Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Vicky62']I właśnie takich ludzi nie rozumiem...czyli pies miał byc całkowicie 14 letniej córki,a rodzice zero pomocy...paranoja...:angryy:[/QUOTE] wiesz, pies porzed wakacjami to problem trzeba się nim zając, nakarmic wyprowadzić i co najgorsze tak zorganizowac wakacyjny czas aby się nim zając lub zabrać ze sobą ups btw znacie jakieś fajne miejsce w naszych górach gdzie można pojechac z psem i z nim łazic po górach ? ;)
  2. tutaj też podwijamy łapki, tym razem drugą zdjęcie kijowe bo z tel ale tradycyjnie jak wziełam aparat to on tez wziął i się ruszył ;) jak widac upodobał sobie kat przy drzwiach wejściowych wogóle duzo leżakajue w przedpokoju [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg209/scaled.php?server=209&filename=17012207.jpg&res=landing[/IMG] kup jest mniej pierwsze daja się zbierac pozostałe nie bardzo w piatek zawieziemy do badania mamy tez złapać mocz bo wetce nie spodobał się podniesiony mocznik wyniki krwi mamy tyle, że w pdf większośc parametrow a normie :) niektóre nieznacznie przekroczone ale nie na tyle by się niepokoić edit. zapomiałam dopisać, że pieszczoch sie z niego robi wołany do głaskania przychodzi i przymila się tym swoim pycholem wciska go pod ręce do głaskania fajny jest i będą z niego porządne psy :) z tym skuleniem i podniesioną ręka to chyba była jednorazowa akcja, już się nie powtórzyło może tak po prostu Gremlina się przestraszył :diabloti: i co najważniejsze : wczoraj zostal sam na cały dzień i szkód zero, łózko nietknięte :)
  3. [quote name='bric-a-brac']t-mobile .,.,.,[/QUOTE] ee to nie chce prozwierzęcych fundacji nie znam coby sms zbierały pieniązki może Viva? ludzkich jest chyba cała masa
  4. byliśmy z Romeo u weta ja pie**dzielę, co za histeryk, wiercidupa i panikarz o mamuśku wiek ocenili na 7 lat waga: 32,4 kg opis wizyty z karty: [QUOTE]"W badaniu klinicznym błony śluzowe różowe, wilgotne węzły niepowiększone, jama brzuzna napięta, być może bolesna ale pies histeryk. Węzły niepowiększone, o ile da się osłuchać brak szmerów patalogicznych nad sercem i płucami. Zalecenia: zmianę na dolnej wardze przez kilka dni smarować roztworem Vagothylu 1:10 z wodą 2 x dziennie tabl. Clavaseptin 500 mg doustnie kał z 3 dni do badania Piesek został zaczipowany Szczepienie p-ko wściekliźnie, Nobivac Rabies +DHP następne szczepienie 26/06/2013 Zabiegi: szczepienie przycięcie pazurków Zastosowane leki: Nobivac DHP 1 dawaka Nobivac Rabies 1 1ml Synergal inj 50 ml 1,7 ml Synolux 500 mg 6 szt Clavaseptin tab 4 szt "[/QUOTE] dwa ostatnie dostał na wynos nie został odrobaczony bo przy badaniu/macaniu brzucha wyszło że może być bolesny i wetom bardziej wyglądało to na zapalenie żołądka/jelit niż na robaki dlatego dostał antybiotyk bo przy zapaleniu żołądka tabletki na odrobaczenie mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc przez 3 dni będziemy zatem zbierać kupy i w piatek zawieziemy do badania w sumie to może i lepiej że to Gremlin z nim częściej wychodzi :diabloti: a mając w świadomości "zapach" nie wiem jak spojrzę do wnętrza lodówki przez te 3 dni :crazyeye: Romeo to histeryk i pajnikarz jakich mało przy obcinaniu pazurków momentami 4 osoby go trzymały i jedna z nich cięła pazury krew została pobrana do badań wyniki będą jutro na maila do gusi lub do mnie a jak nie to wydzwonię i będą na maila ma przepuklinę pępkową małą i miękka i zdaniem wetów można to załatwić przy kastracji