-
Posts
3420 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Illusion
-
Uff... obeszło się bez odłączania internetu :multi:. Odpoczywamy na pańci [IMG]http://i39.tinypic.com/1235fms.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1pedm0.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/97iutw.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/24c79tj.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/15i973l.jpg[/IMG]
-
Ja też chcę! :multi: Dianka chyba zadowolona ze swojego petstages'a :cool3:.
-
Tak, sama ;). Zaraz będą mi neta odłączać :placz:. Trzymajcie kciuki, żeby dało się go przywrócić :lol:.
-
[quote name='Bzikowa']No nie, nadal nie działa? Musisz być bardziej brutalna :evil_lol:[/quote] Aż tak nie mogę, bo szanse na nowy aparat spadną do zera :lol:. Mam kilka zdjęć z komórki, postaram się je dzisiaj wrzucić, o ile będzie taka możliwość, bo przez jakiś czas mogę nie mieć internetu :roll:. Dzisiaj dałam Tośce mniejsze pudełko i powoli załapuje, że tylne łapska też trzeba tam wsadzić. No i dziś odbyła się pierwsza lekcja, na której Toś zaczęła uczyć się ukłonu :cool3:. Myli jej się trochę z turlaniem, bo wykonuję trochę podobny gest i nie bardzo wiem na co go zamienić :hmmmm:.
-
[URL]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/IMG_3051.jpg[/URL] Uważaj, bo niedługo sama nauczy się kran odkręcać :evil_lol:.
-
[quote name='Owczarkowa'][CENTER] Co będziesz kupowała? :diabloti: [/CENTER] [/quote] Karmę, zabawki, przysmaki - to w animalii. W kakadu zamierzam kupić nowy ID, jakąś zabawkę, przysmaki i puszki ;). W planach mam jeszcze jedną obrożę, ale jakoś mi z tym nie śpieszno i albo kupię w takim sklepie, gdzie mają tanie rogzy, albo pojadę do zwykłego sklepu. [quote name='Owczarkowa'][CENTER] ps. super avatar masz :loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] Dzięki :). Z aparatem jednak się nie udało, zmieniło się jedynie tyle, że jest bardziej porysowany niż był :lol:.
-
Dziękuje ;). Hmm... to chyba RD S byłoby dobre :cool3:. M chyba i tak byłaby za duża, na stronie jest napisane, że minimalny zakres obwodu szyi wynosi 30cm, a Tośka nosi obroże o długości 25cm.
-
[URL]http://img405.imageshack.us/img405/6136/tusie006tg1.jpg[/URL] Jaki uśmiechnięty :).
-
Ja u swojej sucz też planuję ciachanie w tym roku :multi:.
-
[quote name='Rottie'] Pierwszy i ostatni raz :evil_lol: Planujesz sterylkę? ;) [quote name='Rottie'] A z newsów to przechodzimy za dwa tygodnie do grupy psów starszych na szkoleniu :multi: W takim razie życzę powodzenia i sukcesów szkoleniowych :). http://img142.imageshack.us/img142/5692/44769934xn5.jpg Jaki grzeczniutki pieseczek :evil_lol:
-
[quote name='Pusiakowa']to zdrówka! :cool3: ja tez mam straaszny katar :shake: a jutro do szkoly a we wtorek testy :placz:[/quote] I właśnie w takich momentach strasznie cieszę się, że mam ferie :diabloti:. [quote name='Bzikowa']Nowa nazwa galerii mnie zabiła :evil_lol: A teraz sio naprawiać aparat! Jak mój się buntuje to działa perswazja 'uderzeniowa' :diabloti: no ale mój to zwykły cyfrowy fotoidiota ;) Życzymy zdrówka ![/quote] Coś mi się wydaje, że zafunduję mu ponowną terapię wstrząsową :lol:. [quote name='Martunia']Ogółem teraz jest jakaś epidemia, kilka dogomaniaków choruje, z mojej szkoły też dużo osób jest chorych... Na próbnym dyskwalifikacja? :-o I za taką rzecz? Oni chyba powariowali. :lol:[/quote] Pilnowała ich moja nauczycielka od niemieckiego, więc taka akcja z jej udziałem była do przewidzenia. [quote name='psiulka']Hej. :cool3: Dawno mnie nie było, więc trzeba nadrobić zaległości. Tośkowa bluza świetna, super w niej wygląda! :loveu: Szkoda, że zepsuł Ci się aparat, mam nadzieję, że szybko wykombinujesz jakiś nowy. :razz:[/quote] Dawno to mało powiedziane :eviltong:. Jak aparat się nie naprawi to najwyżej będę filmiki dawać :lol:. Tośce chyba powoli cieczka się kończy :multi:. Już skompletowałam sobie koszyk w animalii i zrobiłam listę zakupów w Kakadu :evil_lol:.
