Jump to content
Dogomania

Illusion

Members
  • Posts

    3420
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Illusion

  1. Ona jest cudna, jak śpi :eviltong:. [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/644/kopiaimg1522.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3586/kopiaimg1524.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/8162/img1542o.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6452/img1554f.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4497/img1540q.jpg[/IMG]
  2. Jak strona będzie już skończona, to ja też poproszę adres, chętnie dodam do linek, tylko naszą stronę wypadałoby teraz zaktualizować i trochę to potrwa :lol:.
  3. [b]Acana Puppy Small Breed[/b] [img]http://img227.imageshack.us/img227/4501/acspb.png[/img]
  4. Gratulacje! :multi: A rozetki super! :) Daj jeszcze jakiegoś Womba :cool3:.
  5. [quote name='gops']ok napewno bedzie uroczym kundelkiem :) z przeslicznym kolorem i oczami[/QUOTE] Wydaje mi się, że oczy mogą się jej jeszcze zmienić, aczkolwiek fajnie by było, jakby zostały takie :lol: :lol:.
  6. [quote name='gops']tzn nie wiem jaka jest w dotyku ale po zdjeciach widze ze moj pies mial identyczna w tym wieku i z wiekiem robily sie loczki :eviltong:, no ale on byl za pieniazki kupiony i oboje rodzicow bylo pudlami juz nie wymyslam :lol: dla mnie pudlowy charakter to ideal psa , wyglad nie koniecznie , Ginny jest naparwde sliczna ;) za kilka miesiecy zobaczymy , nie ma co gdybac[/QUOTE] Sierść ma w dotyku taką, jak szczeniak owczarka niemieckiego w podobnym wieku :lol:. Ja słyszałam co innego, tj. że jeśli szczyle nie urodziły się "zakręcone" to już się nie zakręcą, z resztą widziałam zdjęcia kilkudniowych szczeniaków pudli i różniły się one od tych szczeniąt w podobnym wieku. Trzydniowe szczeniaki (widać, że sierść u psów - czarnych, jest nieco inna, teraz też tak jest, różni się ona w dotyku, jest bardziej skręcona, suki są gładkie, gdzieniegdzie mają parę zawijasów): [URL]http://img521.imageshack.us/img521/6449/img0763xq.jpg[/URL] Ginny kończy jutro 7 tygodni, a poniżej zdjęcie CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ Inter Studio w wieku 6,5 tygodnia [URL]http://www.pudleinterstudio.republika.pl/images/29czer-3.jpg[/URL] A tu szczeniak z tej samej hodowli w wieku 19dni [url]http://www.pudleinterstudio.republika.pl/images/4br.jpg[/url] [url]http://www.pudleinterstudio.republika.pl/images/6br.jpg[/url] [quote name='NightQueen']Gratuluje dzieciaka :loveu: Mała wygląda jak pudelek, ciekawe co z niej wyrośnie ;) Małe pudelki nei mają loczków, mają sierść podobną do twojej małej, może troszkę gęściejszą, dopiero później włos się skręca. [URL="http://members.shaw.ca/demedicipoodles/JillHarveyMarch2007Litter/JillHarveyMarch2007Litter.html"](KLIK) [/URL]Będziesz miała zabawę ze strzyżeniem, czesaniem itd. :cool3:[/QUOTE] Wyrośnie z niej kundelek :evil_lol: Zobaczymy, jaką będzie mieć sierść, bo aktualnie nie mam strzyżenia w planach :razz:. [quote name='Shel']Słooodka jest :][/QUOTE] Pozory :evil_lol:. Moja mama twierdzi, że młoda z dnia na dzień robi się coraz gorsza :lol:.
  7. Illusion

    Ares...

