-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
nic sie nie stało, tyle ze Agatka jest kobietą a nie facetem ;) a z ogonkiem rozmaiwałyśmy o duzych miziastych facetach ;) szczerze powiem, ze nie wiem jak Iza na nie woła jak robiłam bazarek na transport to Iza mówiła o nich Jacek i Agatka ala czy tyylko tak do bazarku czy faktycznie tak na nich woła to nie wiem
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja się ukrywam przed sbd ;) właśnie wróciliśmy z lasu dobrze ze udało nam sie wczesniej wstac to ludzi duzo nie było i wstyd mniejszy z potworką spacerować ;) kurde, ze też Anja znalazła sznyżła 40 kilowego a my tylko 20 kg ech rażąca niesprawiedliwość ;) -
[quote name='wilczy zew']bo najpierw trzeba pomyśleć a nie tak z nożem,byłaby kasa na inne bezdomniaki :)[/QUOTE] tja tylko mogło wyjśc coś innego nie sznyżeł mogłybyć sznyżły niemieckie albo coś innego co ją na ulicy dopadło o zgrozo a jakby się okazało ze ona szczenna była z jakimś kundel pospolitym ;)
-
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Ty sama jesteś sznyżeł!! Opętało Cię z tymi sznyżłami :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] istny wysyp sznyżli ;) i nie jestem sznyżeł a mam sznyżlice na tymczasie ale jest brzydka i nie ma sie czym chwalić ;) -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
tak patrze patrze, ze Foczkę można pod sznyżła podciagnąć ;) -
[quote name='Anja2201']nie całe 40 kg :)[/QUOTE] to faktycznie może pod olbrzyma podchodzić bo sugerowalam sie ze podobny do Zorki a ona ledwo 20 kg waży to ja ją będe jako średniego sznyżła ogłaszała ;)
-
Anja - ile on waży?
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Jestem u Zorki ;) 3 x - na spacery chodzicie do lasku bródnowskiego?? :)[/QUOTE] tak jest :) za daleko to tam nie mamy ;) [quote name='sleepingbyday']lisio waży 7 z haczykiem, czyli sześć lisó i już masz pełną wagę? [B]ojej, gosia, to może wy sześć kilkukilowców weźcie???? na to samo wyjdzie wagowo przeca[/B].[/QUOTE] tja tylko wstyd 6 x bardziej będzie ;) -
[quote name='Paulina_mickey']Jak ktoś nie lubi małych i oślizgłych stworzeń to radze nie oglądać:diabloti:[/QUOTE] olaboga a co na to patyczaki? ;)
-
[quote name='Anja2201']Sznyżeł to jest TO !!:) Może ktoś spróbuje stworzyć jakiś tekst to bym go już zaczęła ogłaszać , a pomysłu brak , pod zdjęciami napisałam wszystko co o nim wiem :)[/QUOTE] napiszmy ze to nowa superrasa Sznyżły i tyle ;)
-
w sumie ja są te Goldendoodle (pudlogoldeny) to może faktycznie mam sznyżła żeby to człowiek wcześniej wiedział to byśmy jej streylki aborcyjnej nie robili jeszcze zarobić by mozna było na sznyżłach :evil_lol: ech a tak to juz po ptokach :evil_lol: ;)
-
[quote name='basiunia131'] A tak swoja droga to chyba faktycznie nowa rasa.[/QUOTE] tylko jaka? "prawie wyżeł a może sznaucer z dropiastymi znaczeniami"? ;) Anja jakby zgłosił Ci się ktoś kto chciałby wersjężeńską Pieszczocha to daj znać :)
