Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. [url]http://i41.tinypic.com/6z8zk5.jpg[/url] Super zdjęcie! :loveu: Meg jaka uśmiechnięta :lol:.
  2. [IMG]http://i40.tinypic.com/2jfx36a.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/339ht85.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2w2572h.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/r8azqh.jpg[/IMG] Takie resztki śniegu mamy :lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/5pg40p.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i43.tinypic.com/15czucz.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/vse14m.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/21l4im0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/ri89qo.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/33b38kl.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i44.tinypic.com/2ceoyuq.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2h3ziqg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2hdcexe.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2v33jft.jpg[/IMG]
  5. Uwaga! Mam aparat i nie zawaham się go użyć :diabloti:. Czyli innymi słowy - niedługo będą normalne zdjęcia! :multi:
  6. [quote name='Kinga&Wenka']U mnie żaden avatar ( czy to wgrywany z komputera, czy to wgrywany z serwera) nie chce się załadować ... ;-) [URL]http://i41.tinypic.com/2i6fb60.jpg[/URL] ID z QT?[/quote] Tak ;). [SIZE=1] + 10 znaków.[/SIZE]
  7. [quote name='Czarna_Owieczka']Nie tylko ja mam taki problem, ale też więcej użytkowników. Ładując avatar z komputera czy hostingu albo się załaduje i po jakimś czasie znika, albo wyskakuje bład ;)[/quote] W ogóle to na Dogo ostatnio się tych różnych błędów sporo namnożyło :shake:.
  8. [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Album6/IMG_5323.jpg?t=1235841716[/url] Jaka zapatrzona :). Fajny bannerek Ci wyszedł ;).
  9. [quote name='deer_1987']a kiedy foty nowe? :D Avatar nie moze byc ruchomy na dogo...[/quote] Nie wiem, postaram się niedługo jakieś zrobić ;). Myślałam, że w piątek pójdę z pendrivem do koleżanki, żeby sobie zgrać od niej kilka zdjęć, które ona robiła, przy okazji miałam zrobić jej zdjęcia, bo chciała, żebym jej przerobiła, więc mogłabym jeszcze cyknąć kilka zdjęć Tośce, ale koleżance wyskoczył wyjazd do Warszawy. Avatary mogą, tylko sygnatury/bannery w podpisach nie ;). [quote name='Czarna_Owieczka']Fajny avek, ale ostatnio jest problem z avami, że po załadowaniu nie pojawiają sie. U mnie było ok póki nie zmieniłam :roll: deer avatary moga być ruchome.[/quote] A stosowałaś się do zalezeń Vectry? Pisała w jednym z tematów w administracji, co zrobić, żeby avatar nie znikał. Mój jest za ciężki pewnie dlatego, że to nieco bardziej złożona animacja :lol:.
  10. Rozkoszny malec :loveu:. Czekamy na więcej zdjęć ;).
  11. Illusion

    agentka 007! ;)

    [url]http://img23.imageshack.us/img23/9498/dsc07071.jpg[/url] Zawodowy piłkołapacz w akcji :cool3:. Pokazałabyś jakiś filmik z włażeniem na ścianę :razz:, ja próbuję pokazać Tosi, że ma zadek, ale jakoś nie bardzo mi to wychodzi :lol:.
  12. Gratuluję 300 strony! ;) Bardzo fajne to wspólne zdjęcie :loveu:.
  13. Illusion

    Ares...

    [url]http://s1.fothost.pl/upload/09/09/a2711cbb.jpg[/url] Urodzony model, nawet uśmiecha się do zdjęć :evil_lol:.
  14. Świetne psiaki! :) Spacer w takiej gromadzie na pewno był bardzo udany.
  15. Jagnię i lew :cool3:. Pierwsze zmagania ze słownikami :lol: [URL="http://tinypic.com/player.php?v=2ptcwts&s=5"]Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/URL] [IMG]http://i44.tinypic.com/x1lkih.gif[/IMG] Taki avatar sobie zrobiłam, ale nie wchodzi na DGM, bo za ciężki :mad:.
  16. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :multi::drinking: :laola:
  17. Witamy :multi:.
  18. Młody ma już na koncie kawałek szafki brata koleżanki, ale co poradzić, nudzi się szczylowi, to pożera meble :lol:. [quote name='Justys95']Mmm, słodziutki :loveu: Jakoś nigdy nie przepadałam za buldogami ang., ale po wystawie kieleckiej stwierdzam, że to z charakteru super psiaki :loveu: Jeszcze gdyby z wyglądu mi się podobały...:lol: Bo małe buldożki zawsze są słodziutkie :p[/quote] Ja bym chciała po prostu bardziej żywiołowego psa :cool3:. [quote name='Sarah']Słodziusi :loveu: Twojej koleżanki? Rasowy? :cool1: Jacie, ja też chcę takiego :loveu:[/quote] Jasne, że rasowy ;), może będę zabierać się z koleżanką na wystawy :lol:.
  19. [url]http://images46.fotosik.pl/68/bc7e82013267e489.jpg[/url] Świetne :lol:.
  20. BBeta, Olusia już mnie wyręczyła ;). Ja bym nie chciała buldoga angielskiego, te psy się dla mnie zdecydowanie nie nadają, ale jak każde inne są przecudowne :loveu:.
  21. Ślicznie ruda wygląda :loveu:. My niedługo też będziemy roczek oblewać :evil_lol:.
  22. [quote name='Martunia']Ale zaspy. :D Piękna. :loveu:[/quote] Dziękujemy :). Wrzucam resztę zdjęć maluszka :loveu:. [IMG]http://i44.tinypic.com/1tncw7.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2h5slc0.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2q04tfr.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/rs5v07.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/xf5fli.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Owczarkowa'][FONT=Century Gothic][SIZE=2]http://i44.tinypic.com/2rypxr8.jpg Fajnie te drzewa cztery za nią wyglądają :diabloti::diabloti: A Tosia jak zwykle śliczna :loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/SIZE][/FONT][/quote] Dziękuje :). [IMG]http://i44.tinypic.com/14b52u0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/4pw9qw.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/s41hq9.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/vsi2av.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2gtzs5x.jpg[/IMG]
  24. Dziękujemy :) Małe, bo większe z komórki wychodzą strasznie brzydkie, a te są znośne :eviltong:. Dzisiaj byłam u koleżanki, żeby zobaczyć Ceresa :loveu:, śliczny jest, siedziałam z nim ok. 2,5h i mam zdjęcia :cool3:.
×
×
  • Create New...