Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. normalnie marudzisz jakbys nie chciała się go pozbyć ;)
  2. [quote name='ludwa']ale z wyglądu kaukaza nie uwidzisz[/QUOTE] tonący brzytwy się chwyta ;) może akurat kogoś zauroczy samo słowo kaukaz a nie będzie miał przełożenia na obraz i myk - dom gotowy nieświadomy bo nieświadomy ale zawsze dom ;)
  3. się rozpisałam i mi wcieło nic to lecimy jeszcze raz juz trzeci ;) [quote name='obraczus87']Fred- mały, kieszonkowy piesek :evil_lol:[/QUOTE] tak, takie tycie tycie maleństwo żeby pobudzić wasze szare komórki do ostatniego tegorocznego wysiłku podpowiem wam iż wymiar płytek to 40x40 cm ;) [quote name='obraczus87'] Poprosiłam Kundelkową o małą pomoc w spłacie długu. EDIT: Poproszę o nr konta. Fred dostanie z Kundelkowej 250zł na spłatę weta.[/QUOTE] Marta, nie wiem jak Ci dziękować :) z nieba nam spadasz dziękujemy :) zwłaszcze, że Fred uraczył nas dzisiaj kilkoma nadprogramowymi wydziamganymi spacerami okraszonymi a jakżeby inaczej - sraczką :shake: opis konsystencji, zapach oraz wszelkie pozostałe wątpliwe walory Fredowego dzieła - taktownie pominę :evil_lol: w tzw miedzyspaceroczasie, gdy moje szare komórki owiało świeże wiosenne powietrze śmigiem migiem poleciałam do apteki i tym sposobem z kolejnego spaceru wróciliśmy bogatsi o próbkę tego czym dzisiaj wyjątkowo ochoczo dzieli się Fred z naturalnym środowiskiem ;) obstawiamy dwie opcje: 1. wczorajszy duży smak (jeszcze nie penis ale już niedługo bo za dużo smaków już nam nie zostało ;) więc niebawam przyjdzie kryska na peniska ;)) 2. uboczna reakcja na fajerwerki bo nie wiem jak u Was ale ja tutaj się czuję jakbym była conajmniej w Nowej Zelandii czy innym Tongo gdzie świętowanie Nowego Roku rozpoczeło się w południe naszego czasu ja wiedzialam, że się wynieśliśmy na kraniec stolycy ale nie sądziłam, że aż kutwa tak daleko ;) trzeciej opcji - czyli [I]chugowieco [/I]póki co nie bierzemy pod uwagę ;) zaplikowaliśmy Fredowi laremid czyli kolejny sprint do apteki się odbył w tym celu i tymczasem Fredzicho sobie śpi co jakiś czas groźnie powarkując na jełopów, co im sie od nadmiaru metanolu czas we łbie poprzestawiał i walą fajerwerkami jakby aborygenami byli :wallbash: :wallbash: także [B]Happy [I]kutwa[/I] New Year[/B] :BIG: w nagrodę dla cierpliwych co przebrneli przez mój przydługi post filmik z Fredem i widzilną ręką Gremilna ;) [video=youtube;cntgALB7kwA]http://www.youtube.com/watch?v=cntgALB7kwA&feature=youtu.be[/video] btw. okropny jest Gremlin co? skrawka mięsa psu załuje ;)
  4. [quote name='ludwa']Dżambo jako leniwiec był już ogłaszany. Nie podziałało:)[/QUOTE] sznyżło kaukaz ?
