-
Posts
3420 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Illusion
-
[IMG]http://i43.tinypic.com/o02dtd.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/nmdgr9.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2qav3v9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/29awor8.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/dfenue.jpg[/IMG]
-
[quote name='gordonowa']tak, ostatnie super, wygląda, jakby się po tobie wspinała :)[/quote] [quote name='Pusiakowa']ostatnie swietne :D[/quote] [quote name='Martunia']Świetne zdjęcia. :loveu: [URL]http://i44.tinypic.com/mm7eo9.jpg[/URL] to jest boskie. :D[/quote] [quote name='Kibaa']Ojej. Swietne. ;* Tak, jakby się wspinała po Tobie. Genialne. <3 A cóż to za sztuczka?[/quote] Dziękuje :). Odbijanie od ciała ;). [quote name='deer_1987']Dalej widze jesienne zdjecia :P[/quote] Ważne, że są :eviltong:. [IMG]http://i43.tinypic.com/2cenq5x.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/o9iejp.jpg[/IMG] Mój pies jest dziwny :lol:. W domu już 9/10 piątek robi jedną łapą, a tu masz... [IMG]http://i39.tinypic.com/11aux3d.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/13ynt08.jpg[/IMG] Wiem, że niewyraźne, ale wyraz pyska mojego psa jest bezcenny :lol: [IMG]http://i44.tinypic.com/2zpnsed.jpg[/IMG]
-
BBeta bardzo dziękuje :). Zastanawiam się, czy za jakiś czas nie kupić jakieś obroży RD, bo niektóre z tych nowych wzorków są bardzo fajne, tylko rozmiary mi nie pasowały. Mamy biedronki lupine i to jest właśnie obroża dla średniaków i ma taką samą szerokość jak M RD, tylko nie wiem czy nie będzie za długa. No nic, najwyżej się sprzeda ;).
-
[quote name='gops']mam rd M i rogz M , lupina nie posiadam moge zrobic zdjecie ale popoludniu , moze byc?[/quote] Tak, dziękuje :).
-
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000011.jpg[/url] Ale fajny psiak :loveu:, nie widziałam jeszcze podobnego :cool3:. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/247608/00000001.jpg[/url] Meg ma we krwi nie tylko lisa, wiewiórkę, ale nawet shar - pei'a :lol:.
-
Mam pytanie, ma ktoś obroże RD M, rogz M i lupine M? Jeśli tak, to byłabym bardzo wdzięczna, jakby ktoś wrzucił fotkę z porównaniem zatrzasków w tych obrożach (fajnie by było, gdyby były trzy, ale jeśli się nie da, to chociaż RD z rogz/lupine, byle by rozmiary się zgadzały).
-
[quote name='Cambel&Megi']powtarzam się, ale [URL]http://i41.tinypic.com/1588o6q.jpg[/URL] [URL]http://i42.tinypic.com/2rcbuvp.jpg[/URL] ta Twoja Tosia jest OBŁĘDNA!!! :iloveyou: [URL]http://i40.tinypic.com/2lx8bp2.jpg[/URL] kolejna wiewiórka :grins: avataru nie widzę :(, za to banner (już tradycyjnie) super![/quote] Dziękujemy :). Może założymy jakiś klub posiadaczy psowiewiórek? :lol: Ja avataru teraz też nie widzę, zaraz wrzucę go ponownie. [quote name='Justys95']Łogun ucięłaś :placz: [URL]http://i44.tinypic.com/1zcn8fb.jpg[/URL] Śliczna panienka :loveu:[/quote] Kiedy ja nic nie ucinałam, on sam się schował :evil_lol:. Dziękuje :). [quote name='Pusiakowa']ja tylko mówie jak to wyglada :diabloti: [URL="http://1.1.1.5/bmi/i44.tinypic.com/mm7eo9.jpg"]http://i44.tinypic.com/mm7eo9.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: przeurocze :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękuje ;). [IMG]http://i39.tinypic.com/345bos4.jpg[/IMG]
-
Ja sądzę, że oni mieli po prostu za dużo pomysłów na ten nowy wzorek, więc postanowili je wszystkie ze sobą zlepić :evil_lol:.