ma równiez kamień na zębach i złamany lub bardzo starty jeden kieł i tym kłem uciska "sobie" wargę gdzie ma "plamkę/zmianę" o wielkości mniejszej niż paznokiec małego palca u ręki - martwy naskórek i właśnie to coś mamy smarowac Vagothylem weci zalecają usunięcie kamienia i kła (też można przy okazji kastracji) sprawdzili mu ruchomość łap - wszystko ok uszy też w porządku został tez zaczipowany za darmo wogóle jak nas dr Saba zobaczył z "nowym" psem zapytał się czy czipowany i jak powiedzieliśmy, że nie to spytał: "A chcecie zaczipować? za darmo" my byśmy nie chcieli? :diabloti: za wszystko zapłaciliśmy 223 zł plus Vagothyl - 20,60 zł z lecznicy będzie faktura - na maila (gusi lub mojego) na Vagothyl mam paragon, ale w piątek wezmę fakturę jak potrzeba? jutro Ron zostaje sam na cały dzień dzisiaj w ramach eksperymentu jak Gremlin poszedł do sklepów zostawił włączoną kamerę i już wiemy co robi ROmeo jak nas nie ma 1. drapie w drzwi i skomle 2. szuka gremlina 3. zagląda w kamerę 4. ociera się o żaluzje na drzwiach balkonowych 5. robi obchód mieszkania 6. kładzie się pod drzwiami i leżąc czeka, co jakiś czas zmieniajac pozycję łba ;) czynności 1-5 zajmują mu całe 3 min i 30 sek ;) i na koniec zdjęcie z podwiniętą łapką :) (zrobię mu lepsiejsze jeszcze z zaskoczenia, teraz jak się zniżałam do jego poziomu to on wstawal i leciał do mne dlatego zdjęcie jest z góry ) [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg571/scaled.php?server=571&filename=dsc05806th.jpg&res=landing[/IMG]
  5. [quote name='bric-a-brac']Trochę nie na temat, ale nie ma takiego tematu ;) Znacie jakąś organizację prozwierzęcą, która zbiera kasę poprzez smsy? Mam starter 5zł do wykorzystania, na dniach kończy się ważność i na coś chcę te 5zł wydać zamiast oddać operatorowi. Gdyby ktoś coś wiedział, to PW proszę.[/QUOTE] w jakiej sieci ? jak w orange to mogę się nim zaopiekowac ;)
  6. Pipi doszły jakies nowe wpłaty z bazarku imiennego? powinny dojśc takie 3 jeszcze kasienka001 - 10 zł Evelin - 20 zł mmmonika - ? zł
  7. [quote name='Ewa Marta']Fantastycznie, że pies ma szansę na solidną socjalizację i pracę z nim:-) 3x i Gremlin, wielki ukłon za serce dla Rona!!! Jak czytam, że zachudziony i że boi sie podniesionej ręki, to mam ochotę jechac do byłego domku z kałasznikowem:-( Co za gnidy, co za obrzydliwe typy..... Na szczęście ta historia jest juz dla psa przeszłością i oby znalazł mądrych ludzi na swojej drodze![/QUOTE] zważymy go dzisiaj i bedziemy wiedzieć jak to jest z tą chudościa z podniesioną ręką - u nas zdarzyło się raz, to co pisałam, ale tez nie wymachujemy z łapami nad psem ile wlezie ;) więc tez bym tutaj nie generalizowała ale podejrzewamy, że tak mogło być biorąc pod uwage jego ciągnięcie i trudności opanowania na spacerze i "najprostszy" sposób rozwiązania problemu :shake:
  8. [quote name='faith35']Mam pytanie. Otóż jedna osoba chce sprzedać rzeczy dla psa, zapytała mnie, czy może dać te rzeczy na bazarek, ale 50% zysku z tych rzeczy poszłoby do jej kieszeni (w końcu to jej fanty). Czy można tak zrobić?[/QUOTE] nie od tego jest allegro albo jest tez na miau jakiś dzial gdzie sprzedaje sie z korzyscia dla siebie
  9. to może to jednak ekscytacja no jest lepiej w sensie że dużo mniej robi kupę na spacerze pierwszy spacer to mówię, co kilka kroków zatrzymywał się na sranie