  5. [quote name='xcat']rozumiem :) W sumie nawet bardziej podoba mi się opcja, że to ktoś inny ogarnia finanse, a ja tylko wysyłam. Nie chciałabym wysyłać komuś fantów, bo to oznacza dodatkowe koszta. Mam sporo ciuchów, więc wysyłka kosztowałaby ok. 30zł. Te pieniądze mogłyby pójść na psiaki.[/QUOTE] to smigaj na watek psiaka i się dogaduj :) przy wysyłaniu fantów do kogoś (chodzi o całość przed wystawieniem bazarku) istnieje jeszcze ryzyko że ktoś zostanie z niesprzedanymi fantami i wtedy jest niezręcznie ;)
  6. jak al capone ;) a przynajmniej mi się tak skojarzyło ;) [IMG]http://images10.fotosik.pl/3111/2b6983a3fc6146ccmed.jpg[/IMG]
  7. [quote name='ludwa']Dżambo też czasem bryka. Głównie jednak spędza czas obmyślając jak oszczędzać w ruchach:)[/QUOTE] nie dość że sznyżeł to jeszcze zmieszany z kaukazikiem ty to masz szczęście :evil_lol: wiesz na ile teraz sposobów możesz ogłaszać dzambodzeta? a ja ? ja mam tylko mix kaukaza z [I]chugowieczym[/I] ;) chyba z pandą albo innym leniwcem
  8. [quote name='xcat']i wtedy samemu zakłada się bazarek? Zrobiłam porządki i mam trochę ciuchów, które miałam na sobie zaledwie kilka razy. Trzeba dogadać się najpierw z autorem wątku czy dopiero po aukcji przekazać piniądzę?[/QUOTE] to juz jak wam wygodnie i jak sie umówicie ze swojej perspektywy mogę powiedziec ze łatwiej jest jak osoba prowadząca bazarek dysponuje fantami bo i z rozliczeniem i z wysyłką prościej jednakże (bez urazy) patrząc że masz tylko dwa posty wiarygodniej by było jakby pieniążki nie szły na twoje konto a np od razu do osoby prowadzącej watek psa/jego finanse a potem dana os przekazałaby Ci pieniązki za wysyłkę (jeśli możesz te kilkanaście/kilkadziesiąt zł na wysyłkę wyłożyć ze swoich) niestety było i ciągle się zdarzają przekręty na dogo stąd to moje ograniczone zaufanie do osób powiedzmy "nieznanych/nowych" (chociaż nie ma reguły bo przysłowiowej du*y zdarzało się że dawali starzy i powszechnie znani użyszkodnicy dogo) to tak z mojego punktu widzenia zawsze komuś chętnemu możesz wysłać fanty
  9. [quote name='ludwa']i nie próbuj, bo mógłby się ożywić:) Fajny jest baaaardzo. Ja lubię miśki. Ale charakterologicznie, to [B]on chyba z Dżambem są rodzeństwem, wiesz[/B]?[/QUOTE] no cos ty :evil_lol: na pewno zbyt pochopnie wyciagnełaś wnioski ze zdjęć przeciez u niego na wątku jest filmik jak ... bryka :evil_lol:
  10. [quote name='ludwa']a ja raczej o tym ułożeniu myślałam, ew pynio w górze;) [/QUOTE] fajny jest, co? myślisz, że ci teraz oglądalność wątku skoczy jak sobie zdjęcie porządnego psa wstawiłas? :diabloti: btw ten rozstaw tez ma słuszny aczkolwiek nie próbowalam mu tam stawać ;)
  11. może jak wstawię zdjęcie to się ktoś ujawni ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img35/1443/fredsc.jpg[/IMG] edit zobaczcie jaki z Fredzia niepozorny kompaktowy psiak ;) [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2104/20121230232441.jpg[/IMG]
  12. [quote name='ludwa']tutaj wszystkie tylko o jajkach. A ja o przednich łapach myślałam i w życiu by mi do głowy nie przyszło, że między tymi właśnie jajka mogą leżeć:))))) Swoją drogą. Po jajkach może niewielka strata ale nie wiem czy jak byś stopę straciła, to też by było wesoło:) Ja bym jednak nie odważyła się mu na jajka deptać[/QUOTE] zobrazuję Ci zatem mój tok rozumowania ;) czyli patrz obrazek poniżej [IMG]http://imageshack.us/a/img585/2479/fredq.jpg[/IMG]