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/2s9enhz.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/dyma10.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/1zcn8fb.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/9pq0pw.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/1z3qjps.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/27yddsg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/33tgeao.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/15cndb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/25jvcl1.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2nvscaq.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/15codb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/3485xmr.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1zya1c5.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2j5hs2r.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/mm7eo9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/kbf8z4.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2rcbuvp.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/17flmr.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2q3ynlz.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/n6repz.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pusiakowa']gwałcicielka drzew :diabloti:. i nowy avek :lol:[/quote] Jaka znowu gwałcicielka? :lol: Ona się po nim wspinała :eviltong:. Pokazywałam jej ręką, żeby łapy oparła o drzewo, a ona na nie wbiegła :lol:. [quote name='"Olusia"']Avek mistrzowski!! :loveu: Banner nawet ładny, ale zbyt prosty jak na Twoje zdolności. Jakoś nie przypadł mi do gustu ;-) [URL]http://i41.tinypic.com/1588o6q.jpg[/URL] Co za hipnotyzujące spojrzenie :loveu:[/quote] Dziękuje :). W bannerze coś mi nie pasuje, tylko nie bardzo wiem co... :hmmmm: W każdym bądź razie przez jakiś czas będzie tkwić w moim podpisie :). [IMG]http://i41.tinypic.com/2a3mtk.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/23kvgqh.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/1z5qd5w.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/b7z41w.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/fz9c7d.jpg[/IMG]
-
[URL]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy090.jpg[/URL] Jaki uśmiech :evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']U Was to jakas jesien chyba :P[/quote] Teraz może tak to wygląda, ale za niedługo wszystko będzie zielone :loveu:. [quote name='Cambel&Megi']!!!!! To RCookie robi boskie zdjęcia, a nie aparat!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękuje :oops:. [quote name='Pusiakowa']sliczna :loveu: chcialam ten sam cytat wziasc na mój przyszly banerek :eviltong: no a banerek super ;][/quote] Dziękuje :). [IMG]http://i41.tinypic.com/1588o6q.jpg[/IMG] Co można robić z drzewem? [IMG]http://i44.tinypic.com/5chqu1.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/4kjwxi.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2lx8bp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/294rt51.jpg[/IMG]
-
[url]http://i39.tinypic.com/9lct3m.jpg[/url] Kontakt pierwsza klasa :cool3:
-
[url]http://images44.fotosik.pl/93/ada26bd46a818082.jpg[/url] O kurcze, jaka ona uczona :cool3:
-
Widzieliście nowy wzorek lupine dla dużych psów? ;) [IMG]http://www.lupinepet.com/img/new_prod/1-845h.jpg[/IMG] [IMG]http://www.lupinepet.com/img/new_prod/84569.jpg[/IMG] Ten też jest chyba nowy, ale nie jestem pewna (dla średniaków) [IMG]http://www.lupinepet.com/img/new_prod/7-207.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/2qxnc7q.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2li7cx2.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/acdill.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/35k2y6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/auhaf8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/25zl8np.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2pts4tz.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/35co5sy.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/23uafdv.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/4ggjs0.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/x62hu.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2w7fia1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/n5od1v.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/epkaa9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/28s9d2p.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/etv883.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/bfn7h2.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/24y1u6o.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2ew3az6.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/33etwxu.jpg[/IMG]
-
Dziękujemy :). U nas śniegu już nie ma! :multi: Dziś na spacerze zauważyłyśmy stado boćków, mama naliczyła ich 10, ale ja na zdjęciu ujęłam tylko jednego :lol: [IMG]http://i43.tinypic.com/von12t.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/30x98ra.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/seomcy.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/29ej9ex.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/9hni3r.jpg[/IMG]