  10. [quote name='gusia0106']Kupa lepsza?[/QUOTE] pierwsza taka, że dałoby się pozbierać, drugą trzeba byłoby ścierać, a trzecia to takie skromne resztki nie do ruszenia więcej nie było zawsze mie rozwalały na dogo rozmowy o konsystencji psich kup ;) nie dodajemu mu żadnych dodatków do karmy (puszek - tzn zawartości, czy czegokolwiek innego) raz żeby mu dodatkowo w brzuchu nie mieszac a dwa, że jeszcze nei kupiliśmy puszek ;)
  11. [quote name='gusia0106']Nie mówił. Sama jak byłam u niego to widziałam kupę - konsystencja i zapach w normie ;) Może tak reaguje na stres? Zwłaszcza, że ta pierwsza już taka foremna, że tak powiem. O wywijaniu łapek nie wiedziałam ;) W domu grzeczny?[/QUOTE] greczny dzisiaj znów chłopaki siedza sobie razem :) już sobie spacerowali, ja jakos nie umiem się zerwać o 'nie wiem jakiej porze' jak oni wychodzą ;) ja sie budzę jak wracają ;) wczoraj z popołudniowym spacerem poczekali na mnie czyli Romeo wytrzymuje bez problemu 11-12 godzin Ron dzisiaj spał w przedpokoju zdjęcie łapek zrobię i poprosimy Sabę dzisiaj o obmacanie bo mi się jedna tylnia nie podoba, znaczy jak napina się do kupy to jedn a stawia tak bardziej płasko niż druga Grem mówił, że przy czesaniu nie podobało mu się (Ronowi) zaczepianie tylnich łap w misce z jedzeniem daje sobie grzebać bez problemu
  12. [quote name='mysza 1']Ja bym go odrobaczyła pilnie. Doczytałam poprzednią stronę i już widzę, ze jest taki plan ;)[/QUOTE] jutro dzisiaj na spacerze też srał często gęsto ale już nie pięćset trzydziueści razy a ze 350 tylko pierwsza kupa dała się zebrać reszta - nie było szans jedyne wyjście to mega szybka ewakuacja coby trupem od "zapachu" nie paść hotel nic o sraczce nie mówił? ciągnie dużo mniej na spacerze Grem mu się dzielnie opiera ja tez się staram ale czasami jak pociągnie to zanim go ogarnę lęcę za nim chwile dzisiaj Ron rozdarł japę na jakies małe coś na spacerze ale znów bez agresji typu piana na pysku i kły na wierzchu ot szczekał z daleka namiętnie i siłował się z Gremlinem bo ten nie chciał mu "poluzować" na smyczy ;) fajny chłopak jest, ale trzeba go jeszce trochę ogarnąc wiecie, że on tak śmiesznie łapkę wywija jak Michał? ale po stopach depcze osiem razy częściej i brutalniej niz Michaś
  13. [quote name='gusia0106']Teraz to już zawsze będą takie relacje? ;) Baaaardzo mi się podoba[/QUOTE] następnym razem dorzuycimy filmik ;) [video]http://imageshack.us/clip/my-videos/841/nq5b.mp4/[/video]
  14. głowa mnie boli i nie chce mi sie pracowac to wam napisze co i jak z Romeo wczoraj z hotelu zabralismy go gdzieś koło 18 wróciliśmy do nas - jakies 30 km w aucie Romeo - powiedzmy że grzeczny na pewno był zdezorientowany i go trochę nosiło ale nie wymiotował, nic nie zdemolował tylko kręcił się i wiercił i chciał za wszelka cene wyjśc najlepiej przez kratke i siedzenia do przodu zdarzyło się tez kilka chwil, ze chłopak leżał grzecznie nawet nie wchodzilismy z nim do mieszkania tylko sami się przebraliśmy się w stroje wyjściowe do lasu na spacer z psem ;) i poszliśmy do lasu Romeo strasznie ciągnął na smyczy po wyjściu z auta i pozniej na spacerze jak z nim chwilę szłam ja a nie Grem,. to mnie tak wyszarpał za rękę ze dzisiaj rano czułam nadgarstek ponieważ z hotelu dostaliśmy inf, że zjadł swoją smycz z która był zamknięty w kojcu i że lubi sobie "szarpnąć" szarpaka wydedukowaliśmy sobie, że jak go zmęczymy na spacerze to w nocy będzie grzeczny ;) stąd ten 2 godz spacer tylko nie wiem kto się bardziej umęczył ;) z Zora taka trasę Grem robiłby prawie 3 godz z Romeo tempo było takie że wyszło nam 2 