    [url]http://img64.imageshack.us/img64/7554/beznazwy12222222.jpg[/url] Fajne :).
  8. [quote name='gops']widze ze nie chcesz zeby byla pudlowa :evil_lol: jak dla mnie siersc tez ma pudlowa , no nic, zobaczymy co wyrosnie :) sliczna jest to napewno[/QUOTE] Hmm... jakbym nie chciała, to byłoby to trochę bez sensu, biorąc pod uwagę, że jestem świadoma tego, w typie jakiej rasy jest jej matka :lol:. Nie chodzi o to, że nie chcę, ale specjalnie mi na tym nie zależy i generalnie cieszę się, że młoda nie ma "loczków". Tutaj mogę mieć jedynie nadzieję, że będzie wyglądać tak, a nie inaczej. Ma pudlową sierść w jakim sensie? Mi się wydaje, że jej sierść jest aktualnie po prostu szczeniakowata :eviltong:. Nie sądzę, żeby się zakręciła, na grzbiecie jest prosta, w niektórych miejscach jest parę kędziorków, ale to z niej "pudla" raczej nie robi :lol:.
  9. [quote name='gops']nie tylko pudli ,ale u pudli tez tak sie mowi wiem ,wiem ,ze w typie byla moj tez jest w typie :) napewno bedzie cos pudlowego widac po niej sliczna jest[/QUOTE] Hmm... z pudla to ona może będzie miała uszy, bo brody obcinać jej raczej nie będę :lol:. [quote name='Feigned']uwielbiam jej oczy :)[/QUOTE] [quote name='Caachou_'][URL]http://img692.imageshack.us/img692/8599/img1454y.jpg[/URL] Cudo :cool3:[/QUOTE] [quote name='Ewa&Duffel']ależ ona ma niesamowite oczy :loveu:[/QUOTE] [quote name='Pin']AQ, wiesz, że ją kocham <3 Słoodka <3[/QUOTE] [quote name='Bewarka'][URL]http://img692.imageshack.us/img692/8599/img1454y.jpg[/URL] Aaaa...! Cudo! :loveu: :iloveyou:[/QUOTE] Bardzo nam miło :). [quote name='Marchewkowy']Śliczne zdjęcia i słodka mała klusia, będę zaglądać :)[/QUOTE] Dziękuje i witam nowych gości! :multi: [quote name='psiulka']Przeurocze maleństwo :loveu: A skąd pomysł na imię? Tzn czy to tak spontanicznie, czy gdzieś usłyszałaś i Ci się spodobało?[/QUOTE] Dzięki :). Hmm... z imieniem Ginny jest trochę tak, jak z imieniem Tosi. Mimo, że wymyśliłam je naprawdę niedawno, to nie do końca pamiętam, skąd mi przyszło do głowy :lol:. Miało być dosyć oryginalne i ładne, a jest... myślę, że chyba w sam raz ;). Potem zorientowałam się, że przecież w "Harrym Potterze" :cool3: była Ginny Weasley i jeśli chodzi o jej postać, to chyba nawet oddaje to, jaka jest "Młoda", taka niepozorna, a tak naprawdę kryje w sobie wielką moc :evil_lol:.
  10. [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/244/img1448t.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/3046/img1474ly.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8621/img1467d.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4814/img1491s.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/513/img1497c.jpg[/IMG]
  11. [quote name='gops']ona juz jest taka srebrna? moj pudels jak byl w jej wieku byl czarny i z wiekiem zesrebrzal sliczna jest ![/QUOTE] Nie wiem, jak to jest u pudli, moja sucz pudlem nie jest, a jej matka to sucz [U]w typie[/U] tej rasy :cool3:, dlatego można chyba mówić, że Ginny jest niebieska, a nie srebrna, bo to określenie dotyczy chyba tylko pudli (?). [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/6719/img1429a.jpg[/IMG] [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/7308/img1436c.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3636/img1433k.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8599/img1454y.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8306/img1457o.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6448/img1414tj.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1658/img1415e.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/6615/img1419y.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2163/img1421hi.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8883/img1425k.jpg[/IMG] [COLOR=White]...................[/COLOR]
