie ;)[COLOR="#D3D3D3"] (byc może do czasu ;) ) [/COLOR] my mamy wrodzonego lenia i nasze psy takiegoż także mieć muszą ;) i dobrze nam z tym ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Ja widze tak jak i u Ciebie widzę czyli obroże i ksiązki. Nie widzę kaloszy a wstawiałam tak jak miałaś Ty: obroze, kalosze, ksiązki. [/QUOTE] mam i ja reklamę w podpisie :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']skad macie kota? Czy tam Kotę? [/quote] to jest osiedlowa Kota tam gdzie się czasem działkujemy :) z roku na rok wygląda coraz lepiej :) [quote name='Saththa'] Tazzio lubi lizac kotecki :splat: A Fix Gonić... a U was widze ani w tę ani w tamtę;) chyba ze na filmiku coś jest to ja nie wiem :lol:[/QUOTE] Fred to Fred nie ma co się rozwodzic ;) a Prodzik, no cóż pewnie jakby Kota uciekała to by chciał gonić a tak to zdurniał ;) na filmiku nie ma nic więcej, znaczy Dianka jest ale ją chyba wiadać ;) ale tematyczni euważam, że pasuje ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
oszalec można przez tą [I]Kota[/I] :stupid: :splat: :stupid: :splat: [video=youtube;-R-mRIt4i-w]http://www.youtube.com/watch?v=-R-mRIt4i-w&feature=youtu.be[/video] dla porównia Fred z tą samą Kotą (Firanka albo Firanek - do tej pory nie wiemy ;) ) półtorej roku temu :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-go%B6cie-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page146"]12.11.2012r [IMG]http://imageshack.us/a/img715/6302/f10mm.jpg[/IMG] [/URL] edit. picasa zrobiła mi animację :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YkrAAnhwh-k/UwHKGT7E0HI/AAAAAAAACpw/cAoTQ-1fjgs/w454-h420-no/m_2014-02-09+09.46.59-MOTION.gif[/IMG] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Widocznie akurat stwierdziła, ze dziś będzie facetem :D[/QUOTE] apowinna chcieć być kotem bo dzisiaj jest [B]Światowy Dzień Kota [/B] :) [I]Kota a co to ta Kota? i dlaczego kutwa mac nie ucieka! :mad:[/I] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ub3SLR8-eDg/UwHJyC_j9YI/AAAAAAAACo8/NWxO6mJa0vI/w500-h532-no/m_2014-02-09+09.46.59.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2_WACjG6mgA/UwHJyLolw5I/AAAAAAAACpI/D8R0ZtsQcS0/w500-h477-no/m_2014-02-09+09.47.01.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-eZoKiNi28ag/UwHJyBfo0OI/AAAAAAAACpY/VkfhdKPz4ko/w500-h467-no/m_2014-02-09+09.47.07.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9o3bvlzRkPc/UwHJygSGEaI/AAAAAAAACpM/cDlO_iZE02s/w500-h476-no/m_2014-02-09+09.47.13.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fgL9JGMcAH0/UwHJywnMcRI/AAAAAAAACpQ/kFxO9ezOxbk/w500-h463-no/m_2014-02-09+09.47.21.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jE0n3nP5VrM/UwHJy-aXsII/AAAAAAAACpc/cTtuL5CACqc/w500-h455-no/m_2014-02-09+09.47.33.jpg[/IMG] -
dawaj niespodzianki :mad:
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='gameta']nikt nie obejrzał Panoramy ? A tak się produkowałam :placz:[/QUOTE] ja widziałam :) piknie sie produkowałaś :) i Gremlin widział, bo mu pokazałam ;) co do banerka t0o wczesniej widzialam dwa a teraz widze tylko kalosze -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
3 x replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']JUż był!! Rok temu już go trzymałam na kolana i wracaliśmy do domku, do Tazzia :loveu: [IMG]http://i47.tinypic.com/124tyqg.jpg[/IMG] [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/FIX/DSC_0909_zps3b304e5b.jpg[/url] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/FIX/DSC_0902_zps10a54230.jpg[/IMG] Maluszek Nasz;) A i Wasia :) Trochu sprowokowana przeze mnie stworzyła :) [url]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1921987_722421934456084_503724013_n.jpg[/url] Dziękujemy :) Jeszcze raz również za pomoc;) Bez Twojej pomocy nie udałoby się nam tak szybko załatwić formalności :) Kochamy tego Głupka jak Cholera :) I tulimy dzisiaj ewidentnie co chwilę :)[/QUOTE] a ja głupol czekalam na niedziele a tutaj zdjęcia w sobote :evil_lol: :mad: :BIG::BIG::BIG::BIG::BIG: -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Na Dogo to coraz mniej ludzi zagląda, a juz do Spajka to w ogóle :([/QUOTE]i ja zaglądam ale co Ci po tym? :( [quote name='Ewanka']... i najchętniej nie czarne, nie wiem dlaczego?[/QUOTE] [quote name='gameta']No właśnie ja tego zupełnie nie rozumiem - sama mam czarnego i od początku miał nie być jasny... Ale faktycznie czarne się gorzej rozchodzą :( Spajkuś, cholernie mi żal że wciąż nie masz swojego ludzia :([/QUOTE] czarne są najlepsze :) -
[quote name='magdabroy']A co, Twojej męskiej walentynki jutro nie ma w domu?? Bo ja spędzam walentynki dość nietypowo-ze znajomymi :eviltong:[/QUOTE] walentynki jak walentynki ja kutwa koniec świata chyba w 2012 r spędziłam w autobusie w drodze do domu z pracy to dopiero był hardcore :evil_lol:
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
pada szaro buro i ponuro jest wspomnienie zimy na Fredzie :loveu: [IMG]http://imageshack.com/a/img836/7311/2vfg.jpg[/IMG] edit. wczoraj zostało mi zadane na spacerze pytenie na temat psów jakiego jeszcze nie słyszałam ;) mianowicie: - pani, a one ostre sa? no i cóż miałam odpowiedzieć? spojrzałam na Fredzia świeżo wyczesany Prodziu jak zawsze gładziutki jak ta lala wiec mówię: nie, całkiem miłe w dotyku sa ;) chyba się z panią nie zrozumiałyśmy :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='dOgLoV']O matuchno debili na tym świecie nie brakuje :splat: Trza było puścić na nią prodziaka by były słodkie szczeniaczki :evil_lol:[/QUOTE] podejrzewamy ze skoro widzielismy ja też dzień wczesniej to szansa na szczeniaczki i tak jest :shake: a ładne będą czarnulki [IMG]http://imageshack.com/a/img809/9513/v6zx.jpg[/IMG]