  13. [quote name='mysza 1']A Milka? Przecież to molos :) Jak rzucałam ciasteczka to na 15 udawało jej się załapać 2, resztę zgarniał Kropek ekspres. [B]Ona ma ruchy typowe dla wielkopsów, nieśpieszne[/B] ;)[/QUOTE] idealne określenie :)
  14. [quote name='ludwa']o ile pomiędzy pysio nie leży:) A ja bym wolała jednak nic mu nie nadepnąć[/QUOTE] jeśli już coś między łapami to nie pysio takie cielsko się tak nie wygnie ;) a jajek niet więc nawet gdyby to wielkiej szkody nie będzie ;)
  15. [quote name='ludwa'] Ale więcej do obejścia wokół jak już zadek rozłoży w przejściu:)))[/QUOTE] ale rozstaw łap na tyle duży że można stanąc pomiędzy prawie jak u jamnika tyle ze się schylać do głaskania nie trzeba ;)
  16. [quote name='sambo_os1']Coraz to większe rozmiary ;)[/QUOTE] koniec roku sie zbliza, człowiek młodszy sie nie roboi do kaukaza sie schylac przynajmniej do głaskania nie musze ;)
  17. ja mogę kaukazika dorzucić ;) bo niekomunikatywny jest i dupy nie chce posunąc jak żre w kuchni i wejść nie można ;)
  18. [quote name='Maupa4']Boszeee ... pewnie że tak :multi: I jeszcze potrafię przebierac ich tak długo aż bedzie wszystkim wszystko pojedynczo i "w kupie" ... pasowac :grins: Co prawda nie zawsze się udaje ... :roll: Krągłe w ... bałwanach ... Debiska ma takie "same" tylko ... niebieskie ...[/QUOTE] dlatego ja lubię psy z długim włosem gdzie nikt im w obroże nie zagląda ;) jedna obroża od lat tylko pokurczowi musielismy inszą kupić bo za mała była do obroży po Michale ;) te zdjęcia z maskotkami to hmm... normalnie psy mordercy .... maskotek :evil_lol:
  19. [quote name='Szarotka']Napisz w tytule ile brakuje. Narazie niestety do stycznia nie moge pomoc.[/QUOTE] [quote name='ostatniaszansa']No co poprzedrzeźniać nie może :) :) umieściłam zdjęcia Freda na fb na naszej OS stronie, że szuka domu ,odpowiedzialnych opiekunów i jest na dt . Może zrobić mu wydarzenie ? Tylko poprosze o wszystko o Fredzie -lenicówcu wszechno i co mu dolega , co trzeba podawac i takie tam oraz wszelkie namiary na wpłaty . chyba warto spróbować ? Ewa[/QUOTE] od razu lojelnie ostrzegam, że Fred jest fenomenalny i dom naprawdę musi być wyjątkowy inaczej go nie oddamy i tyle żadne na podwórze do budy itd ja wiem, że on by sobie poradził i wogóle ale on się młodszy nie robi i nie będziemy psa [I]w sile wieku[/I] (powiedzmy ;) ) wywalać z ciepłego mieszkania na dwór do budy nie i już ! zwłaszcza, że Fred naprawdę fajnie się zaklimatyzował w mieszkaniu w bloku :) Fred jest generalnie zdrowy po rewolucjach z kupą i pasożytem i wcześniejszych przejściach z kuleniem teraz jest ok i oby tak zostało :) ponieważ jak do nas przybył to kulał - co w pierwszej chwili zwaliliśmy na wagę, wiek czyli że mu po prostu siadają stawy dlatego dostał suplement na stawy, zasponsorowany przez Ziutkę, i to dostaje codziennie i raczej nie będziemy z tego rezygnować te co mamy to się nam na dniach skończą :( co do pozostałych wydatków na Freda wór karmy - ok 100 zł wystarcza mu na miesiac do tego ryż plus kurczak sam ryż to wydatek rzędy 30-40 zł miesiącznie Fred ma mieszany ryz z kurakiem z suchym czyli miesiecznie ok 150-200 zł samo żarcie ale to mnie tak nie przeraża jak to, że zaraz upomną się z banku o 450 zł za weta :( nie napiszę, że to dług Freda bo u weta jest zapłacone tyle że kredytówką :shake: więc