  13. [quote name='BBeta']Przepraszam, nie wiem jak mogłam nie zauważyć :diabloti: Co z resztą maluchów, mają już nowe domy? ;)[/QUOTE] Koleżanka szuka jeszcze domów dla dwóch szczeniaków, jedna suka miała niby zostać u niej, ale pojawiły się jakieś komplikacje, w ogóle to nie bardzo rozumiem o co chodzi, bo koleżanka mówiła też, że jak nie znajdzie im domów, to zostają u niej, więc nie wiem jaki problem stanowi zostawienie chociaż tej suki. Zrozumiałam tyle, że teraz szczeniaki nie pójdą do znajomych, a do obcych osób, więc nie wiadomo, czy np. zostaną wykastrowane :roll:. [quote name='rockyy']Gratuluję:smile: Mała jest przesłodka:loveu: Zresztą obie panienki masz cudowne:loveu:[/QUOTE] [quote name='Shel']Gratulacje i tu ;)[/QUOTE] [quote name='Feigned'][URL]http://img684.imageshack.us/img684/7262/img1299o.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] [quote name='Ewa&Duffel']Gratuluję nowej, przecudnej pociechy ! :loveu:[/QUOTE] Dziękuje :). [quote name='puchu']Zabierzesz ją kiedyś na trening, prawda? :loveu:[/QUOTE] No ja mam nadzieję, że nie na jednym treningu młoda się pojawi :evil_lol:. Pytałam już nawet o szczeniaczkowo :razz:. [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2805/img1408u.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5819/img1396f.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3483/img1398ne.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6170/img1405bl.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/6281/img1407tx.jpg[/IMG]
  14. [quote name='barberry']moja zawsze zakłada je sobie na głowę :eviltong:[/QUOTE] Ginny od niedawna również praktykuję taką formę zabawy kółeczkiem :lol:.
  15. [quote name='diabelkowa']Ill a ile placilas z wysylka ? mi sie wydaje ze to sa takie "poduszeczki" jak ma hifika w swoich akcesoriach, a przynajmniej podobne :)[/QUOTE] Z wysyłką płaciłam ok. 112zł, ale nie sugeruj się tym, bo zamówienie składałam z grupą użytkowników pewnego forum i te koszta były rozłożone zależnie od tego kto ile zamawiał, samej pewnie nie opłacałoby mi się tam kupować ;).
  16. Kółeczko z chorągiewkami w użyciu :) [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2527/img1340sn.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Kashdog']Ill, wyprzedziłaś mnie, a chciałam Cię wyręczyć :eviltong::eviltong:[/QUOTE] :diabloti: [quote name='diabelkowa']Illusion swieeeeeetnie !!!!! a podasz link do strony skad zamawialas ? :)[/QUOTE] Proszę bardzo: [url]http://www.cleanrun.com/index.cfm?fuseaction=product.display&Product_ID=1771&ParentCat=202[/url] [quote name='NightQueen']dzięki ;) jaki ma rozmiar Tosia? [/QUOTE] XXS ;) [quote name='NightQueen'][B] DorkaWD [/B]tak to ten model co się wrzyna :evil_lol:[/QUOTE] One może faktycznie tak wyglądają, ale wydaje mi się, że dobrze leżą i nie obcierają nigdzie psa.
  18. [quote name='Anula & Bono'] [URL="http://www.dogomania.pl/members/74092-Illusion"][B]Illusion[/B][/URL] genialne te szelki :loveu::loveu: chyba się od gapię i zamówię takie same :diabloti::evil_lol: gdzie zamawiałaś?[/QUOTE] W Clean Run :). Szelki są świetne, wydają się naprawdę wygodne (i są przede wszystkim bardziej praktyczne dzięki tej rączce) i nie latają na psie, jak inne "modele". Jak młoda podrośnie, to też takie dostanie :evil_lol:.
  19. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]Illusion co to są za szelki?;)[/COLOR][/QUOTE] Comfortflex :) [quote name='vege*'][B]Illusion[/B] śliczne te szelki są :loveu: i co one mają pod spodem, o to różowe mi chodzi bo to raczej nie polar? albo tak na zdjęciu dziwnie wyszło?[/QUOTE] Nie, to nie polar :). W sumie to sama dokładnie nie wiem co to jest, czuć, że jest miękkie, a z wierzchu obszyte nieprzemakalnym materiałem.
  20. Wreszcie do nas dotarły :) [img]http://img841.imageshack.us/img841/364/img1480e.jpg[/img] [img]http://img541.imageshack.us/img541/3323/img1486j.jpg[/img] [img]http://img843.imageshack.us/img843/5751/img1487xf.jpg[/img] [img]http://img822.imageshack.us/img822/693/img1489e.jpg[/img]
  21. Wszystkiego najlepszego! :multi:
  22. [quote name='BBeta'][URL]http://img694.imageshack.us/img694/9565/img1389j.jpg[/URL] Tosia nie wygląda na zadowoloną :diabloti:[/QUOTE] Jak to? Przecież ona aż kipi radością :evil_lol:.
  23. Dziękujemy :) [img]http://img694.imageshack.us/img694/9565/img1389j.jpg[/img] [img]http://img529.imageshack.us/img529/755/img1391y.jpg[/img] [img]http://img829.imageshack.us/img829/8739/img1394eb.jpg[/img]
  24. [quote name='gops']a imie jakies ma?:lol: kto by sie oparl puchatej kulce :loveu:[/QUOTE] Jeszcze nie ;). [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7262/img1299o.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9659/img1308yx.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9429/img1320u.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/2808/img1321aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1899/img1322cg.jpg[/IMG]
  25. Eh... wiedziałam, że zapomnę (a czytałam Twojego posta, którego pisałaś 2 dni przed urodzinami Tofika) :mad:. Wszystkiego najlepszego! :multi:
×
×
  • Create New...