godz ;) na spacerze Romeo strał z pięcset trzydzieści razy na rzadko rzadko i cuchnąco mam nadzieję, że to z ekscytacji dzisiaj rano chłopaki tez byli na godz w lesie i Geemlin mówił, ze tez srał ilęśtam razy, pierwszy raz jako tako, reszta na rzadko o zapach nie dopytywałam ;) spi różnie, raz na posłaniu raz na podłodze na łóżko się nie pcha dzisiaj na chwilę został sam i nic nie zniszczył podobno jest agresywny wzgl. małych zwierząt wg nas to bardziej ekscytacja a nie agresja z kłami na wierzchu i warczeniem i rzucaniem się ale to będziemy baczenie obserwowac w nocy był grzeczny spał raczej na podłodze (w nocy jak sie ocknełam to leżał na podłodze przy lóźku a nie na posłaniu) wszystko go mega ekscytuje: spacer - mega ekscytacja wraca ze spaceru - mega ekscytacja żarcie sypie się do michy - mega ekscytacja ludzi wszelkiej masy, koloru, płci, srodka transportu (rower, auto, własne nogi) olewa po naszemu po niespałna dobie obserwacji to on miał za mało/za krótkie spacery być może byl bity bo jak Grem. coś robił w kuchni z nim i podniósł ręke gwałtowsniej to się skulił na chwilę obecna to tyle jutro jak pisalismy jedziemy do weta z dalszymi ogłoszeniami bym się wstrzymała na jakiś czas w tej chwili to nie jest całkiem bezproblemowy pies którego można z czystym sumieniem oddac chyba, że trafi się dom, który będzie chciał znim pracowac a nie mu odpuści bo na dobre mu to nie wyjdzie
  15. [quote name='gusia0106']Podstawowe, tak bym chciała wiedzieć (m.in. przed kastracją ) czy wszystko gra[/QUOTE] oka doka w końcu jak jeszcze niekastrowany to warto wiedzieć czy zdrowy ;)
  16. [quote name='gusia0106']Hm...mi się wydawało, że nie jest. Chudy w sensie ale co profesjonalny ogląd to profesjonalny ogląd. Tak jak Ci pisałam Gosia, jeśli możecie to go jutro zważcie, odrobaczcie i krew do badania. Senk ju :)[/QUOTE] ja go jeszcze nie obmacywałam bo jak pisałam zafiprexowaliśmy go a poza tym za bardzo się ekscytował, żeby zasłuzyc sobie na pieszczoty w końcu mamy go wyprowadzić na psy ;) ale żebra mu pod tym futrem czuć chociaż może ja się nie zman i owczarki tak mają? fiprex okazał się strzałem w 10 bo już mu jeden kleszcz odleciał mam nadzieję, ze innych nie ma jakby miał to grem. przy czesaniu by wymacał więc pewnie i dostałabym o tym inf "on-line" ;) krew to jakis ful wypas czy podstawowe?
  17. [quote name='gusia0106']I wszystko jasne :)[/QUOTE] dokładnie wczoraj po wcześniejszym uzgodnieniu z gusią, zabralismy Romeo z hotelu, jest u nas DT za zwrot większych wydatków (karma, wet) a dzisiaj Gremlin został z nim w domu a ja mam w pracy relację on line: [QUOTE]wiesz... jemu przydałoby się przytyć... [/QUOTE] [QUOTE]kundel grzecznie leżakuje, dwa razy go czesałem... masakrycznie dużo futra. On jest przeraźliwie chudy :shake: aż mnie zastanawia, taki chudy, a tyle siły ma on nie jest chudy jak Nika, on jest chudy jak niedożywiony [/QUOTE] [QUOTE]na szuranie (na dole) nie reaguje, na wiercenie też nie reaguje tylko od czasu do czasu sobie głośno westchnie [/QUOTE] i tak od rana ;) łacznie z relacja że podczas Gremlinowych zakupów Romeo zostawiony sam w domu na jakies 15-30 min nic nie zniszczył na wszelki wypadek wcześniej pochowalismy co nowsze buty do szafy a na pożarcie zostawilismy same niewyjściowe ;) później jeszcze wam zrelacjonuje to co juz sie gusi na maila uzewnętrzniłam z kwestii formalnych: z Romeo dostaliśmy poł worka karmy - brit adult jakies 7-8 kg i resztę pieniązków za hotelowanie ale finansami Romeo zajmuje się gusia , prawda? jutro jedziemy na przegląd do weta a Romeo pomimo że ciut śmierdzi to jedak nie śmierdzi groszem (* [I]Nika [/I]to suczka owczarkowata znajomych * [I]szuranie (na dole)[/I] - sąsiedzi kończą generalny remont mieszkania pod nami)
