-
Posts
3420 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Illusion
-
Witamy! :multi: My tu po raz pierwszy, ale nie ostatni :cool3:. [URL]http://img24.imageshack.us/img24/1223/foto12.png[/URL] Jaki dumny :lol:. Fajne ma uszka :loveu:.
-
Witamy! :multi: U nas nic ciekawego, fotek w najbliższym czasie jednak nie będzie, bo nie wiem kiedy znów będę mieć aparat :shake:. Może jak będziemy na spacerze z koleżanką i jej suńką to poproszę, żeby wzięła swój aparat, żebym mogła sfotografować Tośkę ;).
-
Fajne szczyle :loveu: [URL]http://i40.tinypic.com/9i5v1e.jpg[/URL] Meg wygląda jakby była duszona przez tego owczarka :lol:.
-
[url]http://img244.imageshack.us/img244/7212/p1120073.jpg[/url] Tak się zawzięła, że aż jej obroża spadła :lol:
-
[quote name='Sweet'] haha:D ja na pewno zaliczę;D masz to jak w banku:D O:D a wy się sami tak dobraliście:razz: fajnie:D [/quote] Coś Ty :lol:. Poprosiłam koleżankę, żeby z nim pogadała i się zgodził :evil_lol:. Kabi jak się objada :).
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Illusion replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Super szelki i obróżka, może niedługo zaczniesz robić na sprzedaż? :cool3: [url]http://images44.fotosik.pl/113/f9556ecfdb8c7c60med.jpg[/url] Śliczny pycholek :). -
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
Illusion replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
[url]http://images45.fotosik.pl/113/81f0ba42eb74de42.jpg[/url] Pilna uczennica :cool3:. Wracajcie do zdrowia ;). -
[quote name='Sweet']heh:D ja mojego tez po włosach poznaje:evil_lol: a dzisiaj mnie zawiódł... ale mniejsza o to:eviltong: w każdym razie na pewno nie chcesz go zabić wzrokiem:evil_lol: kto by chciał ukochanego zabijać:evil_lol::evil_lol: nie wszystko jest tym na co wygląda:razz::razz:[/quote] Moja koleżanka uważa, że ja ich zjadam wzrokiem, ale co niby miałabym innego zrobić? Obejść się smakiem? :evil_lol: Z resztą jeszcze nikt na tym nie ucierpiał, a przynajmniej nic mi o takim wypadku nie wiadomo :lol:. Wcale bym się nie zdziwiła, jakbym zaliczyła glebę w obcasach, ale po to ma się partnera, żeby łapał :eviltong:. Jutro prawdopodobnie będzie próba :mdleje:. Niezły OT się tu zrobił :diabloti:. Jakieś fotki Kabiego wrzuć może... :cool3:
-
[quote name='Sweet']hehe:D i tak dobrze;) dziwienie ludzi znam skądś... mi się wszyscy dziwią ze tyle czasu jedna osoba mi się podoba... ale jak tańczysz z nim to będziesz mogła pogadać:razz: Uwielbiam cię:loveu: Ja przeczytałam to pogrubione to normalnie aż się uśmiechnęłam:evil_lol: Ja mam pociąg do lektorów/ministrantów :evil_lol::evil_lol: no to dobrze że żyjesz:D[/quote] Poznałam go po włosach, jak stał tyłem, ale jakoś tak... nie mogłam uwierzyć, że on tam się kręci, a potem zapala świecę :lol:. Taki chłopak jak on i ministrant - to mi się jakoś nie lepi, przez całą mszę był pod ostrzałem moich spojrzeń :evil_lol:. Ponoć jak ja się patrzę na chłopaka, który mi się podoba, to w taki sposób, jakbym go chciała zabić :lol:.
-
[quote name='Dynamique']O :crazyeye: Nie widziałam jeszcze tego wiśniowego :diabloti: Widocznie u Nas nie ma. Jak przetestujesz daj znać :cool3:[/quote] Po wiśniowym szamponie i kokosowej odżywce sierść jest bardzo miła w dotyku, mięciutka i rzeczywiście się błyszczy, ale ona w sumie zawsze się błyszczała, więc ciężko powiedzieć, czy szampon ma w tym jakiś dodatkowy udział ;). Kokosowa odżywka już się nam kończy, więc następnym razem biorę jabłkową i do tego szampon z kiwi :).
-
[url]http://img257.imageshack.us/img257/4928/bez3.jpg[/url] Jaki wesoły :loveu:.