jakby ktoś robił Fredowi wydarzenie to tak, wpłaty jak najbardziej na Fundację "Zwierzę nie jest rzeczą" z dopiskiem [B]Fred[/B], żeby Iza mogła wpłaty na niego zidentyfikować wśród innych wpłat natomiast jeśli ktoś z dogo chciałby nam pomóc z opłatami za wizyty Freda u weta - konto podam na pw podsumowując [B]na chwilę obecną poszukujemy chętnych do dorzucenia się: na preparat na stawy - 63 zł z wysyłką i na wór karmy - 95-100 zł na załatanie wetowego debetu - 443 zł [/B] jesli chodzi o karmę i preparaty chętnei podamy adres do wysyłki :) dzisiaj Fredzioch wrócił do mnie i normalnie podszedł tak całkiem całkiem podszedł do mnie się przywitac nie tak jak jest normalnie, zego wołamy a on sie zatrzymuje ok metra przed nami i tyle tylko podszedł tak całkiem, ze mnei swoim nochalem dotknął :) też za nim tęskniłam ;) dlatego zabieram go na nocny spacer :) edit. nie mogę zmienić tytułu wątku, musze poprosić moda zmienił mi sie tylko tytul pierwszego postu, na taki FRED wrócił z adopcji :( w DT zbiera na karmę! 200 zł/m-c. BACA za TM
  20. [quote name='Ziutka']Już Ci pisze pw gdzie się podziewałam (nie bede zaśmiecać wątku ;) )[/QUOTE] tajemnica poliszynela na dogo ;) mycha urocze te Twoje pokurcze ;)
  21. [quote name='Ziutka']To jeszcze go nie odignorowałaś ? ;)[/QUOTE] nie nie czułam takiej potrzeby :D ale teraz jestem zmuszona zeby wiedziec o co cho ;) ale to chyba juz jutro, dzisiaj mi sie juz nie chce ;)
  22. o masz zeby waszą konwersację przeczytać będę musiała odignorwać gremlina
  23. dzisiaj Fredzo był u weta na doszczepieniu zapłaciliśmy 63 zł z bazarku na miau dla Freda uzbierało się 120 zł tym samym saldo Freda przestawia sie następująco: Wydatki: 220 zł - transport 35 zł - szczepienie p/wściekliżnie (bierzemy na siebie bo nie mam paragonu, wzięło i wcieło ) 70 zl - 12 kg karmy 63 zł - preparaty na stawy z wysyłką (2012.11.12) 144 zł - wizyta wet 2012.11.15 12,99 zł - Opokan na stawy 17,94 zł - ryż w tesco 12,40 zł - apteka (2012.11.26) (Borasol + wata) 95 zł - karma 15 kg (2012.12.03) (skan - klik) 42,90 zł - ryż w tesco 104 zł - badanie krwi i kupy 132 zł - wizyta wet i tabletki (skan - klik) 33,90 - apteka (skan - klik) 63 zł - wet - doszczepienie Suma wydatków: 1046,13 zł Wpływy: 55 zł - Ziutka 35 zł - Gremlin 160 zł - Ziutka 50 zł - mmmonika 120 zł - bazarek na miau Suma wpływów: 420 zł [B]Stan konta Freda: [COLOR="#FF0000"]- 626,13 zł[/COLOR][/B] czyli podsumowując jestesmy w d*pie a zwłaszcza ja, bo zdaje się ze w styczniu zaczną ściągać mi kredytówkę za weta mam nadzieję, ze następa wizyta u weta to za rok na szczepienie już będzie dzisiajsza wizyta wet będzie na zbiorczej fakturze dodatkowo grem mnie dobił bo mówił, ze jak wczoraj łazili z Fredem nocą pod lasem to widzieli królika niestety nie dał do siebie podejść pewnie przez Freda dzisiaj go nie widzieliśmy jak kutwa można wyjebać w takie mrozy królika w lesie ???
  24. wklejam brakujące faktury/paragony za karmę: 95 zł [IMG]http://imageshack.us/a/img600/6223/fra20121206karma.png[/IMG] za ostatnia wizytę wet - 132 zł i wizyta w aptece - 33,90 zł [IMG]http://imageshack.us/a/img62/9615/fra20121212wet.png[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img855/4340/fra20121212apteka.png[/IMG]
  25. [quote name='APSA'] Fb to zawsze większa szansa (tylko mnie tam nie ma).[/QUOTE] znaczy nie istniejesz ;)
×
×
  • Create New...