  18. [CENTER][IMG]http://pkzui.com/t/romeo/07.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/06.jpg[/IMG][/CENTER]
  19. a ku ku :) [CENTER][IMG]http://pkzui.com/t/romeo/01.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/02.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/03.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/04.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/05.jpg[/IMG][/CENTER]
  20. [quote name='mgro']Czy można wycofać z bazarku fant już po rozpoczęciu bazarku? Fantu nikt nie licytował jeszcze.[/QUOTE] myślę, że tak kiedyś obtłuk mi się jeden z kubeczków wystawianych na bazarek wiec go wycofalam bo wziął i się uszkodził
  21. [quote name='panbazyl']to ja się już sama banuję ;) Bo choć mam różne tytuly naukowe pzred nazwiskiem (jak najbardziej na kierunku humanistycznym zdobyte latami nauki) to literówki i czasem jakieś drobne pomyłki mi się trafiają. To ludzkie się mylić - nawet mój komputer też jest omylny (kiedyś podkreślil mi wyraz "barwinek" i jak chciałam aby pokazał jak powinno się prawidłowo pisac to słowo to dał mi takie coś "bar winek"..... hmmm ) i specjalnie zostawiląm tu kilka literówek które po prostu robię bardzo często. bądźmy trochę wyrozumiali dla innych.[/QUOTE] moja diagnoza: twoj komputer ma szybsze z niż r na klawiaturze moj też tak ma ale mój ma jeszcze e dużo szybsze niż i ;) no i ten niesubordynowany control, często wciska się nie wtedy kiedy trzeba ;)
  22. [quote name='inga.mm']Kajam się z całego serca. Moja wina - umknęło mi. Przepraszam bardzo!!!!![/QUOTE] uff, moge oddębiec ;)
  23. [quote name='inga.mm']zechciej podać w którym poście. Możliwe, że przeoczyłam.[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/215488-Skatowana-i-podpalona-szuczka-Pestka-Reportaż-Telewizji-Polskiej-Pestka-ma-dom/page49"]1208 - klik[/URL] lub we wczesniejszym moim poscie jak klikniesz w napis "tutaj, kilka stron wczesniej" mam nadzieję, ze to o te inf chodziło bo trochę "zdębiałam" czytając twój post bo nie bardzo wiedzialam o co chodzi
  24. [quote name='_ogonek_'] BAZARKI OGŁOSZENIOWE. Też ubolewam nad faktem braku wielu osób, które ogłaszałyby darmowo, niestety. (...) czasami 2-3 stronki pokroju gumtree czy tablicy wystarczą, naprawdę ;)[/quote] też jestem zdania, że wystarczą najbardziej chodliwe portale swojego czasu fundacyjne psy ogłaszłam namiętnie chyba na 5 portalach a z braku czasu (i chęci) korzystam z bazarków ogłoszeniowych [quote name='_ogonek_'] 3 x , przykro mi że niestety tak to wygląda :(, jeśli cię to zainteresuje, w mojej sygnaturce jest wątek szczurków.[/quote] wiem, że jest wątek szczurków na dogo i naprawdę nie mam nic przeciwko bazarkowaniu na inne zwierzaki ale dziwi mnie iż po mojej uważam, grzecznej sugestii, nie zostało to zamienione w pierwszym poście a potem jak dojdzie co do czego to bedzie, że rozpętałam aferę bo jestem przeciwna szczurkom ;) [quote name='bric-a-brac'][IMG]http://i159.photobucket.com/albums/t146/AngelInwaiting_2007/PurpleGlitterHearts.gif[/IMG]Ewciu, dziewczyny mają rację, rób swoje! Jesteś jedyna w swoim rodzaju na dogo, a Twoje posty są charakterystyczne i pełne serca.