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Zorka Potworka na pewno znajdize super domek :loveu:[/QUOTE] oby nie u mnie w mieszkaniu ;) dobrze jeszcze ze czarna jest to jak sie w nocy wychodzi to jej nie widac i wstyd mniejszy z pokurczem chodzić ;) a w dzien to do lasu trzeba bo nie ma się z czym po osiedlu lansować ;) cieszymorda śmieszna z niej :) -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']z ogłoszeń Zorki nie ma odzewu? :-([/QUOTE] były dwa odzewy ale jeden zaadptował innego psiaka drugi nie odpisal na kilka pytan na temat tego jakie wrunki jest w stanie zapewnić Zorce nic to, za jakiś tydzień ogłosimy ją znowu -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']tylko 6x?przecież on z 7 kilo waży[/QUOTE] lisio z 7 ? nie żartuj ;) no to 6 x lisio to pies pełnowagowy w dolnej granicy ;) jak Michał :placz: -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
sbd - z 6 x Twoj lisio i jest pies pełnowagowy ;) -
za duzo to się tutaj nie dzieje ;) ale witamy serdecznie :) dziękujemy :)
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']Dobra dotarłam i tutaj :) Zorka rzeczywiście nie jest duża... Taki średniaczek, ale dla 3 x to kurdupelek rzeczywiście :lol:[/QUOTE] nie no co ty 20 kilo psa to taka górna granica pokurczy ;) no powiedzmy takie 2/3 pełnowagowego* psa jest z Zorki *) pełnowagowego - mówimy tutaj o dolnej granicy wagowej psa pełowagowego ;) edit poza tym, że jest brzydka jest też strasznie rozkoszna z tą swoja cieszymordą na spacerze ;) -
hehe widzę ze jest niemniej brzydki niz Zora ;)
-
za posrednictwem Ireny kundelki dostały[B] 50 zł od Pani Ewy M[/B]. Pani Ewo - dziękujemy :Rose: :Rose: :Rose:
-
jakiś czas temu Reaga miała straszn a zapaść (w sierpniu) teraz jest stabilnie ale ona jest stara a na starość jak wiemy nie ma lekarstwa więc szału u niej tez nie ma jest stabilnie i oby tak było jak najdłuzej :)
-
[quote name='_ogonek_']a dlaczego tutaj tak pusto? Wątek od pół roku ma zaledwie 55 wpisów? 3x, oprócz karmy od wielbicielki Regi pojawiło się inne wsparcie? Przykre, że takie rzeczy się zdarzają. Żadnego wątku suńka wcześniej nie miała? Coś pomyślimy... Lubię duże psiaste, z reguły facetów, ale suczki też są fajne :diabloti: nie, z tego co wiem, Rega nie ma innego realnego wsparcia tak jak pisalam na poczatku watku miala obiecane ale wyszło jak wyszło mmmonika dzielnie wspiera Regę karma :) zresztą monika wspiera inne fundacyjne zwierzaki Rega nie jest jedynym kaukazem u Biafry który nie ma wsparcia nic też nie wiem, zeby Reaga miala wczesniej jakiś watek ja ją poznalam jak miala jechac do Biafry tzn poznałam teoretcznie bo moj transport nie wypalił z kudłatych facetów u Biafry jest Mojo od morisowej i KWL i oni dbają o finanse Mojo i Jacek z parki Jacek i Agatka z palucha (nie mają watku) Jacek i Agatka - klik - zdjęcie
-
[quote name='terra']Może skądś przywędrował za suczką. [B]Albo jest łazikijem[/B] i domek czeka aż się wyszumi i wróci :roll: Gdybam sobie, może warto dać ogłoszenia o znalezieniu pieska.[/QUOTE] tja o mojego tymczasa zgłosił się "włąsciciel" i tez było że to włóczykij ale tłumczenie było tak metne że ktoś zdjął jej obroże ktoś otworzył brame ktos wyjeżdzał ktos jej nie zdążył złapać ale zawsze wracała tjaaaaa kazałam sie panu zastanowić czy na pewno to jego pies i czy chce żeby wrócił jak się można domyśleć skoro Zora jest cały czas u mnie - juz "właściciel" nie zadzwonił