-
[URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm126/ola-art/Diana/DSC_2344.jpg[/URL] Śliczny pycholek :loveu:
-
Wielkie dzięki za zdjęcia ;). Skoro na Twojej psicy ten zatrzask w M wygląda topornie, to na mojej pewnie tym bardziej, bo wydaje mi się, że Tośka jest chyba od niej mniejsza. A mogłabyś pokazać RD S na swojej suczce?
-
[quote name='Chefrenek']Napisz tam to Ci powiedzą.;)[/quote] No i chyba tak właśnie zrobię, dzięki :).
-
[quote name='Martunia']Ojj, kolejna chora... Szybkiego powrotu do zdrowia. ;)[/quote] Dziękuję :). U mnie w szkole strasznie dużo osób choruje, kilku uczniów z mojej klasy do szkoły przychodziło tylko na egzaminy. A co do egzaminów, to na próbnym z angielskiego dwie osoby zostały "zdyskwalifikowane" :crazyeye:. Koleżanka mówiła mi, że z jej grupy byliby wszyscy, bo podała koledze chusteczkę, a ktoś zaczął się drzeć, że to ściąga :lol:. [quote name='Kinguska']No i na ferie się rozłożyłaś...[/quote] Ferie trwają dwa tygodnie, a do tego czasu na pewno się wykuruję :). [quote name='groszek83']Prosze mi tu kijem nie machać:eviltong: Nigdy mnie zatoki nie bolały ale podobno nie ma czego zazdrościć:roll:[/quote] Nie ma czego zazdrościć niezależnie co boli, bo chyba nie ma bólu, który zaliczałby się do przyjemnych odczuć :lol:. [quote name='Justys95']Ej, a mi to nawet dzień dobry nie powiecie, pfff... :obrazic:[/quote] Dobry wieczór :cool3:.
-
Wie ktoś może jak duża jest ta zabawka? (chodzi o długość samej szyszki) [URL="http://animalia.pl/produkt,12172,66,Petstages_Orka_Pine_Cone_Chew.html"]Petstages Orka Pine Cone Chew - zabawki - zabawa i nauka - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/URL]
-
U mnie 18mm byłoby raczej ok, bo mamy obrożę lupine o takiej szerokości, ale nie wiem czy zatrzask RD nie wyglądałby zbyt topornie na moim psie.
-
Ale śliczna z niej kruszynka była :loveu:.
-
Mam pytanie, czy ktoś, kto ma RD w rozmiarze S i rogza w rozmiarze M mógłby zrobić zdjęcie obu takich obroży razem? Chciałabym zobaczyć, czy te 4mm robią dużą różnicę. [URL="http://reddingo.bazarek.pl/opis/128246/obroza-s-hibiscus-red.html"][/URL]
-
[quote name='groszek83']Przyszłam znów ale tu rozmowy o kasie to spadam:evil_lol::evil_lol:[/quote] Wracaj! :mad: [quote name='anitaaa i bartis']Witanko :loveu: Zdolniacha z Ciebie banner jest śliczny[/quote] Dziękuje :oops:.
-
Zależy jaka wersja ;). Nieco starsze widziałam za ok. 200zł, a ta co mam ponoć w przeliczeniu z dolców na złotówki ok. 70zł.
-
Ładnie jej w tym komplecie :loveu:.
-
[quote name='Pusiakowa']ale sliczny! :-o :loveu: a ty skad masz PhotoShopa? :cool3:[/quote] Nie wiem dokładnie, któregoś dnia przeszukiwałam sobie płyty i go znalazłam ;). Ponoć był dołączony do skanera. [quote name='Tinka:)']ja zbieram od pól roku i mogę już kupić :evil_lol:[/quote] W takim razie podziwiam, nawet jeśli miałabym już zbierać, to nie wiem ile bym w tym wytrwała :lol:.