-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
3 x replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ode mnie tez poszła kartka priorytetem, może doleci przed siętami -
e ten w opcji KUP TERAZ spokojnie mozesz przedłuzyć gorzej jakbys chciala przedłuzyć licytację wtedy mogłoby sie pojawić głosy, że ktoś nie wiedział ze trwa dłuzej i już myslał ze wygrał itd w przypadku KUP teraz nie ma takiego problemu bo albo ktoś kupił przed końcem bazarku albo nie
-
ON-ek BUDYŃ - życie na kocią łapę czyli nie ma jak w domu ;)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Chce ktoś dobre wieści Budyniowe? ;)[/QUOTE] wiesz w sumie hmm, no jak już musisz to napisz ;) -
zapraszam na allegro cegiełkowe z siankiem dla koni :) dzięki bazarokom allegro i wszelkim wpłatom darczyńców udało sie przetrwać 5 zimowych miesięcy - tak niewiele już brakuje zapraszam na allegro dla koni: [URL="http://allegro.pl/pusty-zlob-zmien-to-i1564363868.html"][B][COLOR="#ff0000"]Allegro dla koni - klik [/COLOR][/B][/URL]
-
[quote name='giselle4']kto jeszcze pamieta Gabi,łobuza wywalonego z domku ,schronisko i pana Marka ? ;;;;;;;;;to mail od rodzinki dzien dobry Pani Grazynko zgodnie z obietnica wysylam kilka zdjec suni rozrabiaki wlasnie rozpracowuje pilke do nogi juz jest cala w strzepach a ma ja dopiero od godziny. Pani Grazynko ponawiam zaproszenie na kawe jak Pani bedzie w naszej okolicy i mam prosbe moglaby mi Pani wyslac ten adres jeszcze raz z jej profilem co mialam bo gdzies mi sie zapodzial pozdrawiamy serdecznie rodzinka C:)[/QUOTE] no tak pojechał człowiek na weekend od netu odpacząc ta tutaj takie inf i zdjęcia musze czesciej znikac to i cześciej zdjęcia Gabulca będą :) jeśli o mnie chodzi to nic sie nie zmieniło jak miałam tak i mam dalej do niej słabość :loveu:
-
moje tez sie zgadzaja a mimo to za kazdym razem jak Jutyna wstawia zestawienei dzwonię do Biafry żeby mi przypomniała które sunie zostały wysterylizowane dzieki Fundacji Przjaciele Czterech Łap :) mamuski juz można ciachac, tylko Iza musi wyzdrowieć, zeby je zawieżć do weta
-
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Ja mu życzę powtórzenia historii Dudusia, z takim samym szczęśliwym zakończeniem wizyty poadopcyjnej;-)[/QUOTE] to trzeba znaleźć pannę na wydaniu do przedadopcyjnej ;) bo jak jakas mężatka pojdzie to <olaboga> ;) -
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Proszę Cię, tylko nie historia Amigo, bo czekał na dom ponad rok. Ten Skrzat na iść do domu zaraz ;)[/QUOTE] ale Amigo był prawei Berneńczykiem a on jest parweie Dalmatyńczykiem a to zasadnicza róznica ;) -
[quote name='LeCoyotte']Czy można prowadzić bazarek z licytacją równolegle tutaj i na innym forum? [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=126608[/url][/QUOTE] można tylko musisz uważac kto i kiedy przebija i zapisywać w miarę na bieżaco i równolegle na obydwu forach ale takei bazarki są i działają :)
-
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jo37']Jaki on dalmatyńczyk. Toż to prawie jamnik wielkouchy mazowiecki.[/QUOTE] w moim odczuci blizej mu do dalmatyńczyka ;) podobnie jak Amigo był prawie berneńczykiem i co ? znalazł dom jak ta lala którego nawet krzyzowy ogień pytań myszy i gusi nie wystraszył :) -
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
będziecie ogłaszac go jako prawie dalmatyńczyka? albo dalmatynczyka inaczej - czyli niski z wielkimi kropkami ;) -
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pojawiasz się i znikasz ;) znaczy umiesz czary mary zrobić ;) -
[quote name='3 x']rozliczyłam kolejne bazarki i konto kundelków wzbogaciło się o kolejne fundusze: 191,30 zł - bazarek psie akcesoria i ludzkie też 67,50 zł - bazarek chałwa 13 zł - bazarek chałwa (wpłata APSY bezpośrednio na konto fundacji)(F) :)[/QUOTE] i jeszcze 100 zł dostaliśmy od [B]delfy2000[/B] o czym naśmierć zapomniałam - przepraszam :oops: pieniązki wpłyneły przez paypala bezpośrednio na konto fundacji dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
-
rozliczyłam kolejne bazarki i konto kundelków wzbogaciło się o kolejne fundusze: 191,30 zł - bazarek psie akcesoria i ludzkie też 67,50 zł - bazarek chałwa 13 zł - bazarek chałwa (wpłata APSY bezpośrednio na konto fundacji)(F) :)
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Zmień bo potem jak mnie na wątku linczują za jakiś bazarek, chociaż ostatnie nie szły na moje konto ;) to jeszcze mi dokładasz pisząc, ze wpłacasz na moje konto :evil_lol:[/QUOTE] tja, jeszcze Ci do reki zacznę przekazywac przez tajna skrzynke na brackiej ;) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Możesz wpłacać na fundacyjne, bo w sumie tylko Ty na prywatne z deklaracji, bo psy nie mają deklaracji :evil_lol: Mnie to zupełnie obojętne.[/QUOTE] mnie też, zmienię jak mi się się ustawienie skończy i jak nie zapomnę ;) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nie wiem czy byś ignorowała gdybym poleciała na Twoje wątki i zaczęła zarzucać marnowanie pieniędzy oraz to, że zbierasz z bazarków na swoje konto a nie na Biafry. I wiele innych. Wiesz, są pewne granice.[/QUOTE] wiem, ale to do niczego nie doprowadzi i szkoda Twoich nerwów sama wpłacam Ci na prywatne i sama zbieram na prywatne nie uważam tego za coś złego a na niektórych watkach jest tak: "uderz w stół a nożyce się odezwą" czasami mam wrażenie, że niektórzy tylko czekają żeby się przyczepić no i niestety nie każdy czyta ze zrozumieniem i niestety każdy interpretuje po swojemu i tego niestety nie da się przeskoczyć a nerwów szkoda :( -
ech czadreskie masz te zwierzaki :) przychodzę z nieśmiałą prośbą: może ktoś zechce dołaczyć do wsparcia ubogiej rodziny z Tarnowa chcemy zapełnić im stół na Wielkanoc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]Nie pozwólmy by stół Wielkanocny świecił pustką :([/URL]
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
3 x replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ja nieśmiało po prośbie, może ktoś zechce dołaczyć do wsparcia ubogiej rodziny z Tarnowa chcemy zapełnić im stół na Wielkanoc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]Nie pozwólmy by stół Wielkanocny świecił pustką :([/URL] -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
ja nieśmiało po prośbie, może ktoś zechce dołaczyć do wsparcia ubogiej rodziny z Tarnowa chcemy zapełnić im stół na Wielkanoc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]Nie pozwólmy by stół Wielkanocny świecił pustką :([/URL] a próbowałyście czegoś takiego jak pełna ignorancja? bo wy swoje inni swoje i każdy każdego może się za słówko czy przecinek czepić wydaje mi się, ze nie warto bo człowiek tylko nerwy straci -
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
3 x replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
och zdublowalam sie z 'reklama' koszyczka wielkanocnego przepraszam