-
[quote name='Sweet'] no nie:evil_lol: ale moje działania są na pewno bardziej prześladowcze od twoich:evil_lol: Mój prześladowany to chyba przeze mnie będzie miał jakiś uraz:diabloti: no ja tez...nie chciałabym być na miejscu tamtej osoby:evil_lol:[/quote] Osobnik przeze mnie prześladowany będzie tańczył ze mną na balu :lol:.
-
Dzisiaj było krócej, ale chyba bardziej efektowniej, chociaż pomyłki i tak się zdarzały. Niedługo kijki będą stały w jednym rzędzie, teraz jest nieduża przerwa i są wygięte na boki. [url=http://tinypic.com/player.php?v=2ntfrl0&s=5]Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/url]
-
[quote name='Sweet']ale ty masz dobrze... a ten osobnik którego jak prześladuje nawet nie chodził do mnie do szkoły...:roll: i jest starszy...i to ta słynna osoba na P o której nie raz wspominałam:evil_lol: w ogóle czasami czuje się nie fair w stosunku do niego bo wiem nawet gdzie on mieszka... nie śledziłam go ale przez przypadek zobaczyłam jego tatę...:oops::eviltong: i w ogóle tyle o nim wiem ze jego by to pewnie zaszokowało... Może detektywem zostanę w przyszłości??:evil_lol::evil_lol::diabloti: opisz swojego osobnika:evil_lol::evil_lol:[/quote] Ja swojego osobnika niezbyt dobrze znam, jedyne co o nim mogę powiedzieć to tyle, że jest bardzo przystojny :loveu: :evil_lol: i nie zamieniłam z nim ani jednego słowa (nie licząc kilku sms'ów, ale on i tak nie wie, że to ja do niego wtedy pisałam :lol:), wszyscy się dziwią, ale przemilczmy to :lol:. Tydzień temu widziałam jak służy do mszy, myślałam, że zaraz zejdę na zawał, ale jak widać żyję i w sumie mam się całkiem dobrze :cool3:.
-
To świetnie! :multi: A co to za klub? ;)
-
Śliczna czarnula :loveu:. Przypomina mi mojego Tosiaka :cool3:.
-
[quote name='Sweet']no chyba:evil_lol: bo już mamy takie tempo opracowane:evil_lol::eviltong: bo ja nie lubię wolno chodzić bo kabiku się częściej zatrzymuje wtedy a jak idziemy to idziemy:) zresztą mamy taka trasę ze ja się modle żeby pewna osoba mnie nie widziała bo se pomyśli ze go prześladuje:diabloti: dzisiaj ledwo tej osoby tatę ominęłam:evil_lol:[/quote] Widzę, że nie jestem jedynym prześladowcą :lol:. Współczuję czasem tej drugiej osobie :evil_lol:.
-
Za szybko chodzicie :lol:.
-
Mam nadzieję, bo mnie ciężko zadowolić :lol:.
-
A pokażesz? ;) U Was można mieć kolorowe? U nas rodzice ustalili, że tak, byle nie byłyby bardzo oczodajne, ale wychowawczyni mówi, że mają być czarne/granatowe i w końcu nie wiem czego mam szukać w sklepach, a chciałabym w odcieniu ciemnej zieleni :loveu:.
-
Fajne te buty :cool3:. Ja chcę zupełnie inne, niedługo przydałoby się wybrać na zakupy :evil_lol:. Masz już sukienkę?
-
[quote name='fuksowata']Tez trzymam kciuki za postepy edukacyjne Tosi :loveu: Rosnie nam mala zdolniacha[/quote] [quote name='Cortezik_82']Cześć:multi: Filmy super:p. Tosia świetnie sobie radzi:cool2:, rośnie nam mistrzyni:loveu:[/quote] Dziękujemy :). Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to za ok. 2 tygodnie Toś będzie ciachana :evil_lol:. No i przy okazji informuję, że nie będzie mnie od 18 do 23 maja - zielona szkoła ;). Piszę o tym teraz, bo potem mogłabym zapomnieć Was uprzedzić i znów by było, że o galerii zapomniałam :eviltong:. Muszę sobie jakieś leki na pamięć kupić. Fotki będą jak odzyskam pożyczony aparat i swoją czystą kartę pamięci :).
-
Jak ja chciałam kupić vivoga to tam było niby 100 sztuk, a w rzeczywistości nic nie mieli, więc nie kierowałabym się informacjami zamieszczonymi na stronie ;).