[/QUOTE] z ciekawości weszłam sobie na bazarek Ewy i fakt gifów co niemiara (z czego Ewa jest znana ) ale jest cena i kto za ile kupił i że wysłane itd a jest wiele bazarków w których brakuje takich inf osobiście wole czarno na białym wszystko ale pomijają preferencje kolorystyczne wydaje mi sie, że najważniejsza jest rzetelnośc rozliczeń a czy w miedzyszacie jest 18 gifów czy nie ma ani jednego tak, ze nie idzie nawet rozróżnić gdzie zaczyna się jeden fant a gdzie kończy inny to jest rzeczą drugorzędną to samo się tyczy rozliczeń na watkach wydaje mi się,że nie byłoby całej u Gisic gdyby BDT przekształciło sie na DT za zwrot kosztów wtedy ludzie wiedzieliby na co potzrebne sa pieniądze wyciąganie psów na siebie ze schronu rozumiem jak najbardziej bo czasami inaczej się nie da i ta część afery jest moim zdaniem sztucznie rozdmuchana sama ostatnio byłam DT dla suni zgarniętej z ulicy rozumując tak jak niektórzy, skoro zgarnęłam ją osobiście z ulicy a nie na czyjąś prośbę to była ona moim psem a nie psem w DT mało tego skoro tz zaczipował ją na siebie (bo mam takie zboczenie z czipowaniem ;)) to już wogóle jest nasza i niczyja inna ale ona była u nas na DT i na początku wątku są wszystkie wydatki wet jakie na nią ponieśliśmy (jedzenia jej nie wliczaliśmy do wydatków, bo taka była nasz wola, ze tak to ujmę) i fakt nie ma tam skanów faktur ale w momencie gdyby pojawiła się taka potrzeba jestem w stanie wszystkie wydatki udokumentować, bo faktury zarówno za jedzenie jak i za wizyty wet posiadamy (nie zrobiłam tego bo wpłat na sunię miałam całą jedną ;)) [quote name='ludwa'] A tak w ogóle, to ma najbardziej przeszkadzają w czytaniu błędy ortograficzne. Proponuję to zgłosić do moda i zawrzeć w regulaminie. Niektórzy wyciągną z tego pożytek na przyszłość przynajmniej:) Rozwiniecie temat?[/QUOTE] gdybyś wspomniała o literówka to jako pierwsza zgłosiłabym się do moda o zabanowanie jakoś tak mi zawsze wychodzi że e mam szybsze od i na klawiaturze ;) i potem musze sama siebie z 5 razy poprawiać ;) [quote name='gosia2313']Nie, Pianka wyraźnie napisała : [B] wszystkie bazarki zostają zamknięte i proszę nie zakładać żadnych bazarków na Agre, wszystkie będą usuwane.[/B][/QUOTE] myślę, że gdyby Gisic rozliczyła się z wydatków licząc nawet ogólnie, że karmy poszło tyle i tyle w miesiącu plus tyle i tyle na smaki i prosiłaby tylko o zwrot poniesionych kosztów to nie byłoby problemu z robieniem bazarków myślę, ze sięgając wstecz na max 2 tyg i robiąc szacunkowe zestawienie kosztów można to odtworzyć niefortunnie się w tym przypadku stało, że DT zmieniło się samo w PDT na zasadach hotelowania a nie na PDT za zwrot kosztów [quote name='LadyS']A raczej - nie ma takiego, który by nie został ;) [B]To tylko forum, trzeba mieć do niego dystans i robić to, co uważa sie za słuszne[/B] ;)[/QUOTE] amen ;)
  25. [quote name='inga.mm']Super, że ma dom, tylko niesmak zostaje, że osoby, które zaangażowały się we wszelkiego rodzaju pomoc nawet nie zostały poinformowane, że już wszystko w porządku.[/QUOTE] inga [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/215488-Skatowana-i-podpalona-szuczka-Pestka-Reportaż-Telewizji-Polskiej-Pestka-ma-dom/page49"]tutaj, kilka stron wcześniej[/URL] Biafra pisała, że Pestka ma swój dom nie wiem jakiego rodzaju inf o tym, że wszystko w porządku oczekujesz ? Biafra bardzo rzadko pisze na dogo, ale wynika to li tylko z ogromu zwierząt i pracy która trzeba przy nich wykonać
×
×
  • Create New...